Ekrana bakıp birden aaa diyip giden bir akım var. O videonun orijinalini bilen var mı? Bir reklam çalışması için ihtiyacım var bir türlü bulamadım.

Örnek Video: https://www.instagram.com/p/COATDIdBuwf/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon.com.tr ilk sipariş için artık APP35 vb kodlar çalışmıyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung Galaxy A52 ve A72 Hepsiburada da satışta ve taksit seçeneği var. Kredi değil bildiğimiz önceki gibi bankalar özgü taksit. Diğer telefonlara baktım onlarda taksit seçeneği yok. Telefona özgü mü yaptılar acaba fikri olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Yeni geliştirdiğim Yediğinde App'i size tanıtmak istiyorum. Yediğinde, Besinleri kategorilerine ve özelliklerine (protein, vitaminler) göre listeleyen bir mobil uygulamadır. Yorumlarınızı bekliyorum.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hgtucel.yediginde_app
iOS: https://apps.apple.com/az/app/yedi%C4%9Finde/id1550172112

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Online iş mülakatlarinda nelere dikkat edilmeli? Tecrübeliler deneyimlerini paylaşabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10
 • gokhans @gokhans

  1 kere whatsappta yaptım. Cvyi pcde açıp genelde spontane takıldım.

 • Kreetwight @kreetwight

  önceden oturacağın yeri bi test et. ışık, açı vs. ses önemli bence. görüntü az çok idare ediliyo da ses kötü olunca işin tadı kaçıyor.

 • Dejavu @dejavu

  Geçen de aradığımız üretim mühendisliği pozisyonu için 2-3 sene tecrübelli 4-5 aday ile görüştük. Klasik İK soru cevaplarından sonra içlerinden birisi bizim normalde istemememize rağmen güzel hazırlanmış bir sunum yaptı. İş ilanındaki görev tanımı ile kendi yetkinliklerini ve tecrübelerini öyle güzel eşleştirmişti ki bu benim çok hoşuma gitti. Böyle olunca cevabını aradığım daha teknik sorulara girip aynı süre zarfında bu adayı daha fazla tanıma fırsatım oldu ve fark yarattı. Pozisyon için diğerlerinden daha az üretim sahası tecrübesi olmasına rağmen sanırım bu arkadaşa iş başı yaptıracağız.

 • Dejavu @dejavu

  Adayın tecrübesine göre değişir ancak benim favori sorum: Önceki işinde, bir çözüme ulaştırdığın ve bir başarısız olduğun iki problemi anlat diyorum. Oradan yürüyorum. 🙂

Eğri Çayır balının reklamını çok görüyordum internette. Tadına bakıp kendimce youtube kanalıma yükledim. Merak edenler bakabilir.
https://www.youtube.com/watch?v=MaMYgPMKdxU

Eğri Çayır'dan Bal Almak - Fiyatını Hakkediyor mu? Egricayir.com

Egricayir.com merak ettiğim organik bal satan bir firmaydı. Ödüllü ve sertifikalı olan firmadan karakovan balını satın aldım. Mersinin Eğri Çayır üzerinden g...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtuberlar masada bir ürün incelerken arka fonu beyaz nasıl yapıyorlar acaba? Kullandıkları beyaz bir örtü mü var. Yoksa masaları falan mı beyaz? Biliyor musunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Her gün aynı saatlerde ev internetiniz kısa süreli kesiliyor mu? Özellikle akşam saatlerinde. (Cevaplarınızı kullandığınız internet sağlayıcı da yazabilir misiniz?)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Merhaba,

Android telefonda uygulamaların anlık CPU, Ram ve Enerji harcamalarını nasıl görebilirim? Geliştirici seçeneklerinden bir ayar var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap