Rekabet Kurumunun Google'a kestiği ceza: 98.354.027,39 TL. Google bunu öder mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Apartmana fiber hattın döşenmesi için kişisel başvuru mu gerekli? Koşullar nedir tecrübesi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Merhaba, S10e de fabrika çıkışlı bir ekran koruması mevcut. Kırılmaz cam kullanmama gerek var mı sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Temp 🔚 @temp

  O sana bağlı tamamen.
  Jelatin darbeye karşı korumaz.
  Ummadığın anda düşebilir dikkatli olmak lazım.

 • Höşelek @benvaryaben

  şimdiye kadar hiç bir telefonuma veya tabletime ekran koruması almadım jelatin dahil. fabrika çıkışlıysa çizilmesini geciktirmek için bi kaç ay çıkarmadığım oldu. Telefon tablet dediğin kullanılmak üzere yapılmış cihazlar. yine şimdiye kadar cep telefonu veya tablet ekranı kırmış değilim. yani arkadaşımın uygunsuz bir yere şarja taktığı s7 edge hariç tabi. onun da koruması vardı ama ekran gitti...hele amoled ekran içten gitmeye çok müsait. camdan önce ekran gider.

  diyeceğim odur ki sakınılan göze çöp batar. yine de tüm sorumluluk senin tabi. sonra vay efendim diyip başımın etini yeme de 😀

Amazon.com.tr tarafından gönderilen siparişler hangi kargo firmasıyla gönderiliyor? Hepsiburayı PTT Kargo olduğu için tercih etmeyeceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Max 2.500 TL fiyat bandında telefon önerebilir misiniz? Marka takıntım yok, özellikleri önemli benim için. Site HB olursa iyi olur. Teşekkürler, şimdiden

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tarayicida hangi reklam engelleyici eklentiyi kullanıyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

Operatörlerin sitesinden hat alan veya numarasını taşıyan var mı? Çok uğraştırıyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Honor Band 5 Akıllı Bileklik ve Xiaomi Mi Band 4'de Türkçe karakter sorunu varmı? Gelen mesajlarını okumada vs.

Hangisini tercih ederdiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • BURAK ADAGÜN @burakadagun

  Xiaomi Mi Band 4'de Türkçe karakter sorunu var, güncelleme ile düzeleceği söylenmekte. Android'de alterntaf yollar ile düzelten var.

  Hatırladığım kadarıyla @protego Honor Band 5 kullanıyordu.

  • reducto @reducto

   Honor'da Türkçe karakter sorunu yok. Ben Honor seçtim tasarımını daha çok beğendiğim için

  • Orcun @orcun

   @protego Kandaki oksijeni dahi okuyordu değil mi ? pili falan nasıl ? saat temaları vs değişiyor özelleştirilebiliyor mu ?

  • hgtucel @hgtucel

   @protego Müzik değiştirme var mı? Spotify vs.

  • reducto @reducto

   @orcun Oksijeni okuyor evet, saat teması değiştiriliyor ama sınırlı, 10 tane mi ne var. Pili şöyle diyeyim aldığım günden bu yana kullanıyorum(13 gün), şarjını bir kez doldurdum şu an %65'te. Mi band'dan daha küçük pili var ama zaten yeterince uzun gittiği için çok da önemsemedim.

   @hgtucel Müzik değiştirme var evet. Tek sorun garip bir şekilde sürekli gps bağlantısı istiyor. Android 6'da gelen bir protokolden kaynaklanıyor diyorlar ama normalde sadece gps izni vermenin yetmesi gerekiyormuş. Bende şöyle oluyor, ilk bağlanırken gps'i aç diyor, daha sonra kapatırsam sorun yok. Ama telefondan uzaklaşırsam ve bluetooth bağlantısı kesilirse tekrar bağlanmıyor gps'i açana kadar. Baktım biraz internette hiç böyle bir şey göremedim. Muhtemelen bende bir bug oluştu veya Meizu telefonun saçmalaması bilmiyorum

  • reducto @reducto

   @hgtucel Şunu da söyleyeyim, ben 150 liraya aldım indirimde. Bence daha fazlasını kesinlikle hak etmiyor hiçbir akıllı bileklik. O kadar küçük ekran ki bildirimleri okumak sıkıntı. Maillerin falan zaten sadece başlığı okunuyor. Biraz canımı sıktı. Belki akıllı saat almak daha mantıklı olabilir. Tabi bildirimden ziyade adım sayısı kalori nabız falan için alınıyorsa sorun yok

 • Hüsamettin @akhenaton

  Mi Band 4 sorunsalı devam ediyor , Honor Band 5 alip kullanan arkadaslar var sitede hic Türkçe karakter sorunu var diye bir sikayette bulunmadılar.

 • Furkano Simone @furkanosimone

  Beta cihazlara geldi (yükledim), resmi olarak yakında gelir. Düzgün çalışıyor.