Bayram tatilini bir ben mi bekliyordum. Hiç tepki yok sosyal medyada 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Aramızda eczacı veya eczanede çalışan var mı? Bu saç aşısı hakkında fikriniz var mı? Kliniklerde yapılan saç mezotorapisini evde kullanılacak hale getirmişler. Bugün trendyolda da satıldığını gördüm. Kullanmayı düşünüyorum ama yeni bir ürün sanırım internette pek bir sonuç bulamadım. Resimler, bilgiler vs. gerçek mi acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tüm browserları indirip denedim. En az RAM tüketen browser hangisiymiş görmüş oldum. Kayıt altına alıp youtube atmıştım. Merak edenler izleyebilir.

En az RAM Kullanan Tarayıcı Hangisi? Browser Testi (Chrome, Firefox, Opera,...

En az RAM hangi tarayıcı kullanıyor? En popüler 6 browser üzerinden yaptığım RAM testini gelin birlikte inceleyelim. Testler 5 sekme üzerinden gerçekleşiyor....
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 23

Laptopun macununu yenileyeceğim. Fiyatlara bakayım dedim çok farklı fiyatlar var. 20 TL var 40da var 110da var. Hangisini önerirsiniz? Deneyimliler yardımcı olabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 24
 • maxemilian @maxemilian

  termal macun yerine fanı temizleyin bence

 • hgtucel @hgtucel

  4gr o. Sanırım benim süreceğim 1gr. Geriye kalan dursa kuruyor mu, bozuluyor mu macun?

 • bzn7 @bzn7

  @achfighter Bir laptopumda (R3-2200u) yaklaşık iki senedir sürülü duruyor. Şu ana kadar performans düşüşü gözlemlemedim, aynı sıcaklıklarda çalışıyor. Masaüstü bilgisayarımda (R5-3600) bir buçuk senedir işlemciyi stok soğutucusu ve orijinal macunuyla kullanıyordum. OC altında soğutma performansı yetmeyince soğutucudaki orijinal macunu silip bu macunu sürdüm, kayda değer bir fark olmadı. Tabi 65W'lık soğutucu işlemci 75W+ çalışınca yetmiyor. Macunun çözmesi mümkün değil. Soğutucuyu değiştirip Silverstone KR02 95W aldım ancak o da çok gürültülü geldiği için memnun kalmayıp iade ettim.

 • Onur Ortakaya @onur-18-fb

  Laptop için bütçeniz el verdikçe alabileceginiz en yüksek w/mk oranına sahip macunu alın hocam kaliteli macunların fiyatlar yüksek malesef

Günaydın tabletlerde araç uygulamaları oluyor mu? Galaxy Tablarda Android Auto, iPadlerde Apple Car Play?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turknet ile Zyxel VMG3625-T50B modemi kullanlar var mı aramızda? Asus AC-51 DSL modeminden kaynaklı kopmaların olduğunun tespitini bugün itibariyle netleştirdim. TT, Turknet, elektrikçiler vs. derken kopma konusunda çok uğraştım. 3 yıl garantisi var ama forumlarda bir çok kişi çözüme ulaşamamış. Direk Zyxel modemi alıp kurtulmak istiyorum. Bu modemde sorun yaşayan var mı? Nasıl iyi midir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ekrana bakıp birden aaa diyip giden bir akım var. O videonun orijinalini bilen var mı? Bir reklam çalışması için ihtiyacım var bir türlü bulamadım.

Örnek Video: https://www.instagram.com/p/COATDIdBuwf/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon.com.tr ilk sipariş için artık APP35 vb kodlar çalışmıyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap