vay be, hatıra olarak kalsın. #Superonline
https://www.speedtest.net/result/13684374779.png

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Elimde bir galaxy #note5 telefon var, telefonu #odin ile #root lamak istiyorum. Ancak bilgisayara bağlayamadım. Ne yaparsam yapayım usb kablosu ile bilgisayara taktığımda bilgisayar telefonu hiçbir şekilde görmüyor. Şunları denedim;
- Kabloda sorun yok. Kabloyu başka bir telefona taktığımda windows10 sorunsuz bir şekilde telefonu görüyor.
- Kasanın arkasındakiler de dahil olmak üzere farklı usb portları denedim.
- Usb yapılandırması mtp olarak seçili.
- Samsung kies ve smartswitch uygulamaları denendi.
- Samsung usb drivers kurulup denendi.
- Aygıt yöneticisinde taşınabilir aygıt olarak çıkıyordu, kaldırıp donanım değişikliklerini tekrar tarayı denedim.
- C:\Windows\INF içindeki wpdmtp.inf ' e sağ tıklayıp yükle yapmayı denedim.
- Farklı masaüstü ve dizüstü bilgisayarda da denedim.
Hiçbir şekilde telefonu windowsta göremiyorum ve dolayısıyla odin de görmüyor.
Başka nasıl çözülebilir bu problem?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 26

#superonline 100mbit paketimi 200mbit yapmış kendiliğinden, ara ara yapıyor böyle sağolsun. Şu uploada da bir el atsalar süper olur.

https://www.speedtest.net/result/10601387718.png

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#apple #iphone a gelen #sms bilgisayarda veya başka bir telefonda nasıl görüntülenir? İnternet bankacılığı için gelen smsleri her seferinde manuel yonlendirmek istemiyorum. Eskiden #android kullanırken web message dan hepsini görebiliyordum. Şimdi iPhone a geçince beceremedim. Elimizde başka bir iPhone veya mac yok, dolayisiyla sanıyorum #iMessage kullanamıyoruz. Sms yonlendirme uygulamasi olan Forward SMS texting w/ 2phones u denedim ama calistiramadim. Turkcell SMS yönlendirme servisi vardı aylık 3 lira karşılığı , onu da denedim ancak sanırım güvenlik amaçlı internet bankacılığı smslerini yönlendirmiyor, diğer smslerde sorun yoktu ancak derdimize derman olmadı. Başka bir çözüm var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vodafone menü diye çıkan bu şeyi kapatmanın bir yolu var mı? DonanımHaber de cep kartvizit kapat yazıyordu, onu kapattım ama hala çıkıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#XiaomiMiBand3 #MiBand3 #batarya süresi. çoğu ayarları kapalı kullanıyorum. adımsayar ve uyku takibi niyetine almıştım, aldığımdan beri 40 gündür ilk defa şarja taktım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TV den gelen seste cızırtı var. Buna alternatif olarak #soundbar arayışına girdim. Uygun fiyatlı ve sürekli prize bağlı çalışabilecek ( şarjlı olmasına gerek yok ) tavsiyeniz var mı? Öyle özellik falan beklemiyorum. Sadece sesi cızırtısız düzgün versin yeter. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#HuaweiP20pro için #android9 güncellemesi geldi. Fakat telefon görüşmeleri icin sürekli kullandığım ACR uygulaması #google in telefon konuşmasını kaydetme izinlerini kaldırması sebebiyle kullanılamıyor. Herhangi bir workaround da yok şuan için. Bildiğiniz bir yöntem var mı, Google bu politikasını esnetir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün sabah 6-7 civarı, 0212 li bir numaran gelen arama ile uyandım. Normalde sabahları o saatte gelen telefonu bile açmam ama meraktan açtım. Enparadan az önce 670,00-TL harcamayı siz yaptıysanız 1 ' i , size ait değil ise 2 ' yi tuşlayın şeklinde bir bant kaydı dinledim. 2 yi tuşladım hemen arkasından bir kere daha aynı arama aynı tutarla geldi yine 2 yi tuşladım. Enparanın mobil uygulamasına girip kartı internete kapattım. Daha önce facebookta sayfalar için reklam vermiştim, ancak o saatte hiçbir işlem yapmadım. İlk iş sayfanın diğer yöneticisini arayıp böyle bir işlem yapıp yapmadığını sordum, belki yanlışlıkla benim kartımla reklam vemiştir diye ancak onun da bir işlem yapmadığını öğrendim. Sonradan girip baktığımda vakti zamanında yönetici yapıldığım, uzun süredir pasif olan bir sayfa ile ilgili reklam verildiğini gördüm kendi hesabımda.ilgili reklam ekran görüntüsü de ekte. sayfa sahtekarların sayfasıymış, siparişi alıp sürünü göndermiyorlarmış falan filan.
1- bilgisayarımda kis kullanıyorum. herhangi bir crackli vs. yazılım yok.
2- facebook'a girişte 2 adımlı doğrulama ( authy ) kullanıyorum.
3- facebook son girişleri incelediğimde sadece telefon ( rootsuz, p20 pro ) ve şuan bu mesajı yazdığım masaüstü bilgisayar var.
4- izin verdiğim uygulamalarda da spotify vs. var, burada da ilginç bir durum gözükmüyor. uygulama ile şifre çalma oluyor mu onu da bilmiyorum.

bu iş benim başıma nasıl gelmiş olabilir ? bu şerefsizler günlük 4-5 bin liralık reklam vermişler, iki tane 670,00-TL olmak üzere toplam 1.340,00-TL kartımdan çekim yapıldı ancak diğerlerini kartı internete kapayınca facebook çekemedi. ancak şimdi de şöyle bir durum var, hesabımda bakiye gözüktüğü için reklamı silemiyorum ve zannediyorum bakiye artmaya devam ediyor. 15 dk da 50 kuruş daha bakiyem birikmiş.facebooka durumu yazdım ancak işlemi verilen reklamlar için ücret iadesi yapmıyoruz gibisinden zannediyorum otomatik cevap döndü .
işlemler internet bankacılığı ve kart şifrelerini iptal etmeden baktığımda provizyonda gözüküyordu, enparaya da durumu anlattım. bu konuda enpara bana yardımcı olur mu ? fikri olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.
#TeknoYardım #facebook #reklam

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12