Elimde bir miktar dolar var. En kârlı nasıl ve nereden bozdurabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Güncelleme ile bu uygulamayı kaldırmam gerekiyormuş. Fakat bir türlü kaldırmadım. Yardımcı olabilecek var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 bilgisayarımda iki adet oturum var. Birisi Yönetici hesabı diğeri Çocuk hesabı.

Yönetici olan ve sağ tarafta SAMED ismiyle görünen hesabım Windows 10 giriş sayfasında çıkmıyor. Fakat ikinci oturuma girip Kullanıcı Hesaplarına baktığım zaman oturum orada gözüküyor, içerisindeki belgelere ulaşabiliyorum. Fakat giriş ekranında gözükmüyor. İnternetten araştırdım fakat çaresini bulamadım.

Yardımcı olabilecek var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cdrom a bu mini cdleri taktığım zaman hangi hiç takmamış gibi davranıyor. Ekstra bir şey yapmam mi gerekiyor? içerisindeki dosyalara nasıl ulaşabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9
 • prometrik @prometrik

  Taktığınız cihaz nedir? Üzerindeki etiket ve desteği önemli. CD-Rom olmasın gerçi pek kalmadı artık onlar. Diğer ihtimal ise teknolojik veya sürücü olarak desteklememesi. Sürücü güncellemeyi bir deneyin. Bu tip mini disklerde küçük alana daha çok veri sığdırmak için farklı teknolojiler kullanılıyor. Belki sizin okuyucu desteklemiyordur.

 • Orcun @orcun

  Taktığında hiç disk yokmuş gibi dönmüyor ses yok değil mi ? yoksa böyle bir ciyuv viyuy yapıyor ama gerisi yok mu ? hiç tepki yoksa içinde disk olduğunu sürücü algılamıyordur. Önce zaten lazer doğruluyor he diyor disk takmış okuyayım vs ondan sonra dönüyor. Çok eski cihazlarda ise içinde disk olduğunu algılayan ufak bir switch oluyor belki sende o bozuktur ? yada disk küçük diye o switch'e denk gelmiyordur ? normal dvdleri taktığında sorun yoksa o zaman başka birşey de olabilir.

 • Joe @joe

  Lazerin tozlanmıştır.

 • Kenan @72pinedoram

  Eğer mini dvd ler video kameradan çıktıysa diskleri kamera üzerinden sonlandırmanız gerekir yoksa okumaz. Belki sorununuz bu olabilir

Elimde bi Keenetic Omni DSL
bi de Keenetic Omni var. Birbirlerine Wifi mesh yapabiliyormuşuz bildiğim kadarıyla. Sormak istediğim şey:

Wifi mesh sisteminde ana modem hat yerinde duruyor. Diğerini en sağlıklı çalışması için nereye koymak gerekiyor? 150metrekare ev için soruyorum. Modem arka odada olsa diğer router ön balkonda olsa sağlıklı olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Değerli dostlar sizce hangisini almak daha mantıklı? Başka önerisi olanlar var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Monster laptoplar (15.6 inç) için klavye koruyucu ve dış kasa koruyucu olarak ürünler var mıdır? İnternette araştırdığımda sadece macbooklar için çıkıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yabancı basınları (newyork times, bbc vs.) Türkçe okuyabileceğimiz bir platform var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap