Öncelikle herkese merhaba. Ülkemizin, internet özgürlüğümüzü elimizden almaya devam ettiği bu süreçte, ücretli şekilde kullandığım cyberghost vpn en temizi ve en iyisiydi. Ancak Devletimiz bu firmayı da aradan çıkardı. Başka servislere yöneldim ama istediğim özellikleri sağlayan bir vpn hizmetine rastlamadım.

Teknoseyir’in yayınladığı “vpn sunucusu nasıl kurulur” adlı videoda adı geçen “digitalocean” sitesi ise kurulum sırasında hata vermekte.

Bu hatanın giderilmesi için yapılabilecek bir yöntem veya bu hizmeti kullanabileceğimiz başka bir firma/site var mı?

3/5/10$ ne ise parası verip cyberghost’un sağladığı özellikleri kullanmak istiyorum. Nedir bunlar;
-5-10 mbps hızlarındaki internet hızı benim için yeterli. 24 mbps zaten benim hızım, yarısı da işimi görür.
-ulaşabildiğim içeriği IDM ile download edebilmek. Video ve müzik içeriklerine, hali hazırdaki free vpnler ile ulaşabiliyorum, ancak IDM ile download edemiyorum.

Cyberghost ve IDM’yi ücretli şekilde kullandığım süreç boyunca herşey muazzamdı. Ama artık değil 🙁
Önerebileceğiniz bir yol yordam sistem var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

Biraz da gülelim.. Gülerken düşünelim 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=UBt0RY4BGRM

Teknoseyir ekibi

Bu video tamamen eğlence amaçlıdır. Videoda bahsi geçen, adı veya görüntüsü geçen kişilerin mizah anlayışına sığınarak yaptım. Sizleri seviyoruz. Hamdi bey'i...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

BitCoin, İnternet, Siber güvenlik ile ilgili bi program var şu anda. İzlemek isterseniz Habertürk Tv

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gariban986 gel bakalım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 23

Herkese iyi yıllar. Bir sorum var sizlere. Utorrentten bişey indirirken indirme hız sınırını kısamıyorum. Genel ayarlardan denedim, torrente sağ tıklayıp denedim fayda etmedi. İndirme hızı 2.3 mbyte olarak kaldı hep. Torrenti kapatıp açtım olmadı, pcyi restart yaptım yine olmadı. IDM’de hız sınırına ne yazarsan max hız sabitleniyor. Utorrentte de yapmak istiyorum. Bişey inerken, ben rahatça dolaşmak istiyorum internette. 25 mb int hızım var. Saniyede 2.5 mbyte ile indiriyor. Bunu ortalama 1.5 – 2.0 ye limitlemek istiyorum. Bilen eden duyan varsa yardım istiyorum sizlerden..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

Herkese merhaba. Haftalık gündem değerlendirmelerini geçmişten günümüze doğru tek tek dinliyorum. Ancak her birini aratarak bulmak zorunda kalıyorum. Yan tarafta benzer videolar çıkıyor ama onların kronolojik sıralaması da yeniden eskiye. Eskiden yeniye diye bi durum da olmuyor. Aynı konudaki videoları (haftalık gündem değerlendirmesi, tozlu raflar, teknoloji ve bilim notları) playlist halinde sunamaz mısınız? Youtube üzerinden girip izlemek daha kolay ama sizlere daha çok destek olabilmek adına elimden geldiğince site içinde izlemek istiyorum. Bununla ilgili çözüm önerileriniz, fikirleriniz ve yorumlarınızı merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler, herkese kolay gelsin. Ankaranın Dikmeninden selamlar 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6