C panel de gezerken sayfayı bi yeniledim bütün website dosyalarım silinmiş yani benim silmeme imkan yok zaten c panelde dosya silme butonu aktif olmuyor tek tek silmek lazım nasıl oldu anlamadım yedekte yok.

Edit:Host sağlayıcı sağolsun 13 ocak tarihine geri yüklendi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Türknet kullanan arkadaşlar sizin de akşamları hızınız düşüyor mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

#Türknet

Türknet bulunduğum bölgede arıza nedeniyle telefon hizmeti veremiyor.Bende türkneti kendi sitesinde bulunan destek bölümünden ümitsiz olarak "telefon hizmeti vermiyorsunuz ama faturada telefon hizmeti diye de para alıyorsunuz" yazarak gönderdim.

Bugün türknetten aradılar toplam ödenen faturalardan telefon hizmeti bedelini indirim olarak yansıtıp + müşteri memnuniyeti adına 1 fatura bedeliniz kadar da indirim sağlıyoruz dedi.

Bunu normalde normal karşılamam gerek, ama malum firmadan dolayı müşteri memnuniyetine önem veren bir firma görünce insan hayret ediyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Siz olsaydınız hangisini alırdınız ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8
 • TeknoStil @teknostil

  Jonny Guru' dan ya da başka sitelerden incelemesini okumadan, Tom's Hardware' deki PSU sıralamasına bakmadan hiçbirisini almazdım. 🙂
  Lehimi düzgün olmayan PSU' lar, kopuk parçalar, Jamicon, Capxon, Teapo gibi merdiven altı kondansatörler vs. vs.
  amazon.de' den Seasonic S12 ya da M12 getirtmeyi düşünebilirsiniz bence.
  de.camelcamelcamel' den fiyat değişimlerini takip edin. 50-60 Euro civarına düştüğü oluyor S12' nin mesela. Üsttekilerle aynı fiyat ve bariz daha kaliteli. 620W olan modelin 12V çıkışı 570W civarı. Size 570 küsür Watt 12V için yeter mi bilmiyorum. Ama 1080Ti + 7700K gibi bir kuruluma yeter mesela. (2x 8 pinli 1080Ti' lerden bahsediyorum tabi.)

  • TeknoStil @teknostil

   @zirkenyum Gerçi Bestec marka dandik bir güç kaynağını 10 sene sorunsuz kullandım o da var. 80+ sertifikası, koruma özellikleri, japon kapasitörleri vs. aklınıza gelen hiçbir özelliği yoktu! Buna rağmen tık bile demedi. Muhtemelen kaliteli PSU' ların her 100 tanesinden 3-5 tanesi, kötü PSU' ların da her 100 tanesinden 30-40 tanesi sıkıntı çıkarıyor. Bize sağlam olanı denk gelmiş.
   Bestec PSU' lara Worstec diye lakap bile takmışlar. Bendekinin bir alt modeli anakart yakmasıyla ünlüymüş. Motherboard Fryer diyorlardı falan. Neyse. 😀
   Kısaca; binlerce TL para vererek kurduğumuz PC' leri dandik güç kaynaklarına emanet etmemeliyiz. Her yerden kısılır ama PSU' dan asla.

 • baris1 @baris1

  @golgi-aygiti estağfurullah 🙂 tepkiniz çok iyiydi ben ona güldüm. 😀

Aerocool VX Serisi 750W 58A@ 12V Aktif PFC Güç Kaynağı Fiyatı

Aerocool VX Serisi 750W 58A@ 12V Aktif PFC Güç Kaynağı en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rx 470 ile çift monitör yapmak istiyorum.1. monitör hdmı ile bağlı 2.monitörde sadece vga girişi var aşağıdaki linkte attığım ürün ile 2. monitörü bağlayabilir miyim ?

http://www.hepsiburada.com/krd-cable-hdmi-to-vga-adaptor-cevirici-goruntu-uydu-monitor-projeksiyon-uyumlu-p-HBV0000060WCZ

BeğenFavori PaylaşYorum yap