Sonunda geldi benim paket.
#KonuDışı #Honor #AliExpress #HonorFlyPodsLite

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ne kontrolmüş arkadaş. Çıkarın makbuzu, gönderin paketi, verelim paranızı ne kıvrandırdınız ya. 20 küsür gündür gümrükte paket.
#AliExpress

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar. Amazonu yüklemek istedim. Play Store da arattığımda çıkmıyor uygulama. Google'ın yönlendirdiği sayfada da cihazla uyumlu olmadığını söylüyor. Huawei App Store da var uygulama. Huawei P20 kullanıyorum, Android 9 yüklü. Aynı sorunla karşılaşan var mı acaba ?
#Huawei #PlayStore #Amazon

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bi aylık netflix premium aldık denemek için. 4 kişiden 3ü para vermek için bir neden göremedi ki kişi başı düşen 2 kilo soğan parası. Kalan bi kişi de olmazsa aramam dedi.
#KonuDışı #Netflix

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 21 / 23
 • alper212 @alper212

  Parasından değil içerik azlığından almıyorum. Adamların suçu yok burda.

 • Chell @alperenxx

  Valla ben de ayıp olmasın diye duruyorum. Yalan yok kullanıyorum ama izlediğim çoğu şey önüme geldiği için çünkü aradığım hiçbir şey yok netflixte. Parasında değilim spotify da kullanıyorum ki aynı parayı veriyorum ama spotify için gram düşünmezken netflixe giden para kemiklerimi sızlatıyor 🙂

 • YCK @yck

  denediğim süre zarfında, evde sıkılınca netflix açtım. o zaman izleyecek bişey bulup 20-40 dk güzel geçiyor. zaman öldürmelik. ama zaten iş hayatından dolayı takip ettiğim dizileri indirip daha sonra izliyorum

 • Eser @weltschmerz

  Madem gevezeliğim tuttu bari takip ettiğim dizileri de yazayım, büyük harfliler netflix'te olmayanlar: Sadece netflix bana da yetmiyor yani şu an. Her platform exclusive içerik üretmeye yöneldiğinden dolayı tek platform ile yetinebilmek zor. Disney de geliyor güçlü bir şekilde.

  archer = s9-

  BIG BANG THEORY = s12-

  bojack horseman = s6-

  black mirror = s5-

  dark = s2

  GAME OF THRONES = s8-

  la casa de papel = s3-

  MR. ROBOT = s3-

  ozark = s3-

  protector = s2-

  ray donovan = s6-

  rick and morty = s4-

  sherlock = s5-

  SOUTH PARK = s23-

  suits = s7-

  umbrella academy = s2

  WESTWORLD = s3-

AliExpress ten kulaklık aldım. Bir haftadır gümrükte bekletiyorlar. Nasıl iş anlamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Geçenlerde P20 almıştım. 2 ay olmadan ekranında sıkıntı çıktı. Değişim talep ettim, onaylanmış. Yenisi verildi diyor ama umarım Apple'daki gibi refurbished değildir.
#Huawei #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap