ios vs. android

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

#teknoyardım Aylardır Spotify'a üyeyim hiç sorun yoktu fakat bu ay aşağıdaki uyarıyla karşılaştım,tekrar denemeleri başarılı olabilir mi?

"Üyelik ödemen başarısız oldu.
Hesabın için kullanabileceğimiz bir ödeme yönteminin olmaması üyeliğini kaybetmene neden olacağı için, lütfen ödeme bilgilerini güncelle.
Birkaç gün içinde ödemeni almayı tekrar deneyeceğiz."

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Oyun Xbox Game Pass Ultimate senelik fiyatı kaça olacak bakalım. Aylık olarak 84,99 gözüküyor şu an.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Dell Inspiron 5110 dizüstü bilgisayarımın hdmi çıkışını intel mi yoksa nvidia grafik kartı mı kontrol etmektedir? Bilgisayarımda 2 grafik çipi mevcut.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#teknoyardım Çift HDMI girişli bir monitör alıp laptop ve xbox ile kullanma planım var. Her defasında kaynağı değiştirmem mi gerekir yoksa monitör sinyal gelen portu algılayıp onun görüntüsünü mü getirir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Monitörde zaten kaynağı değiştiren tuş oluyor. O tuş ile hdmi 1 hdmi 2 vga dvi neyse aralarında geçiş yapabiliyorsun. Veya atıyorum pc uyku modunda bağlı ama o arada konsolu açtın ilk kaynak hangisiyse açık olan onu açar monitör, sonra diyelim konsol kapatıldı pc uyku modunda ama uyandırdın o zaman pc neye takılıysa ona geçer.

  • Erdinç B. @erdincb

    Monitöre göre değişir. Güncel bir model varsa genelde hangi kaynak aktif olursa onu görüntüler, diğerini sonradan açtıysan tuşla geçersin.

  • Joe @joe

    İkisi aynı anda açıksa geçiş yapman gerekiyor. Ama tek makina açtığında hangisi açıksa monitor onu algılıyor.

IMDB Top 250 TV listesine giren en güncel 6 dizi de Netflix'e ait. Biraz altlarda Sacred Games, The Punisher, Mindhunter, Dark diye de gidiyor. Yine de bir LOST bir GAME OF THRONES ayarında ses getiren bir dizi yapamamış olmaları düşündürücü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap