Pop-up kameradır, çentiktir, deliktir şudur budur hiç sevemedim bunları. Bence Meizu, 16T modeli ile ideali bulmuş. Bu kadar çerçeveye de kimsenin itirazı olmaz sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

İyi reklam hamlesi, finale kalmamız da pek olası görünmediğine göre zarar etmezler.

"Arçelik, 12 Haziran ve 12 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’na (Euro 2020) katılacak olan Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın finale kalması halinde mart ayında satılan 55 inç ve üzeri 4K UHD televizyonların bedellerini tüketiciye iade edecek."

Arçelik Euro 2020 sonucu için büyük bir iddiaya giriyor - Teknoblog

Arçelik, 12 Haziran ve 12 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası'na (Euro 2020) katılacak olan Türkiye A Milli Futbol
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yarın itibarıyla NBA 2K20 Xbox Gamepass'te. Xbox store fiyatı 457 lira. Gamepass severiz.

https://www.youtube.com/watch?v=EPBOTy92lEA

Xbox Game Pass for Console | March 2020 Update

March in Xbox Game Pass opens four games. The most important one is of course the release of Ori and the Will of the Wisps. A continuation of the highly accl...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Twitter ve Facebook üzerinde kullandığım isimsoyisim şeklindeki kullanıcı adımı instagram kayıt aşamasında kabul etmiyor halbuki kullanımda da değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Akıllı telefonlar için kablosuz deklanşör var mı önerebileceğiniz? Xiaomi mi 6 sahibiyim ve video kaydını uzaktan başlatabilip sonlandırabilmek istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ios vs. android

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5