40 inç pc monitörü hmm. #akış

The BIGGEST Monitor We've EVER Seen

The Philips 40BDM4037U (AKA "Phil") is freaking HUGE. But is it really all that usable? Try Tunnelbear for free at https://www.tunnelbear.com/LTT and save 10...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

kızılötesi ile veri göndermiş efsanevi nesil

bu tarz başlıkları sevmememe rağmen bana başlık açtırmış nesildir. 88-94 arası doğmuştur. o dönemde liseye gitmektedir ve ders arasında veya öğle arasında telefonları yan yana...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

#akış #9gag

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu kanalı çocuklar izliyor. #akış #youtube

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mustafa @mkyb

  Bu elaman şimdiki nesil büyüyünce ileride ne yapacak çok merak ediyorum. Umarım okumuştur veya şuanda kazandığı paralarla bir yatırım yapmıştır. Zira 2-3 yıl sonra durumunu iyi görmüyorum.

 • Herakles @herakles

  Adamın yorumda bahsettiği gibi çoğunun sorunları var. Saça bak sarı, Altan dip boyası gelmiş saçma sapan bir tip olmuş, Hal ve hareketler zaten dengesiz. Ne konuştuğunu bilmiyor çoğu zaman, Birde Köpek ölür diye resim katmış. He bu dengesizlikle bu köpek neden hareket ediyor diye öldürmeyede çalışır ileride. Biraz şizofrenlik sezdim.

  • Orcun @orcun

   Tek dertleri bunların izlenme gelsin popiş olayım. Bunun uğruna kızınıda keser anasınıda videoyu çeker bıçağı dayar bunlar. Amaç sadece hit popiş olmak başka bir olayları yok. Kanal bende engelli sizde engelleyin rahat edin.

 • Emre K @emre-k

  Millet üç beş kuruş kazanacak diye takipçi kasmak adına Youtube Türkçe videolar giderek zıvanadan çıktı. İpsiz sapsız, bir baltaya sap olamamış, dünyaya hiçbir katkısı olmayan kişiler saçma salak şeylerle bir anda ünlü oluyorlar. 18 yaş üstü birisi bunlara “amma salak şeyler” deyip geçebilir ama çoluk çocuk bunlardan çok feci şekilde olumsuz etkileniyor. Zaten bunların en büyük izleyici kitlesi de 18 yaş altı çocuklar.

  Şu Youtube’tan para kazanma olayı acil olarak düzenlenmeli. Sadece ticaret sicil kaydı olan ve olumlu içerik üreten firmaların resmi kanalları para kazanabilmeli. Amatörler için bu sistem bitirilmeli. Bu amatörlerin arkalarındaki “sosyal medya ajansları” da sıkı denetim altına alınmalı. (Evet çoğu “fenomenin” arkasında Türkiye’de bu alanda hizmet veren iki tane büyük ajanstan birisi var.) Bir gün birisinin başına çok feci bir şey gelecek ancak o zaman önlem alacaklar.

Bu arkadaşa bile gitmiş, aylar önce AMD’nin Türkiye’den davet ettiği tek yayın olan Teknoseyir’e niye gelmedi merak ediyorum. #akış #AMD #RyzenBench

AMD'nin Canavarı 1800X RYZEN İşlemcisi Sandıktan Çıkartıyorum

Kanalıma abone olmayı unutmayın ► http://goo.gl/JMWs8k "Buyrun Dostlar bugün sizlere Türkiye'de sadece 3 tane bulunan ve 1 tanesinede benim sahip olduğum AMD...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18
 • Ercument Solmaz @ercument-solmaz

  Bu kanalın önerdiği sistemi alanlar var onlara acıyorum. Adam kendi topladığı sistemde piyasa’da bir üst model olan ekran kartını taktı ve darboğaz oldu. Ucuza sistem derken en ufak ilerleme yapamadığın sistem toplamakta doğru olan değil ama bu adama inananlar var. En son kasa incelemesinde kablolama demekten bir yerleri çatlıyor orada geçen rengarenk kabloların lafı bile geçmiyor. Bunun gibi ne yaptığı belli olmayan işi klavye incelemek olan kanallara amd ürün göndermeyi tercih etmiş.

  Bu kanala yorum yapanlara bakın neden gönderdiklerini anlarsınız. Doğruyu söyleyene ağzına geleni söyleyen tiplerle dolu yorumları. Bu arkadaşta kablolama derken bile kötülükleri dile getiremeyecek kadar aciz ve inceleme yapıyorum diye geziyor ortalarda. Oranın kötü olduğu gözüne çarpmamıştır bile. Çıkacak bu işlemciyi anakartı soğutucuyu ne varsa övecek. Sonra bu yorum yapan kitle mükemmel ürün diye çevresine diye diye amd bomba gibi gelmiş söylemi herkesin ağzına düşecek. Sırf alt tabakaya adını duyurmak için göndermişler bariz belli.

 • alper212 @alper212

  Şu kekoyu paylaşmayın yahu. İşsiz güçsüz evde ne çeksem diye teknoloji kanalı açıp 1 personeli olan yerde müdür yapmış kendini. You has been banned the from server.

 • deathline @deathline

  Parayı bilen değil bilmeyen müşteriden kazanırsın ,bu vatandaşın kitleside tam buna uygun

 • Emre K @emre-k

  Oldu olacak Tostçu Erol’a gönderselermiş. Bence bu video’dan daha iyisi olurdu.

#akış #9gag

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsinin 1 ortak noktası var ama ne? #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

ne bileyim yani ne diyeceksın ne diyeceğine deyip demiyeceğine hiç bişeyine diyen ne kimse kimseyi dinler ne bişey anlata bilirsin ne dinleyen ne olur.
--
Mercedes’in 2017 aracı göründü.
Arabanın kanadı yok, kanadın arabası var. Motoru da sökün araba hava ile yarışsın. #otoseyir #mercedes #W08 #F1 #F12017

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 54

#akış #awesomenews

Samurai Jack will finally return on March 11th

Samurai Jack will at last set off to face the demon lord Aku in his final journey this March. The news was finalized on Adult Swim last night: during a promotional bump, the network confirmed that...
BeğenFavori PaylaşYorum yap