mometazonfuroat paylaştı.

Disco Elysium'um Türkçe olması için biraz daha bekleyeceğiz sanırım.

https://internationale.zaumstudio.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 29

Zilyon tane konu açıldı belki ama kusura bakmayın, hem sakal hem saç için traş makinesi tavsiyesi verebilir misiniz? En fazla 300 lira olacak şekilde, ucuz ama güzel bir şey önerirseniz de olur. Öyle çok markacı değilim, saçımı sakalımı yolmasın yeter. #traş #traşmakinesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Baya etkileyici olmuş. Uzaktan kumandalıların o oyuncak havası gitmiş, küçük bir arabadan pek farkı yok hareketleriyle. Çok ince düşünebilen bir zihnin ürünü.

Super scale active suspension, arduino powered, 3D printed, RC drift, Oldsmobile...

This is the short video showcase of my active suspension project. It's a RC RWD drift model with active suspension, taking signals from an arduino that simul...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung A70 aldım fakat sırf ahize sesinden dolayı değiştirmek istiyorum, kullandığım Huawei P9 lite ın bile ahize ses kalitesi çok daha iyiydi. Whatsapp tan görüşme yapınca ses gayet net fakat şebeke üzerinden arama yapınca ses kalitesiz gelmekte. Acaba anteninde mi sıkıntı var yoksa Samsung bazı şeylerde ucuza mı kaçmış bilemedim? Kullananlar varsa aydınlatabilir misiniz?Böyle sorunları olan var mı? #android #Samsung

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaklaşık 2 ay önce Turknet bağlattırdım. Daha önceden torrent indirebilirken şu an sanki sınırlandırma varmış gibi torrent indiremiyorum. Seeder var, bağlanıyor, fakat İndirme hızım 1 kb/sn yi geçmiyor. Turknet bizde sorun yok dedi, sorun belki yeni aldığım modemdedir deyip Tp link i aradım fakat onlar da bizde öyle bir şey olmaz, siz servis sağlayicınızla görüşüp DNS ayarlarınızı güncelletin dediler. Turknet'e DNS ayarlarını güncelleyin dedim ama DNS ayarlarınızda sıkıntı yok dediler. Torrentsiz 2. ayım. Yardımınıza ihtiyacım var.

Özetle; Torrent indiremiyorum, Turknet ve Tp linkle görüştüm fakat sorun bizde değil dediler. Sorun ne olabilir?

#İnternet #TeknoYardım #turknet #Torrent #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

Sırt çantası tavsiyesi alabilir miyim? 200 lirayı aşmazsa iyi olur. Tabi "şu çantayı 250 liraya aldım ama değer, çok kaliteli" dediğiniz model olursa onu da değerlendirmek isterim.

Altta attığım modeller su geçirmez ve bölme sayısının fazla olması sebebiyle hoşuma gitti. Kullanan varsa yorumlarını paylaşırsa sevinirim.
http://www.hepsiburada.com/moda-canta-sirt-cantasi-10001-p-HBV000001ADK1
http://www.hepsiburada.com/moda-canta-kanvas-sirt-cantasi-cok-bolmeli-8817-p-HBV000001ADJ7
#KonuDışı #SırtÇantası

Moda Çanta Sırt Çantası 10001 Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Moda Çanta Sırt Çantası 10001 en iyi fiyatla Hepsiburada'da! Şimdi Hepsiburada'dan taksit seçenekleriyle ve indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#CepTelefonuFotoğrafçılığı #xperiazr eh işte

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7