Bu işlem sonrası bozuk hdd yi çalıştırmayı başarıyor arkadaş fakat verilerinizi aldıktan sonra kullanmaya devam etmeyin diyede belirtmiş

How to recover data from a dead hard drive (for beginners)

This is a quick video to show how you can do a data recovery from a dead hard drive. Important Notes: - If your hard disk is still under the guarantee time, ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 lisans anahtarı almayı düşünen varsa indirimli 10 TL'ye alınabiliyor.

https://m.n11.com/microsoft-windows-10-pro-home-retail-3264-bit-tr-hemen-teslim-P244816564?cid=400011_27052018

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12
 • Temp @temp

  @ronniejamesdio Sanmıyorum.Yerli/yabancı bir çok satıcı baya uygun fiyatlara satabiliyor bunları.
  Oem keyler bunlar.

 • turker @turker

  kodu MSe telefon açıp sorabilirsiniz. ben birkaç sefer yaptım. bazen gerçekten retail, oem key çıktı bazen de X,Y,Z şirketi adına sağlanmış bulk kodlardan veya eğitim lisansı çıktı. Eğer retail yada oem değilse, ilgili şirket kodu kullandığı veya eğtim kurumunun anlaşması bittiği an sizin key uçar.

 • POfficer @felixfelicis

  Ürünü almak için bağlantıyı açtım ATM mağazası %10 indirim kuponu veriyor. Satın alırken kullanıyorsunuz ve 1 TL indirim ile 8,90 TL'ye geliyor. Bence almaya değer kenara koyacaksanız bile. Satıcı ne kadar uyar bilmiyorum ama ürün açıklamasında yazdığına göre kodla alakalı bir sıkıntı olursa yenisiyle değiştiriyormuş. Pek inandırıcı değil de işte 🙂

  • POfficer @felixfelicis

   @ekomen Kimse sorun olduğundan bahsetmemiş tam olarak ne kastedildi bilmem ama masum bir yazı da olabilir. Dediğim gibi 8,90 ₺ ye alıp denenebilir diye düşünüyorum. Aldım ben bir tane 1 yıl sonra sorun olsa bile umurumda olmaz açıkçası.

 • HaYTo @hayto

  ben aliexpresten cok ucuza win7 almıstım sorun olmamıstı hatta sonra onları wın 10 yaptım

Tahmini Teslimat Zamanı

Ucuz DIY USB Mobil Güç Bankası Şarj Çantası Paketi Telefon için 8 adet 18650 Pil Tutucu, Satın Kalite Şarj doğrudan Çin Tedarikçilerden: DIY USB Mobil Güç Bankası Şarj Çantası Paketi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

yıl olmuş bilmem kaç hala sitede sağ tık'ı yasaklayan kişiler var bu duruma gıcık olanlar şu eklentiyi kurabilirler. #Chrome
https://chrome.google.com/webstore/detail/righttocopy/plmcimdddlobkphnofejmeidjblideca

RightToCopy

Enable right clicking, selecting, and copying text on pages that prevent these features. Also, prevent clipboard text injection.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Keylerimi Amazon'dan alıyordum. Ucuza aldığımı düşünüyordum. Yanılmışım 🙂 #akış

5 dakika içerisinde keyler geldi, keylerin ikisi de çalışıyor. Bir de 3 yıllık Avast Premier hediye ettiler.

Windows 10 Pro - Office 2016 Pro ✔ Teknik Destek ✔ Garantılı ✔ - n11.com

Windows 10 Pro - Office 2016 Pro ✔ Teknik Destek ✔ Garantılı ✔ 34,90 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Microsoft Office Ofis Programları fiyatı Bilgisayar kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15

Arkadaşlar elinde eskiden Level dergisinin verdiği Dedektif Fırtına oyunu olan ya da indirme linki bulunan var mı acaba? #akış @gamsizm @leventp

BeğenFavori PaylaşYorum yap

usb c kablo lazım oluyor aliexpress'ten alayım diyorum da
alıp memnun olduğunuz ürün var mıdır ? çok dandik bir şeyle karşılaşmak istemiyorum da 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Merhaba Teknoseyir ailesi
Yeni server, dizüztü ve masaüstü bilgisayarlar için konfigratörümüzü hızla ilerletiyoruz. Bazı konularda takılıyoruz. Sizlerden bir isteğimiz olacak. Kullandığınız bilgisayarların, anakartlarının çekmiş olduğunuz resimleri varsa, marka ve model ile bize mail atarmısınız. Bu resimle bizim doğru bilgiye ulaşmamız için çok yardımcı oluyor. mail adresimiz : destek@bilendenal.com . Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 22

Amerikapaketim.com: ABD'den alışveriş için yeni bir mail forwarding sitesi

Daha önce, yurtdışında bir posta adresi veren, bizim adımıza paketleri kabul eden ve Türkiye'ye gönderen Borderlinx adlı mail forwarding firmasını incelemiştim (4 yıl olmuş!)
https://teknoseyir.com/inceleme/borderlinx-mail-forwarding

Borderlinx'in fiyatları son dönemde yüksek gelmeye başladı. Ayrıca, gümrük için ürün değerini hesaplarken ürünün kendilerine gelmesi sırasında oluşan kargo bedelini de katmaya başladılar. Ben de alternatifleri araştırırken amerikapaketim.com'a rastladım ve epey memnun kaldım.

Amerikapaketim.com, California'da bir adres veriyor bize. ABD'de yaptığımız alışverişlerde bu adresi kullanıyoruz. Tıpkı Borderlinx ve diğer alternatifler gibi çalışıyor. Web siteleri pek kullanışlı değil. Siparişleri tek tek sisteme girmeniz gerekiyor. Sonra çıkan listede, ürünleri birbirinden ayırt etmek pek kolay değil. Borderlinx'e göre biraz yavaş çalışıyor. Türkiye içinde Sürat Kargo teslim ediyor paketleri. ABD'den Türkiye'ye gelene kadar tracking de sunmuyor. Ayrıca, 200 gramlık bir ürün de olsa, 1 kg olarak hesaplıyorlar. Ama 2-3 paketi birleştirince ağırlık pek artmıyor, çünkü paketleri bayağı büyük. Hacimsel ağırlık daha öne çıkıyor.

Amerikapaketim'in bence asıl avantajı, gümrük konusunda çok iyi çalışıyorlar. Borderlinx'e göre çok daha memnun kaldım bu yönden.

Sonuç olarak:
- Aşırı hızlı değil, 3-4 günde gelmiyor, ama fiyatları uygun.
- Birkaç ürünü birleştirince kargo maliyeti çok hesaplı oluyor.
- Gümrük işlerinde iyiler.

- Müşteri hizmetleri Türkçe ve iyi çalışıyor.

Amerikapaketim.com, şu anda Borderlinx yerine kullandığım firma haline geldi. ABD'den bir ürün alacaksanız, tavsiye ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

youtubevideoindir.org diye bir site varmış hayatımda ilk kez gördüm, 720p ye kadar video download edilebiliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap