Bir kombi temizlememişti onuda yapmış. 🙂

KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR? | HOW TO MAKE COMBI PIPE CLEANING?

Bu videoda kendi kombi peteklerimizi nasıl temizleriz onu göreceğiz. Discord Kanalımız: https://discord.gg/gHbrW9p Ürün linkleri: Kalemler :https://goo.gl/wF...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

digitalocen dan alacağım sanal sunucuya vpn kurmak istiyorum bu işlerden anlayan biri yardımcı olabilir mi ?
#TeknoYardım
#KonuDışı
#birsorumvar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cryostasis Sleep of Reason (2009)

Oynamamış olan varsa tavsiye ederim, Metro havasında bir oyun. Hatta hikaye olarak bence daha güzel ve anlamlı. Steam'den yapımcı yayıncı anlaşmazlığı yüzünden kaldırılmış sanırım, Türkçe yaması da mevcut bu arada.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Birden fazla dosyanın ismini aynı anda değiştirmek için Everything programını kullanabilirsiniz. Dizi dosyaları ile altyazı dosyalarının ismini aynı yapmak istediğimizde baya faydalı oluyor.
https://www.voidtools.com/downloads/
1-)İsmini değiştirmek istediğiniz dosyaları bir klasörde toplayın.
2-)Klasörün dosya yolunu Everything arama kutusuna iki tırnak içinde yazın. Örn: "C:\Users\Okan\Desktop\dosyalar"
3-)Dosyaları seçip F2 tuşuna basın.
4-)Açılan pencerede "New Format" kısmından istediğiniz şekilde düzenleyin.
#PratikBilgi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bazen web sayfalarını Kindle'dan çalışmam gerekiyor. Çalıştığım web sayfalarında da tablolar falan olduğu için doğru düzgün mobi dönüşümü olmuyordu. Epubpress adında Google Chrome eklentisini tavsiye etti bir arkadaşım. Ben başarılı olacağına pek ihtimal vermedim. Dönüşümü çok zor olan birkaç sayfayı denedim. Sonuç inanılmaz. Sayfadaki bütün tabloları, şemaları, fotoğrafları hiç bozmada mükemmel şekilde kitap haline getirdi. Eğer birden fazla sayfayı bir kitapta toplamak isterseniz hepsini kitapta görünmesini istediğiniz sırada açın. Çıktı olarak Epub ve Mobi seçebiliyorsunuz. Amazon'un kendi servislerinin yapamadığını yapmışlar.

https://epub.press/

EpubPress - Read the web offline

A browser extension for creating ebooks from your favorite webpages. Build books that are totally custom, offline and compatible with all your devices.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çağımızda facebook profili diğer insanların hatta kurumların bilgi toplamak için ilk baktığı yerlerden birisi oldu. Bu sitede profil adresinizi arattırıyorsunuz. Sizin herkese açık olan bilgilerinizi kategorilendirilmiş olarak sunuyor. Tabii, adı üstünde, başkalarını 'stalk'lamak içinde kullanabilirsiniz 🙂
#favoriwebsitelerim

Facebook Scanner - All 'public' info Facebook doesn't show you

The #1 stalking tool - 100% free and anonymous!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Chromecast Deneyimim

Biraz amatörce ama idare edin 🙂  Görseldeki ürün kutusuna takılmayın elimdeki kutu Hollanda'da kaldı 🙂

https://youtu.be/sVhIpWtPpEM

Yalnız sonraki gözlemlerimde uzun süre açık kalan Chromecast'e bağlantı sorunları yaşadığım oldu, çözümü kapatıp açmak. Bilgisayar'dan yapılan yayınlarda atlama ve takılmalar olmakta.Bu yüzden ilk zamanlarda çok verimli kullanamadım, ancak Play store'da iki yazılım bulunca bu fiktim değişti. Chromecast veya akıllı TV olsun Android Telefon/Tablet kullananlara iki program tavsiye edeceğim ikiside aynı yazılımcıya ait. Ve yazılım çok başarılı, istediğiniz sitedeki videoyu izlemenize yardımcı olan ve video öncesi reklamı atla kısmındaki reklamları eleyen "Web Video Caster" bir diğeri ise cep telefonunuzdaki medyaları, ne bir atlama nede bir takılma yapmadan oynatmayı sağlayan, aynı zamanda alt yazı desteğide olan "Server Cast" bu iki yazılım Chromecast ile uyumlu ve LG ile Samsung smart tv'de denedim düzgün çalışıyorlar.

Link: http://www.instantbits.com/

 

Fiyat / performanstan dolayı 7 yıldız vereceğim. Mükemmel değil ama, yukarıda söz ettiğim iki yazılımla mükemmele yakın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kullanabileceğiniz #Youtube alt domain'leri;

- https://news.youtube.com (haber)
- https://gaming.youtube.com (oyun)
- https://artists.youtube.com (istatistiksel müzik)
- https://kids.youtube.com (-uygulama tabanlı- çocuk)
- https://music.youtube.com (-uygulama tabanlı- müzik)
- https://youtube.com/tv (TV arayüzü)
- https://youtube.com/red (reklamsız içerik)
- https://tv.youtube.com (TV kanalları)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

********DİKKAT********

********DİKKAT********

Bu uygulamanın çoğunuzun işine yarayacağına eminim.
Uygulamaların seslerini hangi cihazlardan çıkmasını istediğinizi ayarlayabildiğiniz basit bir program.Ufak boyutlu hızlı bir çözüm.
Kırmızı ile çizdiğim yerden indirip .zip içerisinde audiorouter.exeyi çalıştırmanız yeterli.Uygulama altındaki açılır kısımdan route ediceksiniz.
https://github.com/audiorouterdev/audio-router

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap