Firefox yeni bir mobil tarayıcı geliştirmiş. Adres çubuğunu aşağı almış. Sekme çubuğu daha farklı.Mozilla'nın iddiası daha hızlı olduğu. Ben çok bir fark hissedemedim eskisine göre. Eski tarayıcıya ne olacak bu arada meraktayım.
#firefox #mobil

Firefox Preview - Apps on Google Play

Firefox Preview marks a release of the early version for an experimental Firefox browser for Android. Built on GeckoView, Firefox Preview is a pilot for early adopters, developers, and anyone who...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beraber, içeriklerinizi bekliyoruz.

TeknoSeyir'deyim! | Ofis turu ve fazlası

TeknoSeyir'in hiç görmediğiniz yüzü bu videoda :D https://www.youtube.com/user/teknoseyir #mesutcevik #teknoseyir Desteğiniz çok önemli. Sosyal medya hesapla...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Chernobyl
Çernobil dizisi bir fenomen haline geldi. İzledim. Güzel dizi. Ortalamanın üzerinde ama bu kadar hype yaratması da ilginç. Daha önce de bu tarz kaliteli yapımlar çekilmişti.
Hype'ın bence temelde iki sebebi var. Birincisi Game of Thrones'ın finalde batırması ikinci en önemli sebep netflix. Netflix dizileri son zamanlarda çoğalmaya başladı. Çoğu eh işte diyebileceğin tarzda. Zaman geçirmelik. İnsanlar ortalamanın üstünde bir yapım gördüğünde çıldırmaya başladı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12
 • Hado @hado

  Kaliteli yapım, derdini de dürüstçe anlatınca sevdi insanlar.

 • Nuri Karakaş (Argo Navis) @nkarakas

  İnsanlar ne kadar olayı bilseler de böyle detayına kadar görsel olarak izleyince etkileniyorlar doğal olarak.

 • 4tys7en @4tys7en

  Sadece kaliteli olmasından kaynaklandığını düşünmüyorum, ne de olsa nice kaliteli yapım var, adı sanı bilinmiyor. (kaliteli olup olmadığını söyleyebilecek uzmanlığım yok ama diziyi izleyince bana da kaliteli geldi tabi).

  Komplo teorisi kuruyor gibi olmasın ama, Türkiye'deki Nükleer santral inşaatlarıyla alakası olabileceğini düşünüyorum.

  Nitekim; "diziyi izledim, kesinlikle nükleer yapılmasın, elimize yüzümüze bulaştırırız" düşüncesinde yorumlarla doldu her yer.
  Dizinin kalitesinin, atmosferinin etkisinde kalarak yapılan masum yorumlar olabileceği gibi, insanların, yapılacak nükleer santrallere özellikle cephe alması isteniyor olabilir. Birden mantar gibi birkaç günde büyüyen bu 'Hype' ın nedeni bu olabilir.

  Açıkçası yapılmamalı görüşlerini sağlıklı bulmayan ve nükleer enerjiye sahip olmamız gerektiğini düşünen biri olarak bu görüşleri uyandırdı bende.

 • Lütfi Tekin @lutfitekin

  Dizi kaliteli ve hiç uzatılmamış, tadında bitirilmiş.

Bende whatsapp'dan kız arkadaşıma atacağım mesajı 75 kişilik bir gruba atmıştım. Allahtan sadece selam mesajıydı. İnsan ne yapacağını da şaşırıyor böyle durumda.

Mehmet Ali Erbil'den olay paylaşım! Hemen sildi...

Haberin detayları için tıklayınız
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Basılı bilgisayar dergisi neredeyse kalmadı. Chip 3 ayda bir çıkmaya başlamıştı en son. Sonra ne oldu bilmiyorum.
Chip kendi arşivini paylaşmıştı bir ara. 2016 kasıma kadar sayılar var. Eski içerikler ama arada günümüzde iş yapabilecek makaleler var. Yeni olmayınca eskiye kaldık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • lorem ipsum @lorem-ipsum

  Sıkıştırılmamış, kayıpsız sürüm 🙂

 • okanaytimur @okanaytimur

  Dergilerin sonunu YouTube getirdi. Zaten girişte üç beş sayfa yeni haber ortada ürün, hizmet olay incelemeleri en sonda tavsiyeler var. E adam YouTube bunların hepsine daha hızlı daha kolay erişiyor. Güncel haberleri RSS kaynaklarından takip edince pek bi anlamı kalmıyor. Geriye bir Chip kaldı. Zaten Chip in ne hale olduğu hepimizin malumu.

 • ALIEN @alien

  Bir yılı tek seferde indiremiyor muyuz?
  Ay ay indirmek epey sıkıntılı.

 • lterlemez @lterlemez

  Yazılı kaynak, artık sadece teorik bilgi için kullanılabilir. Onun dışında @okanaytimur'un dediği gibi youtube olayı bitirdi. Ama, youtube'da tam ve kesin rakip değil. Çünkü işin içinde daha çok para ve izleyici sayısı giriyor, bu da her zaman gerçeklerin anlatılmadığı anlamına gelir. Bahsettiğim nedenlerden dolayı, video içeriği bölme ve/veya sonraya saklama gibi bir huyun ortaya çıkmasına neden oldu. Kısaca söylenebilecek her şey söylenmeden bırakılıyor.