Mobil oyun tarafında böyle bir rezillik daha önce var mıydı, ben mi cepten oyun oynamadığım için yeni gördüm? "Bana 5 yıldız verirsen şu kadar oyun parası bonus" ne kadar aşağılık bir iştir yahu. Yorumları okumayıp yıldıza baksan bir halt sanacaksın. Bir de instagram video reklamı hazırlamışlar ki oyun içi gibi görünüp oyunla ilgisi olmayan, ondan kıllanıp yorumlara baktım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Seviyorum tarzlarını 🙂
#ENPARA #enparacom #EnparaKrediKartı #pazarlama #mailing

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yapımcının da mezarcısı ayrı ilginç oluyor. 16 senelik oyun, açsan şimdi 5 dk dayanamayacağın grafik ve mekanikler... 49TL! Çüş!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Saat 22:00'da canlı canlı #rc #kamyon toplamaya başlıyorum; beklerim efem 🙂
#KamyonSeyir #model #rcmodel #Modelcilik #tamiya #mercedesunimog #unimog
https://www.twitch.tv/rockerdem_

BeğenFavori PaylaşYorum yap

özellikle bilgisayar çevre birimlerinde (klavye, fare, vb) kullanılan plastiklerin bazıları zamanla, durduğu yerde dokusunu yitiriyor, yapış yapış bir şey oluyor. bunun bir çözümü, temizleme yöntemi var mı yoksa geri döndürülemez kimyasal bir durum mu? net'te ince zımpara ile katmanı temizleyenler gördüm ama sonuçtan emin olamadım.
#teknosoru #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 32

"Oyun çevirisi yapacağım" derken, web tabanlı bir çeviri arayüzü yapmış olabilirim 🙂
#FarCry3 #FarCry4 #FarCry5 #farcryprimal #çeviri #TürkçeÇeviri #oyunçeviri #Türkçe #TürkçeYama

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Netflix Ocak 2019'un ISP bazında ortalama hızlarını paylaşmış.
https://ispspeedindex.netflix.com/country/turkey/
#turknet #ttnet #TürkcellSuperOnline #HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#PeakGames konusunda ben de iki kelam edeyim...

Son haber: "Peak Games, 'özgün olmayan' reklam filmi için Medina Turgul’a dava açıyor"

Yahu reklam, klip, film, her ne çeşit içerik üretiliyor olursa olsun "ben bunu araklarım, kimse de fark etmez" kafasındaki bir reklam ajansı ("reklamcı" demiyorum, zira koca bir ekibin onayından geçmeden bu bütçede bir iş müşteriye sunulmaz) nasıl iş yapabiliyor günümüzde? O "ekibin", -küçük ya da büyük- herhangi bir Audi reklamını izlememiş olma ihtimali var mı sizce? Özelikle Alman otomotiv firmalarının reklamları (Audi, BMW başta) zaten internette "meme" olmuş şeyler iken üstelik.

Deterjan reklamı olsa "pardon ya, ehe" der geçerler belki de milyonluk reklam kampanyasında, fark edilmeyeceğini düşünerek(!) (yarım gün bile sürmedi bu arada fark edilmesi) bu kadar fütursuzca "çalmak" nasıl bir kafanın ürünüdür? Hadi fikirden "esinlendin" diyelim; müzik birebir aynı, o nasıl olacak???

Malum ajansın bir daha "kamu spotu" işi bile alamaması dileğiyle...

Audi reklamı:
https://www.youtube.com/watch?v=UXhZyRq1fws

Peak'in "kaldırılan" reklamı:
https://www.youtube.com/watch?v=j7gx8oS238E

Audi – Safety Code

Åkestam Holst, Stockholm partners with Audi to create 'Safety Code' - a free code snippet that can be used by anyone who has a website. By applying the code ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vimeo player'da videonun sonlarına doğru, bitmesine kaç dk kaldığını görebilene gofret var 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Video düzenleme ile ilgilenenlere uzman sorusu...
#vegaspro kullanıyorum uzun süredir. Eski sürümleri (v10-14 arası) CUDA desteklemediği için GPU render alamıyordum. Yeni sürümde ekran kartım (GTX 1060) desteklendiğini öğrendim, ona geçeyim dedim. Ancak 1080p / 50fps dosyalarımı programa eklediğimde 25fps görünüyor ve bu FPS'i yanlış okuması sebebiyle preview ekranında da, render sonucunda da atlamalar, bozulmalar oluyor. Bilgisayarda vegas pro 14 de yüklü, o 50fps olarak görüyor ve sorunsuz düzenleyebiliyorum. Yeni sürümde ise işin içinden çıkamadım.

Videoları üçüncü parti bir programla tekrar mp4 yapıyorum aynı kalitede, ondan sonra 50fps olarak alabiliyor vegas. Ancak elimde çok fazla işlenecek video var ve hepsini önce convert edip sonra düzenlemeye kalkmam hiç mantıklı olmayacak.

Görüntülerde vegas'ın gösterdiği dosya bilgileri ve asıl codec bilgileri var. Ayrıca görsl bozulma da görünüyor. Ayrıca aynı işlemi (hemn 14 hem 16 sürümde aynı dosyayı inceleme) laptop'ta da yaptım. Onda da 14 sürümü sorunsuz, 16'da görüntü patates.

Sanıyorum bilgisayarda yüklü codec ile hatta tahminimce 64bit ile ilgili bir sorun. Sizin bir öneriniz var mı?

#Soru #TeknoYardım #videodüzenleme

BeğenFavori PaylaşYorum yap