Hiçbir şey açıklamayan "açıklama"lar, vol bilmemkaç. Bundan sonra kart ödemesini geciktiren kart sahipleri de faiz ödemek yerine akbank'ın "anlayışı için teşekkür" etsin bence. Bu ne yüzsüzlüktür, rezilliktir yahu.
#akbank #sibersaldırı #HSBCsaldırısı #verihırsızlığı #banka

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Bu arkadaşın serbest salınım sırasında erkeklik organına ne kadar büyük bir tehdit yarattığını tecrübe etmiş arkadaşlar burada mı? 🤓

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günün bilançosu... Oyun boyutları ne olmuş bu arada böyle yahu. Kafadan "bir oyun 100GB" diyebiliyoruz yani artık? Vay be! #shadowofWar 'u anlarım da #forzahorizon4 'te 90GB'lık ne var, görmek için sabırsızlanıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Benim gibi ömrünün çoğu PC başında geçenler için önerim kesinlikle düzgün bir SSD'ye yatırım yapmaları olacaktır. Ödediğiniz fiyat karşısında aldıklarınız anlamında bence en verimli seçenek bu. Örneğin ekran kartının 1-2 model üstünü alıp 5-10 FPS kazanabilirsiniz ancak SSD'ye yatırım, tüm PC deneyiminizde kesinlikle çok daha hissedilir bir etki yaratıyor. #ssd #harddisk #CrystalDiskMark

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Bu akşam biraz işim var 🙂 #sistemtoplama #pctoplama #KasaToplama

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 26

Her yayıncıyı mutlu edecek mail bana da geldi 🙂
NOT: Yayıncı değilim 🙂
#YouTube #youtuber #TelifHakkı #telif #telifuyarısı #telifhakları

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir önceki mesajımda NAS cihazımda disk güncellemesi yapmayı planladığımı belirtmiştim; yaptım 🙂 Yerlerine 6TB diskler koyduğumdan, bir önceki 3TB diskleri pazar yerlerine salmadan önce buradan duyurmak istedim. İki adet 3TB disk mevcut. PC'ye takılmadılar. NAS cihazında "cold storage" amacıyla kullanıldılar, yani "oku-yaz-sil" işlemi çok az gördüler her ikisi de. Ben bir programla test edip sonuçlarını görsele ekliyorum. İlgilenen arkadaşların istedikleri bir program varsa onunla da test edip koyabilirim. Jelatini üzerinde WD Elements USB 3.0 "sıfır" disk kutuları da hediyemdir (ayrı olarak satılık değildir).
FİYAT: (pazarlıksız)
Her birinin fiyatı: 400 TL
İkisi birlikte almak isterseniz: 750 TL
İstanbul içi Sarıyer-Beşiktaş civarı muhitlere elden teslim edilebilir ya da Sarıyer'den elden alabilirsiniz.
#Satılık #harddisk #WD #hdd #2Elilan #ilan #teknoilan #Hitachi #NAS

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2011 yılında Zaytung'a göndermişim, arşivden çıktı. Burada bulunsun bari 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap