Erdem Ç. paylaştı.

İyi günler arkadaşlar. Far Cry 5 Türkçe Çeviri için desteğinize ihtiyacımız var.

Türkiye'de ilk defa yeni bir şey denemeye karar verdim ve Far Cry 5 oyununu Türkçe'ye çevirebilmek için birlik olup kendi Toolumuzu kendimiz yaptırdık. Toolu yapan kişi Bekir İnce. Kendisi daha önce bir çok oyuna teknik destek sağlamış ve bir çok oyunu Türkçe oynayabilmemiz için Tool yapmış birisidir.

Türkiye'de ilk defa başlatmış olduğum bu projeyi kendisi görünce ve tabi ki arkadaşlarının da onu teşvik etmesi ile Far Cry 5 oyununa bir Tool yaptı. Şuanda oyun hepimizin tanıdığı Erdem Çatık namı diğer @rockerdem tarafından çevriliyor.

Bu oluşum eğer destek görürse bundan sonraki çevirilerin önü çok açık arkadaşlar. Biz destek olursak istediğimiz oyunlara Türkçe Çeviri yaptırabiliriz. İstediğimiz bir oyun için senelerce Dil Dosyasının açılmasını beklememize gerek yok.

Listemiz burada. Şuana kadar destek olan ve olacak kişiler mevcut. Sizde destek olmak isterseniz eğer konuyu başlatmış olduğum forum linkinden ulaşabilir ve destek olabilirsiniz. Gerekli bilgiler orada mevcut. Türkçe Yama Tanıtım Videosu ve Görseller forumda mevcut. Desteklerinizi bekliyoruz. İyi günler.

Far Cry 5 Türkçe Çeviri Başlıyor - Bütçeler Toplanıyor IBAN Eklendi -...

Evet arkadaşlar Programcı Bekir İnce'nin yapmış olduğu ve Murat Keser'in yardımlarıyla (diablero-de) oyuna Tools yapıldı. Artık dil dosyaları
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

@leventp : Wasteland 2 Director's Cut oyunu Türkçeleştirilmiş. Emeği geçenlere teşekkürler. #Akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Google Chrome'un 64 bit'lik özel versiyonu #Windows için yayımlandı.

64 bit'lik Google Chrome, şu an Windows 7 ve Windows 8'le uyumlu bir şekilde çalışabiliyor. Sisteminize 64 bit'lik Chrome'u kurduğunuzda 32 bit'lik Chrome'dan içerikleriniz, ziyaret ettiğiniz web sayfaları ve yer imleriniz otomatik olarak alınıyor ve 64 bit'lik Chrome'da da zorluk çekmeden, eski yer imlerinizi kullanabiliyorsunuz.

Google yazılım mühendislerinden olan Will Harris, konuyla ilgili açıklamasında Chrome'un 64 bit'lik versiyonunun çok daha güvenli, kararlı ve hızlı olduğunu vurguladı. Özellikle hız konusunda 32 bit'e oranla %25'e varan bir fark olduğu üzerinde duruluyor.

Stabilite anlamında da çeşitli çalışmaların yapıldığı bu yeni versiyonda kararlı çökme ve aniden kapanma problemlerinin minimuma indirildiği ifade ediliyor.

Chrome Browser

Google Chrome is a browser that combines a minimal design with sophisticated technology to make the web faster, safer, and easier.
BeğenFavori PaylaşYorum yap