pectenoid paylaştı.

Bu kadar kaliteli içerik nasıl 20K izlenme alabiliyor anlamış değilim. Nasıl kişileri trend yapıyorsun sen YouTube? Milyon izlemesi olması gereken içerikler bunlar!!!
NOT: Daha önce paylaşıldı biliyorum ama hakkı yenmiş bir içerik, o sebeple tekrar paylaşıyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=pNKnKaZcDWE

90'lar ve Hayatımı Kurtaran Oyun Konsolu

90'ların başından 1995 yılına kadar olan kısmı kapsayan bir geri dönüş yapıyoruz. Hem 90'lar dönemine ayaküstü bir yadetmek hem de ilk video oyun konsolumla ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10
pectenoid paylaştı.

PAPERS, PLEASE - The Short Film (2018) 4K SUBS

SUBTITLES AVAILABLE (EN, RU, CS, DA, DE, EL, ES, FR, HU, IT, JP, KO, NL, NO, PL, PT, RO, SR, SV, TH, TR, ZN) Add film in STEAM - http://store.steampowered.co...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ayrıca izlemek isteyenler için #planetes animesini tavsiye ederim.

@lp, @muratgamsız ,@hamdikellecioğlu

Stuff in Space
#uzayçöpü #uzayhurdası

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Merhaba,
Bir süreden beri uzaya gönderilen uydular ve bunların oluşturduğu uzay çöpleri ve etkileri konusunda haberler artmaya başladı.
Konu hakkında bir yazı hazırlıyorum .Şimdilik aşagıdaki linkte tüm uydular ,hurda parçalar ve diğer yükleri gösteren web sitesini incelemenizi öneririm.
http://stuffin.space/
Ayrıca izlemek isteyenler için #planetes animesini tavsiye ederim.
@leventp @hamdikellecioğlu ,@muratgamsız @uzayhurdası @uzayçöpü

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • protego @protego

    Uzay çöplüğü konusu doğru ama sadece biraz. Uzay diyince büyüklüğü pek anlaşılmıyor. Önümüzdeki birkaç yüzyıl için o çöpler herhangi bir sorun yaratmaz. Ha şimdiden önlemini almalı mıyız? Kesinlikle evet. Ama içinde yaşadığı gezegende çöpleri çöp kutularına atma zahmetine katlanmayan insanların uzay çöplüğü diye basbas bağırmaları samimi gelmiyor. Önce dünyayı temizleyin, sonra uzayı düşünürsünüz. Biraz argo olacak ama, buna “pislediği kabı temizleyip yediği kaba pisleyen” denir.

pectenoid paylaştı.

Devam senelerdir deli gibi beklenen filmlerden biri de Philip K. Dick’in Androidler Elektrikli Koyun Düşler Mi..? adlı bilimkurgu romanından Ridley Scott tarafından 1982’de sinemaya uyarlanan Blade Runner (Bıçak Sırtı) efsanesiydi.
Neyse ki 35 yıllık bekleyiş sona erdi ve film, adını Geliş (Arrival) filmiyle duyuran Denis Villeneuve’e emanet edildi. Bu sefer de, “film beklentileri karşılar mı” endişesi doğdu; çünkü böyle örneklerle daha önceleri fazlaca karşılaşıldı. Bunun üzerine filmin eleştirmenlerden tam not aldığını görülünce hayranları rahatladı.
http://kayiprihtim.com/haberler/anime-cizgi/blade-runner-2049-kisa-filmler/

Blade Runner: 2049’un Öncesini Konu Alan Kısa Filmler Yayında

Aralarında Cowboy Bebop'ın yönetmeni Shinichiro Watanabe'nin çektiği bir anime ile Jared Leto'nun oynadığı bir bölüm barındıran üç kısa metrajlı filmi ücretsiz izleyin.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
pectenoid paylaştı.

Arkadaşlar herkese merhaba ve hayırlı kandiller.

Necmettin Erbakan Üniversitesi (KONYA) Makine Mühendisliği 4. Sınıf Öğrencisiyim. Bu yaz yapmak üzere organizasyon stajı için bir yer arıyorum.
Kendi işi olan tanıdığı olan ayarlayabilirim diyen varsa yardımlarınızı bekliyorum. Aranan şartlar arasında haliyle Makine Mühendisliğinin çalışma sahasını kapsaması ve mümkünse Makine Mühendisi çalışıyor olması isteniyor. 1-2 yere başvurdum ama buradan da duyurayım. Staj yapacağım il önemli değil. Şimdiden teşekkürler. Paylaşarak daha çok kişiye ulaşmamı sağlarsanız sevinirim 🙂

#TeknoYardım #Yardım #Staj #Akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap