Telefon önerisi yapabilecek var mı? İki şart var.
1)Bütçe 2500 tl
2)Kalemi olması lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Yazıcıyın kartuşunu doldurtmak için bilgisayarcıya verdim doldurulup geri geldiğinde boş sayfa yazsam bile bu yazılar çıkıyor.
PI:37 AI:126 PAI:76 PV:5 ADC:150THV:68 DB:114 tc:0 /55806285
Bu yazıları nasıl kaldırabilirim? Yazıcının markası samsung scx-4200 #akış #TeknoYardım

Düzeltme : Bilgisayara bağlı olmadan fotokopi çeksem bile yine bu yazılar çıkıyor. Toner doldurtmak hoşuma gitmiyor. Fakat muadil toner aldım o da çalışmadı( ya da ben çalıştıramadım). Orjinali ise 200 tl yazıcı parasına almak istemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 16

1400-1700 tl arası notebook alacağım.Ofiste kullanacağım. Oyun falan oynamıyacağım için ekran kartı kötü olabilir. Buna göre tavsiyeleriniz var mı? #akış #TeknoYardım #notebook #tavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Murat Uysal paylaştı.

Bios ayarlarına bakayım dedim, bu çözünürlükte açtı. Ve ayarlara basınca mouse donuyor. Windows normal açılıyor. #TeknoYardım #akış TV'ye bağlı acaba ondan mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18

Merhabalar bilgisayara format atılması için bilgisayarcıya vermiştim (zaman sıkıntısından dolayı kendim atamadım sağolsun kpss vardı) 5 ay sonra bilgisayara bakabiliyorum ve diskin 1 tanesi gözükmüyor içinde önemli dosyalar vardı. Disk silinmiş mi? Silinmediyse ne yapmam lazım?Silindiyse verileri nasıl geri getirebilirim? 1 ssd ,1 hdd var. hdd 2 bölümden oluşuyordu. 1 bölümü yok şuan. #akış #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6
 • Murat Uysal @muratuysal

  Ben de ufaktan anlıyorum geri getirilebilir olduğunu umuyorum.

  • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

   @muratuysal Veriler gitmiştir yüksek ihtimal. Kendisi özel bölümleme yapmış gibi sanki format atarken. Raw olmuş o bölüm. Şimdi sürücü harfi verip diski taksan tekrar biçimlendirecek v.s. kurtarma ihtimalin düşecek.

   Diski başka bi OS altında harici olarak bağlayıp komple bi tarat istersen easeus v.s. ile. Belki bişey çıkar.

 • ofis @ofis

  harici disk olarak başka sistemde görmeyi deneyin, imkanınız varsa.
  olmaz ise bölümü ayırıp aktif ettikten sonra da içindekiler görünmez ise silinen dosyaları kurtarma programıyla bir çok bilgiye ulaşmanız mümkün. ama aralarında, görünse de bozulan ve açılmayan olabilecektir.biçimlendirme yapmanızı isterse hızlı biçimlendirme yapın ki kurtarma şansınız artsın.en önce programı bulun deneyin.işe yaramayan bir programa denk gelebilirsiniz. aynı dertten ötürü bir kaç kez recover my files denemiştim kurtarmıştı.

 • Murat Uysal @muratuysal

  Tarama yapıyorum şimdi, silinen bazı dosyaları buldu. Dosyalar başka diske kurtar diyeceğim bakalım sonuç ne olacak.

 • Murat Uysal @muratuysal

  EasesUs Data Recover isimli programla çoğu dosyayı geri geldi. Fakat büyük boyutlu dosyalar açılmıyor. Açıkcası depo olarak kullanıyordum ve resimlerim vardı onların nerdeyse hepsi geri geldi.

Lg g3 ekrani boyle oldu.aurekli boyle olmuyor ekran kilidini acinca normal 10 sn gecince yine boyle oluyor. Cok fazla ekran acik kalirsa duzeliyor. 3 . 4 gun once dusurmustum telefonu onun ilgisi var mi bilmiyorum ama onunla alakali olsa bile niye 3 4 gun sonra boyle bisi oldu. Yazilimsal bir sorun olabilir mi donanimsalsa servise yolluycamda telefonsuz kalmaktan korkuyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Murat Uysal paylaştı.

Yeni aldığım lg smart tvye miracastle g3 ve discovery ile görüntü aktardım fakat s4 ile bağlanamadım bağlanırken bir anda bağlantı kesildi diyor sebebi ne ola ki?

BeğenFavori PaylaşYorum yap