#F1 formula1 nerden izleyebiliriz ? Ücretli veya ücretsiz ? İş gereği saatler uymuyor tekrarını nerden bulabilirim.
-Vettel-

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Honda civic EU8 modelin vitesidir. Almayı düşünüyoruz. Otomatik kullanmadım daha önce. D3 ve en altta bulunan 1-2 hangi mod oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 22

Yapay zeka bizden daha dikkatlimi ? Daha detaycı ve sonuç odaklımı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

#ARABA SEVENLER BULUŞTU-BÖLÜM 3-EFSANE KASA TOYOTA COROLLA AMA TR'DE TEK!

#ARABA SEVENLER BULUŞTU-BÖLÜM 3-EFSANE KASA TOYOTA COROLLA AMA TR'DE TEK! 10 Mart 2019 günü Fethi Paşa Korusu Dilrüba Restaurant'ta "Otomobil Kütüphanesi Oto...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
onsekizkurus paylaştı.

@gamsizm şu video milyon olmuş ve yorumlarda millet isyanda. Millet “how to” videosu istiyor, adamlara “işte böyle” diye 10 dk sürmeyen video lazım. Kablonun tarihçesine girmeden, X’i tv ye bağlama/yansıtma diye video serisi bombardımanı yapılmalı. Android 4 le değil 8/9la Netflix’le, Puhu’yla, iTunes’la nasıl kullandığını devamında gösteren içerikten bahsediyorum. Millet telefondaki Youtube/Netflix/iTunes’ını akılsız tvsine nasıl yansıtacağını bilmiyor.

Ts’de 1 saat konuşmadan olmaz diyorsan kendi kanalında yap bari abi. Ben olsam Apple cihazlarına olan çözümlerden başlardım. Başlığa da yaz direkt “iphone 6/7/8/x/xs tvye bağlama” bitti gitti. Android kullanan adama çözüm çok zaten. Aynı videoyu iPad için çek, Netflix için de çek, iTunes için de çek ısıt ısıt yükle kanala abi😂 Spotify için bile olur. milyon izlenme diyorum yahuuu 😅 ve bunu titizlikle seri yapacak çeşitlendirecek başka ekip tanımıyorum.
#KonuDışı

Telefonunuzu TV'ye nasıl bağlarsınız? Dönüştürücüleri inceliyoruz

Mobil cihazları zaman zaman TV'ye bağlayıp büyük ekranda oyun oynamak ve film izlemek istediğinizde, cihaza uygun HDMI hatta VGA adaptörü bulmak durumunda ka...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde 2 metre led var. Spotlarda kullanılan led driver işe kullanılabilirmi? 1 metreye yaklaşık 60 adet led denk geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar kodlama adına hiç bir fikrim yok. Android ve ios için arcade oyun yapmak gibi bi hobi edinmek istiyorum. Hangi dilden başlamalıyım ? Fikirlerinize açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#netflixortaklık #Netflix hesabım var ortak arıyorum.4 ortak uhd paketi düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap