onsekizkurus paylaştı.

@gamsizm şu video milyon olmuş ve yorumlarda millet isyanda. Millet “how to” videosu istiyor, adamlara “işte böyle” diye 10 dk sürmeyen video lazım. Kablonun tarihçesine girmeden, X’i tv ye bağlama/yansıtma diye video serisi bombardımanı yapılmalı. Android 4 le değil 8/9la Netflix’le, Puhu’yla, iTunes’la nasıl kullandığını devamında gösteren içerikten bahsediyorum. Millet telefondaki Youtube/Netflix/iTunes’ını akılsız tvsine nasıl yansıtacağını bilmiyor.

Ts’de 1 saat konuşmadan olmaz diyorsan kendi kanalında yap bari abi. Ben olsam Apple cihazlarına olan çözümlerden başlardım. Başlığa da yaz direkt “iphone 6/7/8/x/xs tvye bağlama” bitti gitti. Android kullanan adama çözüm çok zaten. Aynı videoyu iPad için çek, Netflix için de çek, iTunes için de çek ısıt ısıt yükle kanala abi😂 Spotify için bile olur. milyon izlenme diyorum yahuuu 😅 ve bunu titizlikle seri yapacak çeşitlendirecek başka ekip tanımıyorum.
#KonuDışı

Telefonunuzu TV'ye nasıl bağlarsınız? Dönüştürücüleri inceliyoruz

Mobil cihazları zaman zaman TV'ye bağlayıp büyük ekranda oyun oynamak ve film izlemek istediğinizde, cihaza uygun HDMI hatta VGA adaptörü bulmak durumunda ka...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde 2 metre led var. Spotlarda kullanılan led driver işe kullanılabilirmi? 1 metreye yaklaşık 60 adet led denk geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar kodlama adına hiç bir fikrim yok. Android ve ios için arcade oyun yapmak gibi bi hobi edinmek istiyorum. Hangi dilden başlamalıyım ? Fikirlerinize açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#netflixortaklık #Netflix hesabım var ortak arıyorum.4 ortak uhd paketi düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
onsekizkurus paylaştı.

Selamlar, sürücü güncelleştirmeleri hakkında anlamadığım birkaç durum var.

-Aşağıdaki ekran görüntüsünden görülebileceği üzere bir sürümün aynı açıklamalara sahip fakat boyut olarak çok farklı iki seçeneği olabiliyor. Bunlar arasındaki fark nedir?

-Sürücü güncelleştirmelerini sırayla mı yapmamız gerekir yoksa en son sürüm hangisiyse direkt onu mu indirmemiz gerekir?

-En son sürümü indirmek yeterliyse eğer bu aradaki yüksek boyutlu sürücüleri indirmemek bir sorun oluşturmaz mı? Mesela ben 6.0.1.8372 sürümünden 2019'da yayınlanan 6.0.1.8612 sürümüne geçtim ve boyutu 9 mb filandı. E arada kalan onca yüksek boyutlu güncellemelere ne olacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • lterlemez @lterlemez

    Birinde saf sürücüler var iken diğerinde sürücülerle birlikte diğer kontrol yazılımları da mevcut olabilir. Ortadaki de (W10 kullanmamam nedeniyle sürüm takipsizliğim nedeniyle tam bilemediğimden) daha eski sürüm W10 kullananlar için uyarlama olabilir.

  • CimAdam @cimadam

    abi ses benim de bozuk son güncellemeden sonra, umarım düzelir.

  • Erman @ermanyurdakann

    En günceli yükleyebilirsin, sırayla yüklemeye gerek yok. @lterlemez in dediği gibi, küçük boyutlu olan sadece sürücü, diğer ikisi de farklı Windows sürümleri için sürücü+arayüz paketi şeklinde. Arayüzde muhtemelen çeşitli ses ayarları vardır, arayüzlü olanı kurmak daha mantıklı.

Şuan bi parti evindeyim.Çocuklara doğum günü üzerine bir sektör varmış. Müşterilerin % 95 bayan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

#iOS cihazlarda klavyede enüstte rakamlar gelicek şekilde özelleştirilenilen klavye varmı?
(#%\+*?=) çok kullandığım işaretler 3 tıkla ulaşılabiliyor. Denediğim hiç bir klavyeden memnun kalamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet Aktivasyonunuz tamamlanmıştır diye mail geldi belgeler imzalanmadı henüz. İnternet sayfasına kimlik fotosu yükledik sadece. Şuan kullanıma açıkmı yani.
(Başka biri için soruyorum kendi evim olsa modemi takıp denerim)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#iOS şarkı iadesi yaptım. Ses soluk çıkmadı. Acaba arşivden silip oşekildemi yapmak gerekiyor ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap