Konu hakkında fikri olan var mı? Bu talha efendi kimden bahsediyor? LP'den mi?

#akış #KonuDışı

https://twitter.com/leventp/status/982974354341363713

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

@gamsizm @leventp Dh nin canli yayin davetine icabet etmeyi düşünüyor musunuz? Düşünmüyorsanız boşuna beklentiye girmeyelim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

https://www.youtube.com/watch?v=XZujVfA6jRY

Kablonet müşteri temsilcisi haziranda hepsi kotalıya geçecek diyor. Sallamasyon olması büyük ihtimal ama ya olursa? #akış #AKK #AKN

AKK Yerine 1 GB Başına 2 TL ödenecek KOTA mı geliyor? (Yeni Fiyatlar Nasıl...

AKK Kalkıyor mu? Yerine KOTA mı gelecek? Merhaba sevgili Webtekno takipçileri bu videomuzda sizlerle birlikte internet gündemini oldukça meşgul eden şu AKK k...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #akk

farklı metiler vardı ama btk'ya şikayet için aşağıdaki metin de kullanılabilir.

https://sikayet.btk.gov.tr/gorus/

sayın yetkili,

2016 yılı eylül ayında kurumunuz tarafından akn uygulamasının kaldırılacağı basın yoluyla ilan edilmiş bulunmaktadır. bilindiği üzere kurumunuzun internet hizmetleriyle ilgili her türlü düzenlemesine servis sağlayıcılar uymakla yükümlülerdir.

ancak, 1 mayıs 2017 tarihi itibariyle kablonet ve superonline gibi bazı servis sağlayıcılar, akn uygulamasından çok daha çağ dışı ve adaletsiz olan sınırlı kota sistemini yeni tarifeleriyle birlikte uygulamaya geçirmiş bulunmaktadırlar. yeni uygulama ve tarifelere göre 2 tl/1 gb gibi kota aşım ücretleri getirilmiş, tüketici çok düşük hızlara mahkum edilmiş ve eski akn uygulamasındaki sınırsız internet hakkı da tüketicinin elinden alınmıştır.

kurumunuz tüketici haklarını korumak gayesiyle bazı düzenlemeler yaparak, ülkemizdeki internet kullanıcılarının haklı takdirini kazanmıştır. ancak servis sağlayıcılar yeni tarifeleriyle tüketiciyi koruyan bu düzenlemeleri hiçe saymış olup, bütün kullanıcıları mağdur etmişlerdir.

konuyla ilgili olarak kurumunuzun ilgili servis sağlayıcıları uyarması, gerekiyorsa sağlayıcılara yeni yaptırımlarda bulunması ve ilgili yeni tariflerinin sağlayıcılar tarafından adil şekilde yeniden düzenerek uygulanması için,

gereğini arz ederim.

saygılarımla.

BTK Tüketici Sitesi - Anasayfa

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Tüketici Sitesi
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış

Arkadaşlar selam,

2-3 sene önce gündem değerlendirmelerinden birinde Gamsız ile LP AMD mantle yüzünden baya hararetli bir şekilde tartışmışlardı. LP bundan bi şey olmaz, steam'de kaç tane amd kart kullanan var ki? vs. demişti, Gamsız da ısrarla karşı çıkmıştı. Hangi bölüm olduğunu hatırlayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm Murat Başkan gündem ne zaman gelecek? Gelirse sadece Hamdi'li gündem mi olacak? Yoksa baya LP'li premium gündem mi olacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap