Android telefondan Google Chrome'a girip bir site açtım. Sitede dili çeviremedim, yukarıda sağ tarafta ki üç nokta kısmını tıklayınca çevir yazısı çıkmıyor. Nasıl çeviri özelliğini aktif yapabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı Busuu uygulamasından Almanca A2 sertifikası aldım ama sertifika Türkçe oldu. İngilizce nasıl yaparım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonum android ve bir web sitesi açmak istediğimde direk Mi Tarayıcı'dan açıyor. Bunu nasıl Chrome tarayıcı olarak ayarlayabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir işte çalışmadan kredi çekilebiliniyor mu? Bireysel kredi en fazla ne kadar çekilebilinir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hüseyin H. @hsynn

  Herhangi bir bankada kartınız varsa oradan bir deneyebilirsiniz hocam. Size verilecek kredi miktarını gösteriyor.
  Örneğin akbank mobil uygulamada telefonu sallayınca size ne kadar kredi verebileceği çıkıyor.

 • Alim Bozkayalar @sqn

  kredi alabilmen çalışmandan bağımsız, tamamen kredi skorun ve bankanın o şubesinin o sırada kredi vermek istemesiyle alakalı.

 • lodos9203 @lodos9203

  Maaş bordrosu ya da üzerinize birşey olmadan vermiyorlar ama yine bi şansınızı deneyin.

 • berrram @berrram

  Aktif olarak bir kredi kartı kullanıyorsanız size bu kullanımınıza göre internet /mobil şube üzerinden çekilebilir kredi miktarı gösteriyorlar. (Bana 45000 TL civarı bir tutar çıkmıştı. Skorum da 1750 gibi bir şeydi.) Hemen başvurun hesabınıza geçsin gibi bir olayları da var ancak işler pek öyle yürümemekte. Bu şekilde yaptığınız başvuru, ön başvuru olarak değerlendiriliyor ve hesabınıza herhangi bir para geçisi olmuyor. Sonra şubeye gidiyorsunuz gelir belgesi istiyorlar o da olmayınca başvurunuz iptal ediliyor. Benim kart limitim 8500 TL'ydi. 10 bin TL için başvurdum ancak gelir belgesi olmayınca iptal ettiler. Bende 8000 TL taksitli nakit avans çektim.

Xiomi Redmi not 7 kullanıyorum. Telefonum da Google Play Store uygulaması hata veriyor, bir oyun indirmeye çalıştım ama "bir sorun oluştu, tekrar deneyin" yazısı çıkıyor. 2 saatten beri uygulama yükleyemiyorum. Sizce hata nerede?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Erasmus plus ile gönüllü projelere katılmak istiyorum.
Yurt dışında bir proje için anlaştım diyelim burdan gönderen bir dernek bulunca daha hızlı oluyormuş işler, buradaki gönderen dernekler dolandırıcı olabilir mi? Ücret vs. istemediklerini söylediler. Ben de bir karşılığı yoksa neden böyle yardımcı olsunlar dedim kendi kendime.
Dolandırıcı olup olmadıklarını nasıl anlarım derneklerin.

Bir de mesela ben izmirdeyim, istabuldaki dernek gönderici olarak kullanılabiliyormuş, bu sorun yaratmazmış. Nasıl oluyor bu işler?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonu hep güç tasarrufu modunda çalıştırmak zararlı mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

#diziönerisi
Şahsiyet dizisini çok beğendim. Kurtlar vadisi dizisinden sonra en beğendiğim 2. Türk dizisi diyebilirim. 14 bölümden oluşuyor, kısa ve öz yani. İzlemeyenler şanslı bence, zamanınız varsa izleyin.
Diziye 9 veriyorum 10 üzerinden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 20