5G hayırlı olsun diyebilirim artık 😂 Operatör ekstra para istemeden açtı ama bakalım nasıl olacak

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://teknoseyir.com/durum/1620163 Şu konuda sorduğum Paris’te en ucuz nerede kalırım sorusunun cevabını bulmuş oldum. 😂 İlk başta hostel de kalmak biraz korkutmuştu ama Generator Paris’i seçtim ve iyi çıktı booking.com dan aldığımda 10 kişilik karışıktı ama gittiğimde 8 kişilik oda verdiler şansıma da 3-4 vardı odada ve baya güzel geçti 2 gece 3 gün 66 Euro verdim vergiler dahil ayrıca ücretsiz bir bardak alkol yada başka içecek ikramı var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Konudışı Önümüzdeki hafta sonu Paris’e gitmek istiyorum Cumartesi gecesi gelip Salı sabahı döneceğim en uygun şekilde nerede konaklayabilirim tek kişiyim ? Booking den hotel baktım 100 120 Euro arasında ama merkeze yürüyerek 1 saat daha yakın uygun konaklama bulabilirmişim acaba tek kişilik odada 🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 19

Tax Free ile iPhone 14 Pro Max almak istiyorum şimdi Media Markt Frankfurt şubesine gidiyorum ama burada yazana göre ürünü hiç açmadan el bagajında mı çıkarmam gerekiyor yoksa ürünü Almanya’da kullanıp yanımda götürsem olur mu ?

https://www.globalblue.com/tax-free-shopping/germany/berlin-brandenburg-airport

Güncelleme: Dün Berlin Havalamınında İrlanya'ya geldim ve akşam saatlerinde 185 € Vergi iadesini kartıma iade ettiler 🙂

@hcaktuna @recai @dolunay @norego @filarmonik

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

#Enparadan para transferi yapmaya takıldım güvenlik sebebiyle iptal oldu bir kaç defa denedim ve hesabıma bloke koydular. Ben yurtdışında yaşıyorum ve adresimde burada kayıtlı bunu Enpara da biliyor ama benim yurtdışı telefonumu kaydetmiyorlar bi sebeple ben işlemler halletmek için. Hem yurtdışı hemde yurtiçi telefonumu kullandım ve yaklaşık 600 700 TL kadar masrafım oldu BDDK’ya bu konuyu şikayet ettim ayrıca masraflar içinde kanıtlar ile beraber Tüketici Hakem Heyetine başvurmak istiyorum daha önce buna benzer bir şey yaşayan oldu mu ? Yapı Kredi de yurtdışı numaram kayıtlı ve problem olursa beni arıyorlar ama Enpara yapmıyoruz diyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14

Abra A7 kullanıyorum. Önüzmüdeki hafta Almanya'ya tatile gideceğim oradan laptop için M2 SSD ve RAM almak istiyorum. SSD olarak Samsung'un bu ürününü buldum baya iyi duruyor. Ayrıca RAM için ne almam gerekiyor karar veremedim 16 GB Ram var zaten ancak 32 yada 64 yapmak istiyorum mümkünse bana hangi ürünleri tavsiye edebilirsiniz ?

https://www.saturn.de/de/product/_samsung-980-pro-playstation-5-kompatibel-2685543.html

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a7-v12-1/#

Abra A7 V12.1 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Abra A7 V12.1 17,3" Gaming Laptop ile yeniliği keşfet, ufkunu genişlet, oyun dünyasını sömür ve rakiplerini yok et! Intel i5 - 10300H'nin enerjisine tanık olun!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Almanya 22 Şubatta Berlin’e tatile gideceğiz arkadaşlar ile ancak kararsız kaldık uçak biletlerimizi aldık zaten ama Frankfurt’a gidip daha sonra Berlin’e mi gelsek diye konaklama işini çözmek istiyoruz 2 kişi için en uygun nasıl çözebiliriz ? 25 -28 Şubat arasında zaten Berlin de olacağız başka bir arkadaşımız bize katılacak. Bu bölgede konaklamış olan var mı 🤔 Ne tavsiye edebilirsiniz 1 erkek 2 kadın olacak şekilde güvenli bir yol bulmamız gerekiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dublinden Milas Havalimanına 19.99 Euro’ya bilet aldım. Milas havalimanından Milas Otogara 14 Euro tuttu. Sözde otobüs varmış ama gecenin ilerleyen saatlerinde dolarsa çalışır dedi neden yazdım bilmiyorum ama bu durum çok rahatsız edici gerçekten…

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 14

#internet paketleri ile ilgili bir sürü zam için SMS geldi. İrlanda da 4G sınırsız paket kullanıyorum. iPhone 11 dahil aylık 30 Euro ödüyorum ve ortalama 500 600GB mobil veri kullanıyorum. Eskiden ben nasıl 20 GB ile yetiniyormuşum bilmiyorum 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 16