Bugün bilgisayarıma Linux mint den Windows 7 ye çevirdim. Chrome ve Opera da bazı sitelerde geçersiz sertifika uyaradı veriyor. Ne denediysem olmadı tekrar format attım olmadı bios sıfırladım modem sıfırladım. İnternet ayarları önbelleği temizledim, saat ayarı falan denedim olmadı vs vs ne önerirsiniz ? N11 de falan bu hatayı veriyor ?

Düzenleme: Sorun düzeldi. tüm Windows Update'lerini yaptıktan sonra sorun düzeldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şöyle aksiyonu bol bir film öneriniz var mı aksiyondan yerinde duramayacağımız çatışması kovalamaca sı bol heyecan dolu bir film arıyorum 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Kuzene diz üstü bilgisayar lazım kendisi öğretmen günlük işlerini halledebileceği office programlarını rahatça açabilecek eğitim programlarını rahat çalıştıracak kapasite ve hız sorunu olmayan 3 Bin TL civarında dizüstü'ne ihtiyacımız var ne önerirsiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Xiaomi Mi Max 2 kullanıcısı olarak yeni bir cihaz almaya kalksam ne önerirsiniz ? 3 Bin civarında maksimum bütçe dersek ne önerirsiniz Marka veya Garanti takıntım yok Ama Samsung, Sony ve LG olmasın 😀😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14

#OtoSeyir Araba için 4 lastiğe ihtiyacım var önümüzdeki ay içinde almayı düşünüyorum. Üzerinde Nokian WR D4 kışlık lastik var. Şimdi kışlık da alsam yazın yazlık lastik alacağım sıkıntı yok ne önerirsiniz ? Fiyat olarak çok ucuz bir şey aramıyorum üzerindeki lastikler 4 yıl oldu anca ömrü bitiyor uzun ömürlü sağlam ve en önemlisi performans lı bir şey olmalı en üstün tutunma sağlamalı önerileriniz nedir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Dün Media Markt da şu gimbal ı inceledim dji ve zhiyun gimbal ile aynı ağırlıkta gibi artı olarak tripod gibi uzayabiliyor açma tuşuna basınca hemen dengeledi ama çekim olarak denemedim stand görevlisi arkadaş ile konuştuk bu fiyata alınabilecek iyi bir ürün dedi dji falan biraz daha pahalı 1000 TL kadar kullanan bilen var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Fırat Duran @firat_duran

    Ben dji kullandim. Bu cihazlar işlerini guzel yapiyor. Fakat esas kilit nokta ayni gorevi daha az agirlik ile yapmak olmali. İncelemelerini izle. Ona gore karar ver. Dikey olarak malesef hic biri stabiliteyi koryamiyor. Yururken kadraj yukati aşşagiya hareket ediyor. Videodan anlaşiliyor. Dikkatli yurumek sart. Ayda yuruyormuş gibi yurumemek gerek.

  • ARMv7 @armv7

    Zhiyun da bu konuda öncü markalardan, zyihun da gayet alınabilir bir cihaz.

  • Boheme @digitalanimal

    bizim arkıadaş aldı bundan. ( zhiyun marka olanı ) adamı kanser eden bi alet onu söyliyeyim. bi kere uygulaması berbat ötesi. telefonu cihaza bağlayınca önce bi dengede durmasını sağlaman gerek. milimetrik ayar yapacaksın. ben kaç kere denediysem bi türlü oturtamadım. hadi onu halettin, bu sefer de çekim yaparken sıkıntılar var. sağa ya da sola dönüşlerde cihaz saçmalıyor. hep elle kumanda etmen gerek, bu da çok kolay değil. valla yatıyo kenarda. baya bi hesevle aldık ama hiç bir işe yaramadı 🙂

Ağırlıklı olarak e-ticaret yapılacak bir işe yeri açmaya çalışan birileri için ne tavsiye edersiniz nasıl bir yol izlemeli bilgi sahibi birisi var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8