#KonuDışı Arkadaşlar yarın 20 lik dişlerden birini çektireceğim daha önce çektirmiş olup tecrübelerini paylaşacak biri var mı ? Biraz heyecan yaptım gibi normalde dişçide hiç korkmam ama bir garip oldum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 21

Kulaklık almak istiyorum 50 TL civarında bütçe ayırdım. Xiaomi Piston yada Fresh edition falan düşünüyorum 35 TL civarında ne önerirsiniz ? Xiaomi Mi Max 2 kullanıyorum ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı Elektriçi arkadaşlara sorumdur köy evinde prizleri böyle topraklamışlar.Prizler eski şimdi yeni ViKo larla değiştiriyorum ama toprak bağlantısını nasıl yapmalıyım yada yapmalımıyım ne önerirsiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18

Türk Telekom faturalı müşterisiyim. Fatura geldi "Advocat 888 " denen yerden 30 TL çekilmiş. Dizi sitesinden açılan reklam yüzünden 2 defa otomatik arama yaptı. Bunu nasıl iptal ettiririz bildiğiniz nitelikli dolandırıcılık bu ben onay vermeden nasıl para çekiyor. ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adsense'de 181 TL de kalmış 😀 Android için uygulama almıştım uzun zaman önce redesign yaparak çok daha güzel bir hala getirdim uygulamayı resimli soru cevap uygulaması sizce ne için kullanmam gerekiyor ? resim ve cevaplar var sadece soru kısmı yok level var level'lere puan şartı getirebilirim neler yapayım sizce aklımda çok basit olan logo quiz gibi bir şey var hem uzun ömürlü olur kolay olur maddi açıdan beklentim yok aklınıza gelen bir fikir var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşım için VDSL modem arıyoruz ne önerirsiniz ? Uygun fiyatlı bir şey tercihimizdir ayrıca satmak isteyen varsa düşünebiliriz buradan yazabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

400 TL civarında taşınabilir HDD/SSD öncelikli olarak Okuma/Yazma hızı hızlı olan kapasitesi fazla ve uzun ömürlü bir cihaz lazım Ürün sürekli kullanılacak veri akışı olacak ne önerirsiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

KabloWebTv de normalde izlediğim National Geographic içerikleri şimdi "National Geographic Plus" adı altında aylık 9.99 TL olarak ayrı satılıyormuş böyle saçma bir şey mi var ya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı Lastiğe vida girmiş ama patlamamış sizce ne yapayım çıkartayım mı dursun mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

#KonuDışı Yakın zamanda fitness a başlamayı düşünüyorum yaza kadar göbek ve baldır da biraz yağ var. Hem ondan kurtulmak hemde biraz aktif olmak için ne önerirsiniz hiç ciddiye alıp yapmadım nelere dikkat etmem lazım ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
  • Lucidum @lucidum

    Hiç kimse devamlılık yazmamış, onu ekleyeyim öncelikle. Bence kendinize yapacağınız en güzel yatırımlardan biri olur. Bol bol okumanızı tavsiye ediyorum. Merak ettiklerinizi buradan sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.

  • okanaytimur @okanaytimur

    Ağır sağlam da 5x5 programı var onu uyguladım ben başlarken. Yemek kısmında karbonhidrat ve yağı kısıp protein oranını arttırdım. Diğer yandan ağırlık çalışması yaparken hareketin düzgün yapabildiğin en büyük ağırlıkla yap. Ama asla daha ağır olsun deyip dengesiz yapma.

  • Taha @ctg10

    Beslemeni düzene sokmazsan ve sporun üstüne ara vermeden birde yemek yersen daha çok kilo alırsın. Spordan 1.5-2 saat sonra yemek ye en az. Zorlanmamak için spordan sonra 1 salatalık veya 2 ceviz yiyebilirsin veya içim fit içebilirsin bu 1.5-2 saati atlatmak için. 3 öğünüde zamanında ye akşam saat 5 den sonra meyve yeme. İdrarına dikkat et koyulaşma olursa bil ki yağ yakıyosun bu iyi bir şey. Sporu hep aynı saatlerde yap yemeklerini hep aynı saatlerde ye. İlk hafta fazla zorlama hamlığını gider. Kepek ekmeği veya tam buğday unu ekmeği ye ekmek yiyorsan. ilk 1 ay 3 öğünde de 3'er dilim ye sonrasında o 3 dilim bile fazla gelecek zaten düşürürsün. Karbonhidrattan uzak dur fasulye nohut tarzı gerektiğince. Haftada 3 gün beyaz et ye tavuk veya balık az yağlı ve 150 gramı geçmeyecek şekilde ve bunları öğle yemeğinde ye sakın akşam değil. Yumurtaya fazla yüklenme hafta 1-2 haşlanmış olsun. Kahvaltıda 5 zeytin yarım domates yarım salatalık 1 biber ve 1 veya 2 kibrit kutusu peynir ( + 1 yumurta opsiyonel ) ye. Peynirdir süttür yağsız olanlarını tüket. Şekeri kesinlikle bırak kullanıyorsan ve şekerli meyvelerden de uzak dur bu süreçte en çok etkileyen 2-3 şeyden biri bu. Ayrıca uykunu tam uyumalısın yoksa zayıflaman yavaşlayacak ve güçsüz hissedeceksin. Sporun üstüne kesinlikle ılık suyla duş al üşengeç olma. Kendine günlük yakılacak kalori miktarını hedef koy 500-1000 arası gibi. Sporu bıraktıktan sonra beslenmeni değiştime eskisinden beter kilo alırsın. Bu söylediklerime harfiyen uyarsan 1 ayda sporla 10-15 kilo sağlıklı bir şekilde verebilirsin. Sana buradan olabilecek en profesyonel yardımı verdim kolay gelsin. 🙂