Şu setten var ama usb alıcı kayıp nasıl bir çözüm önerirsiniz başka bir alıcıyı buna okutabiliyormuyuz ?

https://www.hepsiburada.com/everest-km-6250-kablosuz-klavye-mouse-5594-pm-bd630029

Everest KM-6250 Kablosuz Klavye + Mouse (5594) Fiyatı

Everest KM-6250 Kablosuz Klavye + Mouse (5594) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Saat gece 3 3 hala yanda inşaat ta beton döküyorlar sabah 9 dan beri çalışıyorlar bizde insanız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 14

Bu linkteki süpürgenin fiyatına ihtiyacım ama nasıl bulabiliriz her hangi bir ülkede satılan fiyatında olur ?

https://www.bosch-home.com/ne/product-list/BGS62530

BGS62530

Canister vacuum cleaner bagless Roxx`x ProPower series
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlk defa İdefix'den alışveriş yaptım yapmaz olaydım size de tavsiye etmiyorum yapmayın. 2 tane "Bulgarca Dil Kartı"na ihtiyacım vardı. Bulunduğum yerde bulamadım. İdefix'de buldum D&R'ın da saçma sapan uzun kargolama sürelerinden dolayı almak istememiştim. İlk defa dedim ya işte şansımı deneyeyim dedim aldım Çarşamba günü şatışı olan bir şeyse madem ellerinde vardır diye neyse sabah mail geldi ürün kargoya verildi diye baktım süper şimdi siteye girip bakayım dedim bir baktım 1 ürünü kargolamışlar diğerininde faturasını kesip pazartesi kargolayacaklarmış. Saçmalığa gel Bir siparişte 2 ürünü istiyorum ayrı günlerde ayrı ayrı kargoya veriyorlar ne saçma bir sistem. Bundan sonra idefix'de bitmiştir. Ülkede adam akıllını işini yapan bir elin parmaklarının sayısını geçmiyor anlamadım gitti. Müşteri hizmetlerine dedim göndermeyin almıyorum bunları dedim. Kargo geldiğinde almayıp geri gönderi ürün bize ulaşınca 3 gün içinde para iadesi olar dedi şimdi kendime 10 günlük iş çıkardım. #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı 2019'un ilk kitabı bitti 😀 Sırada "Karanlığın Son Günleri" kitabını bitirmek var. Şubata kadar bitirmeye çalışacağım bakalım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

National Geographic Türkiye dergisinin Eylül 2016 öncesi ve 2018 sayılarının tamamına ihtiyacım var. Nereden bulabilirim acaba ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

BTK bey ne yapıyorsunuz ? Bunu şikayet edebiliyor muyuz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android için; format atmadan önce yüklü programları tanımlayıp formattan sonra direk o programı yüklediğimde tanımladığımız programları yükleyecek bir uygulama var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

#3DPrinter Deniyoruz bakalım 😀😀😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap