3500 TL 4000 TL civarında telefon alacağım. Aklımda "Poco X3 Pro 256GB 8GB" yada "Redmi Note 10 Pro 128 GB 8GB" modellerine bakıyorum başka ne önerebilirsiniz ?

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/poco-x3-pro-256gb.html

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/redmi-note-10-pro-8gb.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçenlerde aldığımız TCL 10L ile annem denize girdi haliyle çalışmıyor nasıl bir işlem ile kurtarabiliriz ? İçini açıp tüm parçaları kuruttum ama ekrana görüntü gelmiyor telefon titriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

#KonuDışı #elektrik fotoğraflarda gördüğünüz şekilde buattan duvarın arkasına priz ve aydınlatma için hat çektim 5 dk müzik dinledim o hatta sonra elektrik gitti. Buatın olduğu duvar tarafında elektrik var ancak prizin olduğu tarafa elektrik gelmiyor 2 farklı kablo bağladım yine aynı Unit marka makine ile ölçüm yapıyorum duvarın içinde elektrik var diğer tarafında yok çıldıracağım tavsiyeniz nedir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bit pazarında Apple TV gördüm 170 TL dedi çalışıyor dedi ancak iPhone da olduğu gibi bunlarda da iCloud kilitleme olayı var mı ? Almak istedim ama bi çekindim var mı böyle bir durum ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Perşembe ve Cuma günleri şuan da aktif bit pazarı nereleri var ? Perşembe sabah 8 gibi İstanbul'da olacağım #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iPhone 6S e ekran aldım takınca soketinin oradan kısa devre yanık kokusu geldi pili çıkartıp eski ekranı da taktım ancak hiç tepki vermiyor ne olmuştur ve kaça tamir edilir bu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi Mi Max 2 cihazımı bugün teknede deniz suyuna düştü tam alt kısmı girdiğinde yakaladım ekranında falan sıkıntı yok bir sürü kuruttum. Telefon kulaklık takılmış gibi kaldı bir süre daha sonra hoparlör moduna geçti ama cızırtı yaptı sonra oda kesildi. Şimdi cihazı şarja taktım ancak hızlı şarj olmuyor normal şarj durumunda bunu nasıl düzeltiriz ? Hoparlör kısmı ve şarj soketini değiştireyim mi bir an önce ? birde pili de öldü gibi 3 yıllık cihaz aşağı yukarı 1 günü zor çıkartıyor nasıl test ederim bataryayı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Annemin telefonu kırıldı acil cihaz önerisi ihtiyacımız var. 2k -3K arasında cihazlar bakıyoruz TS videosundaki TCL 10L baya güzel geldi. Fiyattan ziyade 3-4 yıl rahat kullanım sunması önemli annem WhatsApp ve Facebook da takılır ve Candy Crush oynar ekranı büyük olsun ve telefon her yerde çeksin isteriz o yüzden mantıklı geldi ama hızlı şarj yok 5V2A desteği var diyor sizce ne kadar sorun olur eski telefonu GM 4G idi eğer telefon güzel olursa 2 yada 3 tane alabiliriz belki önerileriniz nedir ? #ceptelefonu #.

Güncelleme: TCL 10L aldık kargoya verildi. Gelsin incelemesini yapacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#OtoSeyir 6 Ay önce yağ bakımını yapmıştım bugün tekrar bakımını yaptım 1000 KM Civarında bir gecikme yaşandı ancak sürekli kontrol altında olduğu için bir sıkıntı olmaz. Klasik 10 Bin KM yağ bakımı yaptım yine. Yağ değişimi öncesi "Engine Flush Plus" katkı ile yağ değişiminden önce eklenti yağ boşaltıldı. Hava-Yakıt-Polen-Yağ filtreleri değiştirildi. Yeni 10W-40 4.5 Litre olarak eklendi.
Akşam saatine kaldığım için bir sadece bakımını yapıp kapattım ancak yarın. Lastikleri ön arka yapacağım. Arka kampana içini açıp balata spreyi ile kir ve pislikten arındıracağım. Kampana ve jantları siyah sprey boya ile temizlik boyası yapacağım (Araçta jant kapağı var). Klima için klima bombası olan ürün ile temizlik yapacağım. Komple ön arka koltuklar çıkıp güzel bir yıkama işlemi yapacağım. Halı yüzeyler komple süpürülecek. Plastik yüzeyler döşeme temizleyici ile temizlenecek , ön ve arka cam mekanizmalarının yeni gres yağları sürülecek (bazen istediğim rahatlıkta açılıp kapanmıyor). Egr valfi temizliği yapılacak motor yüzeyi komple temizlenecek, sanırım bu kadar bakım yeterli olur 🙂
https://teknoseyir.com/durum/1338179

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 16

#KonuDışı #TamiratTadilat Hurdacıdan 3 tane dekupaj testere aldım üçüne 50 TL verdim. Black&Decker olandan 2 tane aldım aynı model ikisini birleştirdim tek makine yaptım. Motora giden elektrik kabloları kopmuştu onu taktım. Skil olan makinada testere ucunun takıldığı kısım dişliden kırılmış hemen sanayide bir kaynak yaptırdım 10 liraya içini de bir güzel temizledim.

2 makinenin de tozdan arındırmasını yaptım. Gresleri değiştirdim. Bazı vidaları onları değiştirdim şimdi 2 makine birden çalışıyor 😂 60 Liraya 2 tane dekupaj oldu elimde sırada eksik olan daire testere, jeneratör, titreşimli zımpara ve kaynak makinası var artık bulursak tamir edeceğiz 😂😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 19 / 21