Yurtdışından getirdiğim PS 5 kolu satılıktır. 2 Adet var 2250 TL den tanesini veriyorum. Gelibolu / Edirne yada İstanbul dan elden teslim yapabilirim. İlgilenen olursa mesaj bırakabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Araç için çakmaklık şarjı ve fm transmitter özelliği olan bir cihaz arıyorum şarj için hızlı şarj destekli olmalı kaliteli bir marka olmalı fiyat sıkıntısı yok ne önerirsiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu tarz bi çantayı Türkiye de bulmam mümkün mü varsa da fiyatları nedir ? 30 35 Litre kapasiteli bir çanta arıyorum 🧐

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde iPhone 14 Pro Max 256GB var şimdi bunu satıp yükseltme yapmak istiyorum vergi iadesi ile 1300 Euro ya geliyor. Kayıt parası vs. gibi bir durum yok. Sizde yükseltmeye değer mi ? zaten daha alalı 1 sene olmadı. 1100 1200 Euro civarında satarım diye düşünüyorum elimdeki telefonu da sizin yorumuz ne olur ? Sırf fotoğraf ve video için kullanıyorum zaten o yüzden ?

https://www.mediamarkt.de/de/product/_apple-iphone-15-pro-max-5g-256-gb-titan-natur-dual-sim-2898180.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün markette bu oyuncaklardan gördüm fiyatları böyle Türkiye fiyatları da böyle mi acaba ? Burada alıp getirip satmak mantıklımı sizce alan olur mu? #HotWheels

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

iPhone'da kullandığım 200GB iCloud doldu artık ve yetmiyor Aple 2TB al diyor ama aylık 65 TL ancak Google One da 1 yıl için 2TB fiyatı ₺289,99/yıl şeklinde çok kararsız kaldım ne yapmalıyım sizce bu konuda iCloud dan devam mı yoksa Google a bir şans vermelimiyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8
 • Tarık KAYA (38) @tarikkaya

  Gül ve diken.... Aypondan pcye aktarsanda arşivle gezmesen sorun olmaz. Eski fotolardan klasörlere böl ve pcye yedekle.
  Yoksa El maktum 🙂 🙂 aykılaoda devam.

 • Hamit ÖZLÜ @hamitozlu

  ne var ki 200gb? ben telefonum 128 gb daha dolduramadım yarısından fazlası boş

 • Kreetwight @kreetwight

  Ya şimdi bi diğerinin 3 katı, zor bi seçim 🙁 iCloud'dan Google One'a dosyaları aktarmak kolay olacaksa olabilir.

 • nineleven @nineleven

  Başkasının bilgisayarına 2TB veri yükleyen de ne bileyim 🤔

  Vallahi iTunes'tan bilgisayara atıp birşeyler yapmak lazım. Yanlış anlaşılmasın ama standart kullanıcıysan en az 80gb'ı falan israftır. Silmeye başladın mı gerisi gelir.

  Bir de hiçbirşeyden haberi olmayıp , telefon değiştirirken o yedeği internetten çekmeye çalışanlar var.

  Ablamın arkadaşının 90gb verisi vardı. Telefoncuya gitmişler. Onlar da boyutu bilmediğinden internetten indirmeye başlamışlar. Ha bitti , ha bitecek derken 4 saat gelmediler 🤣

  Sonra dedim gelin ben yapıcam onu. Kabloyla iTunes'a oradan yeni telefona 45dk falan sürdü 🤘
  Dedim arada sil o fotoğrafları. 90gb ne biriktirmiş olabilirsin ki ?

  Telefon aldığımda bütün yedekleme servislerini kapatan biri olarak bana çok ters işler 😁

  • Emre @ebagcuvan

   Ben kolay olmasını tercih ediyorum. İnternet erişimi olduğu sürece tüm her fotoğraf ve videoya erişmek istiyorum aslında ama bilemiyorum kafam çok karıştı 😂 Belki 2 TB Google One alıp iCloud da 200GB ile yola devam edebilirim 😂

Vize başvurusu için ChatGPT'ye niyet mektubu yazdıracağım. Sizce ne belirtmem lazım uzun süreli vize alabilmek için 🙂 Daha önceden 3 tane 1'er yıllık Yunanistan 1 aylık Almanya vizem oldu. Ne belirtirsek uzun dönem vize alırım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı Türkiye'den yapılan İngiltere turizm vizesi hakkında sorum var daha önce yapan olduysa. Sistem nasıl işliyor ? gov.uk üzerinden başvuru formunu doldurup daha sonra TLS üzerinden randevu alıp evrakları online olarak mı yüklüyoruz ? Daha önce yapan bilgi sahibi olan yardımcı olabilir mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap