Belgesiz com.tr alımları ne zaman başlayacak ? Projelik alan adlarımı ön sipariş geçtim ama bir bilgisi olan var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Fikri @fikri

  Trabis faaliyete geçince.
  Alan adı kaydı yapan firmalar Ocak-Şubat 2022'de faaliyete geçecek diye duyuru yaptı ama hala faaliyete geçmedi, ses seda da yok.
  Mevzuatta, BTK sitesinde Trabis faaliyete geçtiği duyurulunca faaliyete geçecek diye yazıyor.
  Sanırım tüm yasal mevzuatı ve teknik entegrasyonu hallediyorlar.
  Uyuşmazlıklar için ayrı firmalar ve hakemler olacakmış. Bir sıkıntıda onlara başvurulacakmış. Daha onlar da hazır değil gibi görünüyor. En son gelişme buydu.

  Bu arada mevzuatta ön sipariş diye bir şey yok. Sizin aldığınız firma faaliyete geçer geçmez başvurup alacak anlaşılan. Ama aynı alan adını ben de sipariş ettiysem ve benim kayıt operatörüm daha önce alırsa siz bir şey yapamazsınız.

#Wordpress sitemde tek bir adsense reklamı var bu şekilde daha iyi yerleşim mümkün mü ? Bu işi bilen birileri var mı ? Site adresi: diskfren .com Sadece konu içinde en üstte var. Daha iyi nasıl bir yerleşim yapabilirim sizce ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@orcun Mobil uygulama için reklam çıkmaya çalışıyorum ama her yerde onaylandı yazıyor buraya "Uygun Değil" yazısı çıkıyor. gelen mail falan da yok nerenin hatalı olduğunu nasıl göreceğim ? Bilenler var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Dün paylaşmıştım. Bugün gidip aldım. 3 € peşinat verdim o kadar. 24 ay 30 Euro olan paket yaptım. 9 ay sonra Sim free olacak cihaz, bi hayırlı olsun alırım artık 😀😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

iPhone 11 64Gb sıfır 24 ay kontrat ile aylık 27 euro paket + 3 euro telefon olarak geliyor. Sizce alınır mı zaten aylık 25 Euro veriyorum paketime böylelikle iPhone'a geçmiş olurum diyorum. Xiaomi Redmi Note 10 Pro kullanıyorum. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 22

Android uygulama için play store çalışması yaptırmak istiyorum ama yapan bilen var mı aramızda ? Uygulama yeni yüklendi. Kullanıcı sayısı sıfır bilgi sahibi olan yardımcı olabilir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Perşembe gecesi aldığım ürün Cumartesi sabah teslim edildi. Türkiye'de olduğum zamanda hiç zamanında gelmiyordu. Ama şimdi her şey zamanında geliyor. #Amazon

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu tıraş makinesinden almak istiyorum. Aramızda kullanan var mı fiyatı baya iyi geldi 25€ ya buldum. Sakalları sıfır yapar mı bu sizce ? #Philips

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18

Arkadaşlar gimbal alacağım. Zhyiun Smooth Q2 ve DJİ Osmo Mobile 3 var. İkinci el olarak alacağım. 40€ fiyatı var. Daha önce hiç kullanmadığım için giriş olarak almak istiyorum belki daha sonra sıfır en son olanı alırım. Alırken dikkat etmem gereken nedir ?

Xiaomi Redmi Note 10 Pro cihazımda kullanacağım.

https://www.zhiyun-tech.com/en/product/detail/69
https://www.dji.com/ie/osmo-mobile-3

BeğenFavori PaylaşYorum yap