Doğum günün kutlu olsun şeklinde bir video yapmak istiyorum 25 30 tane fotoğraf koyup en sona da bir video koyup render alacağım bir program arıyorum en basit ne tavsiye edersiniz Movie Maker duruyor mu hala ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

En az 240 GB Sata SSD ihtiyacımız var kuzenin laptop u için ikinci el yada sıfır ne önerirsiniz ? Uygun fiyatlı olması tercih sebebi ??

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçenlerde sormuştum bilgisayar alacağım önerilerinizi bekliyorum diye geçen hafta sonu bu bilgisayarı aldım. Aslında gittiğimde 15 inç olan modeli alacaktım ancak son dakika fikrim değişti cihazı görünce 16 GB Ram'li olan versiyonunu aldım aynı akşam eve 640 GB lik HDD montajıda yaptım zaten orjinal Windows 10 lisansım vardı o yüzden işletim sistemi de sıkıntı olmadı. Oyun performansından kısaca bahsetmek istersek GTA 5, Forza Horizon 4, The Crew, Driver San Francisco, ETS 2, CS:GO,COD MW3, Sniper Elite 3, Max Payne 3 oyunlarını yükledim HDD'ye hepsi en yüksek ayarlarda kasma olmadan oynayabiliyorum. Yazılım kısmında ise Android Studio, Photoshop , Premiere Pro gibi programlarda da kullanım sırasında hiç bir sıkıntı yok 😀 Belki isterseniz detaylı inceleme yazabilirim

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a7-v12-1/

Abra A7 V12.1 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Abra A7 V12.1 17,3" Gaming Laptop ile yeniliği keşfet, ufkunu genişlet, oyun dünyasını sömür ve rakiplerini yok et! Intel i5 - 10300H'nin enerjisine tanık olun!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 yükle laptopa Aynı model kulaklıklardan birini bağladık daha sonra onu cihazı kaldır yaparak kaldırdık. Şimdi diğer kulaklığı bağlamaya çalışıyoruz ancak Bağlanıyor yada Daha sonra tekrar deneyiniz diye uyarı veriyor. Driver vs. silip tekrar yükledim olmadı ne yapmak lazım sizce ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xbox Game Pass almak istiyorum ancak ortak almak isteyen var mı acaba aile grubu oluşturup daha ucuza oynarız diye düşünüyorum katılmak isteyen olur mu acaba ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Buradan yada yada bunun gibi sitelerden oyun almak da bir sıkıntı olur mu bu hesapların çalıntı olma durumu nedir acaba herkes başkasından ucuza alıp düşük kar ile satıyoruz yazıyor 🤔🤔🤔

https://www.gamepazari.com/oyunlar

Tüm Oyunlar - GamePazarı

Playstation 4, Xbox One, Bilgisayar ve Diğar tüm platformlarda yayınlanmış oyunlar ve oyun ilanları gamepazari.com'da.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap