Yazlık için kullanmalık acil olarak çamaşır makinesi ihtiyacımız var en uygun fiyata bunu buldum sizce alınır mı ? Evde kullandığımız tüm beyaz eşya Vestel yada alt markaları biz gayet memnunuz ?

https://www.a101.com.tr/elektronik/seg-scm-9100-cm-910-9-kg-camasir-makinesi/

Seg Scm 9100 / Cm 910 9 kg Çamaşır Makinesi

Seg Scm 9100 / Cm 910 9 kg Çamaşır Makinesi en uygun fiyat seçeneği, 150 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı ve daha birçok Çamaşır Makinesi ürünü A101'de!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 15

#Chrome için tek tuşla kaydettiğim çoklu sekmeleri açmak istiyorum bunun eklentisi var mı ? Sitem için içerik üretiyorum haliyele aynı anda çok fazla sekme ile çalışıyorum hepsini tek tek açmak istemiyorum tıkladığımda çalışacağım tüm sekmelerin açılması gerekiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı Pasaport için 10 yıl süre uzatma yapayım dedim. Daha 1 yıldan fazla zamanı vardı 7 gündür böyle acaba neyi kontrol ediyor olabilirler 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Redmi Note 6 Pro cihaz güncelleme yapılırken şarjı bitmiş ve kapanmış hiç açılmıyor şarja tepki vermiyor. Mi Flash ile bağlayınca port olarak çıkıyor buna nasıl bir çözüm bulmak gerekir ? Direk Fastboot ile rom yüklersek olur mu ? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3500 TL 4000 TL civarında telefon alacağım. Aklımda "Poco X3 Pro 256GB 8GB" yada "Redmi Note 10 Pro 128 GB 8GB" modellerine bakıyorum başka ne önerebilirsiniz ?

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/poco-x3-pro-256gb.html

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/redmi-note-10-pro-8gb.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçenlerde aldığımız TCL 10L ile annem denize girdi haliyle çalışmıyor nasıl bir işlem ile kurtarabiliriz ? İçini açıp tüm parçaları kuruttum ama ekrana görüntü gelmiyor telefon titriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

#KonuDışı #elektrik fotoğraflarda gördüğünüz şekilde buattan duvarın arkasına priz ve aydınlatma için hat çektim 5 dk müzik dinledim o hatta sonra elektrik gitti. Buatın olduğu duvar tarafında elektrik var ancak prizin olduğu tarafa elektrik gelmiyor 2 farklı kablo bağladım yine aynı Unit marka makine ile ölçüm yapıyorum duvarın içinde elektrik var diğer tarafında yok çıldıracağım tavsiyeniz nedir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bit pazarında Apple TV gördüm 170 TL dedi çalışıyor dedi ancak iPhone da olduğu gibi bunlarda da iCloud kilitleme olayı var mı ? Almak istedim ama bi çekindim var mı böyle bir durum ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Perşembe ve Cuma günleri şuan da aktif bit pazarı nereleri var ? Perşembe sabah 8 gibi İstanbul'da olacağım #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap