Haziranda aldığım Logitech M220 Sessiz bir mouse var bir türlü düz gitmiyor 😀 Sürekli çapraz gidiyor düz bir çubuk yardımıyla da denedim çapraz gidiyor desteğe yazdım bakalım ne olacak 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

295 / 35 R20 ebatlarında lastik lazım en iyi alınabilecek seçenek nedir ? Fiyat olarak takılmaya gerek yok belli zaten ortalama hangi marka daha iyi bu ebatlarda ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Arkadaşımın kardeşi için laptop önerisi ihtiyacımız var. 5000 TL maksimum bütçe online derslere gireceği Office programları için güncel bir cihaz 5 yıl rahat götürebilecek ekranı 15.6 inç ve FHD olacak bir cihaz lazım ne önerirsiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Vodafone da bu paketi kullanıyorum aylık 45 -50 GB arası mobil veri tüketiyorum bunun 20 25 GB Kadarı Instagram 12 GB kadarı YouTube ve Music kalanı normal kullanım. Paketim bitiyor ve yeni pakete geçeceğim önereceğiniz paket varmı fiyatı hiç fark etmez bütün paketlerde geçerli indirimim var. Instagram kullanımım öyle boşa normalde 5 GB falan yetiyordu şu sıralar sıkıntıdan sırf keşfet yapıyorum. Nasıl bir paket önerirsiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Motorsiklet için sulu akü aldık ancak sıvıyı ekledikten sonra üstünü kapatacağımız kapak kutu içinden çıkmadı bizde üzerini uygun bir plastik malzeme ile kapatalım diyoruz ne önerirsiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün sözlü olarak patronum ile konuşup istifa ettim. İşi bırakma tarihini bayram sonrası olarak karar verdim. Ancak muhasebeye de sözlü olarak söyledim işi bırakacağın gün öğleden sonra gel imzaları atarız yollarımızı ayırırız dedi ancak benim aklıma takılan bir şey var 11 aydır çalışıyorum ihbar süresi falan olayı nedir tam olarak o beni çıkarırsamı oluyor ? Bayram sonrası olmasının sebebi benim yerime elaman alacağı için acaba muhasebeye şu tarihte bildirdim ancak şu tarihte istifa edeceğim diye bir karşılıklı kağıt mı imzalatmam gerekiyor bilen beni aydınlatabilir mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

Arabanın ön sağ kapıdaki kolon hoparlör patladı zaten 30 liraya aldığım bir ürün vardı 2 sene önce şimdi bunu alayım diyorum idareten alan kullanan var mı çok beklentim yok zaten ses versin yeter şimdilik araç orijinal teyp takılı ?

https://urun.n11.com/hoparlor/drivetec-dc-1397-oto-kapi-kolon-hoparlor-13cm-550wat-2-adet-P321241528

Drivetec DC-1397 Oto Kapı Kolon Hoparlör 13cm 550wat 2 Adet Fiyatları ve...

Drivetec DC-1397 Oto Kapı Kolon Hoparlör 13cm 550wat 2 Adet en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Doğum günün kutlu olsun şeklinde bir video yapmak istiyorum 25 30 tane fotoğraf koyup en sona da bir video koyup render alacağım bir program arıyorum en basit ne tavsiye edersiniz Movie Maker duruyor mu hala ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

En az 240 GB Sata SSD ihtiyacımız var kuzenin laptop u için ikinci el yada sıfır ne önerirsiniz ? Uygun fiyatlı olması tercih sebebi ??

BeğenFavori PaylaşYorum yap