Android programlama öğrenmek istiyorum hangi dili bilmek gerekiyor ve tavsiye kaynallarınız var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

#KonuDışı Ağustos da araba ile tatile gideceğim Çanakkale den başlayıp Mersin veya Adana'ya kadar gitmek istiyorum zaman olarak sıkıntım yok kesinlikle görmelisin dediğiniz yerler var mı şurası çok iyi falan dediğiniz bir yer Plaj yada havuz önerisi istemiyorum ama şelale falan olabilir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 24

#KonuDışı Bayram öncesinde kardeşim ile 1 hafta falan tatile gideceğiz Ege kıyısını dolaşıp Antalya ya kadar gitme düşüncemiz var oraya kadar gitmişken birde Kıbrıs a gidelim diyorum ama nasıl geçeriz araba veya yolcu olarak gezmeye değermi çok param yok zaten kamp usulü yola çıkacağız ne önerirsiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spotify da Aile planı kullanıyoruz kardeşimi aile planından çıkarmış adresi teyit edemedik diye benim yazdığım adres bilgisini nasıl bulabilirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu iki kulaklıktan birini almak istiyorum çok fark varmı hangisini almak lazım ? Mi Max 2 kullanıyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı Sabah bir aksilik olmazsa Bursa'ya gideceğim akşam düğün var gündüz vakti hızlıca bir iki yer gezmek istiyorum araçla gideceğim nereleri tavsiye edersiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu kulaklığı almayı düşünüyorum daha önce GM 5Plus kulaklığı kullandım onun sesi tam istediğim gibiydi bu ürünü kullananlar yorumlayabilir mi ? Ses ve basa kalitesi nasıl sizce ?

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-piston-fresh-edition-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-pembe-pm-telklkxiaomipstsyh#reviews

Xiaomi Piston Fresh Edition Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Fiyatı

Xiaomi Piston Fresh Edition Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi Mi A2 64 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) Fiyatı

Xiaomi Mi A2 64 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap