Ortada dönen topa 20 saniye Boyunca odaklan sonra evdeki eşyalara bak

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aynı anda kaç adet siyah nokta görebiliyorsun?yoruma yazz:)))))

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tuzla, drone ile haşereyle mücadelede devam ediyor!
Her yaz Tuzla Belediyesi tarafından gerçekleşen haşerelere karşı yapılan ilaçlama çalışması, bu yılda ilçedeki 17 mahallede periyodik olarak sürdürülüyor. Bu sene bir ilki gerçekleştiren Tuzla Belediyesi, ilaçlamada zorluk yaşanan bölgeleri drone ile temizledi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Corona virüsünden en çok etkilenen ülke olan ABD'de Connecticut polisi "salgın dronelarını" kullanmak için hazırlıklarını tamamladı. Yetkililer, özel geliştirilen sensörlerine ve görüş yeteneğine sahip olan Draganfly isimli insansız hava aracıyla sokakta yürüyenlerin ateşlerini ölçebilecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

''280 BİN DOLAR FİYATLA
VOLVO UÇAN ARABALAR GELİYOR''

Yaklaşık 280.000 dolar değerinde olan Transition, 3 kilometre yüksekten uçabilecek ve saatte 160 kilometre ile 640 kilometre arası yol kat edebilecek.Aracı satın almak isteyenler 2 aylık pilotaj eğitiminden geçecekler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PTT KARGOLARI DRONE İLE TAŞIYACAK

Drone taşımacılığının coğrafi şartları uygun olan yerlerde ya da özellikle ürünlerde veya ulaşımda sorun olan yerlerde kullanılacağını dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Bozgeyik, "Diyelim ki İstanbul'dan Adalar'a bir şeyin hızlı ulaştırılması gerekiyorsa, kargonun niteliği uygunsa onları taşıyacağız. Kuşkusuz, İstanbul trafiğini düşündüğünüzde iki saatte ulaşamadığınız yere yarım saatte ulaşabilir hale geleceğiz" ifadelerini kullandı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Lian sheng ls125 quadcopter arızası olanlar buraya

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uçan "Drone Taksi"ler geliyor

Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai kenti uçan taksilerin kullanıldığı ilk kent oluyor. Uçan taksilerin kullanımı Temmuz ayında başlayacak. Çin Uluslararası Radyosu'un haberine göre Dubai'de kullanılacak sürücüsüz uçan taksiler Çinli drone üreticisi EHang şirketi tarafından üretildi.Cihaz tamamen GPS üzerinden çalışacak ve tek yolcu kapasiteli olacak.Türkiye'de ise 2030 yılında hayata geçirilecek

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu silahın ismi DroneGun. İsminin hakkını veren DroneGun, davetsiz pervaneli misafirleri uzak mesafelerden etkisizleştirmek için özel olarak geliştirilmiş. DroneGun yaptığı işte o kadar iyi ki, yaklaşık 2 Km uzaklıktaki (tam olarak 1.9 Km) drone’ları bile etkisizleştirebiliyor. Ancak DroneGun’ı diğer anti-drone silahlarından farklı kılan tek özelliği bu değil.

DroneGun, drone’ları yok etmek yerine kalkış noktasına geri dönmeye veya direkt olarak iniş yapmaya zorluyor. Bu özelliği sayesinde DroneGun’ı kullanan kişiler, drone’un sahibinin yerini de tespit edebiliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bitlis Emniyet Müdürü Fatih Kaya, bir tepede nöbette bulunan köy korucularına ’drone’ ile tatlı gönderdi.
Bitlis-Diyarbakır karayolundaki Arıcılık mevkisinde bulunan polis kontrol noktasını ziyaret eden Emniyet Müdürü Kaya, burada güvenlik güçlerinden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Beraberindeki şube müdürleriyle daha sonra kontrol noktasında yapılan yeni binada incelemelerde bulunan Emniyet Müdürü Kaya, burada görev yapan ve terör örgütü PKK ve kaçakçılarla mücadele eden güvenlik güçleriyle bir süre sohbet etti. Kaya, tatlı ikramında bulunmayı da ihmal etmedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap