Xbox Türkiye telefon numarası: 0212 375 5232
Sitelerinde bulamadım. Microsoft'u arayınca söylediler. Lazım olur belki.
#Xbox

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Beynim yandı.

Türkiye'nin kötü espri ile imtihanı

Önemli uyarı: Bu video kalıcı mizah anlayışı bozukluklarına yol açabilir! Sarı Mikrofon, insanlardan yapabilecekleri en kötü espriyi yapmalarını istemiş ve ortaya başta...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Otomatik vites mi düz vites mi?

Can ve Emre, OtoSeyir'in klasik tartışma bölümlerine bir yenisi daha ekliyor. Düz vites ve otomatik vites tartışmasını iki taraf olarak tartışıyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 141
 • Emrah @emrah44

  Herkesin zevki farklıdır ama kaçınılmaz son bir gün manuel vites diye bir şey kalmayacak. Bende Civic otomatik var, gayet memnunum.

 • Onur Gürleyen @onurg57

  Bir 10 sene sonra piyasada manuel vites kalmayacak. Artık tartışmaya bile gerek yok.

 • Modkeyif @modkeyif

  Selamlar.şimdi şöyle bir durum var otomatik.dağa iyi mi iyi doğru bu videolarda bahsedilen sol.ayak.boş rahatsın motor.verimli yıpranmiyor devirli kullanım trafikte.yorulma.yok gayet mantıklı ama birde işin kalitesi var.bu verimi alırken 4 4 lük olanı var otomatik. Vites olsun tamam. Olsun ama.benim.bu verimi güzel bir şekilde alabilmem için bir arabaya ki buda.2 inci el en az.75 bin TL vermem gerek örnhn orta sekment c180-316i yada Honda en az temizi 70 milyar.artık arabalar ucuz değil hele.ülkemizde hiç değil bana söylermisiniz halka.inelim.diyor adam. Doğru. Bu parayı verecek ülkenin yüzde oranı belli kimse.kimseyi.kandırmasın bakın 0 Arac demiyorum dağa 2 inci el.en az 60 binde arabalar bu fiyata.!
  Artık. Tüm. Firmalar otomatik.araba yapıyor. Kalite oranı belli ama.Mercedes bmw audi volswagen Honda Toyota tutulan üst sekment alman ve Japon arabası ki.genel olarak.Japon iyidir. Derler.hep.bakınız bu bir geçiş evresi emin olun ve her geçiş evresinde hatalar olur.deneme.yapılmalar olur siz.aha buldum. İyi otomatik.diyorsunuz hop aha otomatik.yaptık. şunu yaptık aha bu sorunda yok siz.bakacaksınız öyle yani sonra belli bir zaman vuteslerin artık vurdurdugunu göreceksiniz çünkü halkın genelinde sinir belli kimse inkar etmesin ortalama 35 bin TL bu paraylada alınacak. Otomatik.araba nasıldır. Kaç yılĺıktır siz düşünün:)

Türkiye'de ilk defa! Raspberry Pi 2 ile Banana Pro karşılaştırması.
( Hatalı veya yanlı yorum varsa lütfen acımasızca eleştirin 🙂 )

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 21

Nvidia'nın bir mühendisiyle GTX970'in bellek fiyaskosu hakkında söyleşi yapmışlar. Adam herşeri sözünü esirgemeden anlatmış.

https://www.youtube.com/watch?v=spZJrsssPA0

SHOCKING interview with Nvidia engineer about the 970 fiasco

An nvidia engineer was interviewed about the memory problems the GTX 970 users are facing, this is what he had to say!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Android'de de podcast'ı keşfetmem beni acayip mutlu etti. Kimbilir daha keşfetmediğim daha nelet vardır, 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlginizi çekecek bir haber
1 Ocak 2015 itibariyle Apple, cihaz fiyatlarında 150 ila 200 TL arasında zam yaptı. Apple'dan yapılan zamla ilgili bir açıklama yapılmadı. Yerli telefon üretmeye başlayan Vestel'in ithal ürünler için ek vergi talep etmesinin ardından Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin ithal telefon, dizüstü bilgisayarı ve televizyonlara ek vergi getirileceğini açıklamasının ardından Apple'ın zam çıkışı ise dikkatlerden kaçmadı.

Apple 1 Ocak'tan itibaren Türkiye'deki fiyat etiketlerini değiştirdi. Dünyanın en pahalı iPhone'ununu kullanan ülkemizde bu cihazlar artık daha pahalı!

İŞTE YENİ iPHONE 6 VE iPHONE 6 PLUS FİYATLARI
1 Ocak sonrası;

16 GB iPhone 6: 2 bin 349 TL'den 2 bin 499 TL'ye
64 GB iPhone 6: 2 bin 649 TL'den 2 bin 849 TL'ye
128 GB iPhone 6: 2 bin 949 TL'den 3 bin 199 TL'ye

16 GB iPhone 6 Plus: 2 bin 649 TL'den 2 bin 849 TL'ye
64 GB iPhone 6 Plus: 2 bin 949 TL'den 3 bin 199 TL'ye
128 GB iPhone 6 Plus: 3 bin 249 TL'den 3 bin 499 TL'ye çıkarıldı.

iPhone 5S'lerin de fiyat etiketi değişti. 16 GB iPhone 5S'in fiyatı 1949 TL'den 2049 TL'ye çıktı.

MAC'LERİN FİYATI DA YÜKSELDİ
Mac'lerde ise 200 - 300 TL'lık fiyat artışı söz konusu. Örneğin, 13 inç Retina Macbook Pro, 3499 TL'den 3799 TL'ye yükselerek 300 TL ile en yüksek zam rakamlarından birine sahip. 13 inç Macbook Air'in fiyatı ise 2499'dan 2699'a yükselmiş durumda.

YENİ iPOD FİYATLARI
16 GB iPod touch'un fiyatı 579 TL'den 629 TL'ye,
iPod shuffle 129 TL'den 149 TL'ye,
iPod nano ise 549 TL'den 619 TL'ye yükseldi.

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/27879452.asp
@gamsizm

iPhone'lara 1 Ocak itibariyle zam geldi

1 Ocak 2015 itibariyle Apple, cihaz fiyatlarında 1...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • Fırat Duran @firat_duran

  150 200 tl için ağlamaya gerek yok 😀 zaten 2500 tl verdiğiniz en az ücret 😀 koymaz.

 • ledzep @ledzep

  Bahse girerim bu zamdan ve ilerde gelebilecek vergi kaynaklı başka zamlardan sonra Türkiye satışları daha da artacak, çünkü burası Türkiye.

 • Arda Zeytin @ardazeytin

  Alan yine alacak alamayan da daha da uzaktan bakacak. Satışları etkileyeceğini düşünmüyorum.

 • Yiğit Efe Can @yigitefecan

  Böyle çakallıklar ile Türk firmaları bir adım boyu yol alamaz. Madem devletimiz yerli üreticiye önem veriyor güney kore ve çin devletlerini örnek alsınlar. Vergi indirimleri ve teşfvkler ile bu gün lg ve samsung dünya devi oldu başka markalara artı vergi koyalım da yerli üretim artsın markalarımız dünya devi olsun mantığıyla olmadı. Devletin bu işe el atarken kendi kasasını doldurma mantığından uzaklaşıp yerli üretimi cazip kılacak ve yerli markaları sattıracak teşvikler ve vergi indirimler getirmeli. Ayrıca maliyetlerin yüksekse ve piyasada rekabet güzün maliyetler yüzünden azalıyorsa çin gibi iş gücünün az olduğu ülkelerde ürünlerini ürettirip maliyetleri minimuma indirebilirsin. Tabi birde piyasada rekabet edecek seviyede kaliteli ürünler yapılmalı. Ama bizde zihniyet baştan bozuk ürünlerimiz satılmıyor diye ağlarız ve başka firmaların satışlarını baltalamak için çaba harcarız, satışlarımızı arttırmak için yada daha iyi ürünler yapmak için kafa yormayız. Olanda hep tüketiciye olur vergiler altında ezilip alacakları teknolojik ürünü daha pahalıya alırlar, zaten kur yüzünden fiyatlar almış başını gidiyor birde vergi ile fiyatlar iyice uçacak.

Toplu Bir Teşekkür

Sevgili arkadaşlar, çok sayıdaki yeni yıl ve doğum günü kutlama mesajlarınıza teker teker yanıt vermek isterdim ama tahmin edeceğimiz üzere bu çok zor. Dolayısıyla, utanarak da olsa toplu bir mesajla hepinize teşekkür etme kolaylığına kaçmak durumundayım. Mesajlarınız için teşekkür eder, tüm TeknoSeyir ailesine nice mutlu yıllar dilerim. Sevgilerle, LP

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 57

Seneye görüşürüz. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17