Vay vay vayy. Ben hepsini atdığımı veya verdiğimi düşünüyordum. Meğerse biri kalmış. Depodan çıkana bakın bir. Keyfim yerine geldi vallah. 😁😁👍👍
#TozluRaflar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bana böyle anten tipi bir GSM, 3G, 4G güclendirici lazım. Önere bileceğiniz bir şey varmi?
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://youtu.be/dghiFpZCRJI

İntel'n tozlu yox balçıklı raflarından bir reklar. Allahıma şükürler olsunki o dönemde ben TV'i sadece Tom and Jery'den ibaret bir şey sanırdımda böyle bir şeyleri görmedim. 😂😂😂

Beyaz' dan intel pentium D işlemci tanıtımı.

Beyaz' dan intel pentium D işlemci tanıtımı
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler Corsair Obsidian 250D Mini ITX kasada Mini ITX anakarda bir CPU soğutucu lazım bana.Sessizlik önemli. CPU AMD 2600X. Düşüncem Noctua NH-L9x65 SE-AM4 Premium-Grade Low-Profile CPU Cooler. Diger öneriniz varsa alıyim.
https://noctua.at/en/nh-l9x65-se-am4

NH-L9x65 SE-AM4

Having received more than 100 awards and recommendations from international hardware websites and magazines, Noctua’s compact NH-L9x65 has become a standard choice among 65mm tall low-profile...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Levent abinin gözünden ırakk :)) Ama tasarımı beğendim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Laa Türkiyenin nasıl bir bankaçılık sistemi var anlamak mümkün değil. Bence Teknoseyir tüm Türkiyeye yurt dışı banka ve kredi kartlarından nasıl para çekilir dersi vermeli. Epey zengin olurlar. Bu ne arkadaş. Birde bağırırlarki biz şöyle dünyada lideriz, şöyle lideriz. Laa sen önce temel bankaçılık işlerini gör bee.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 19

Beyler bana Güc kaynağı PSU Mini ITX anakart için kısa kablo seti lazım. Aradım bulamadım. Bildiyiniz varsa link atarsanız mutlu olurum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler Amazonda böyle bir problem yaşıyorum. Corsair'in ML120 fanını sipariş etdim fiatı 26 dolar hesabımdan çıkıldı ama kargolanmanı bekliyordu. Bu gün ise ödeme hatası veriyo. Ödeme metodunu değişdir yazıyor. Ama bankanı yeniden kontrol etdiğimde hala ödeme yapılmış gözüküyor. Net olarak durum şu Amazon parayı çekmiş ama hesapda para yokmuş gibi davramıyor. Che'ile konuşduğumdada kontrol ederiz dediler. Ama tatmin olmadım. Böyle bir sorun kiminse başlna geldimi? Amazonada parayı çektiklerine dair banka drkondu nasıl gönderecegimi bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaş biz TS'ni hergün düzenli olarak ürün inceleme videoları ile sevmiştik. Haftada bir teknoloji gündemi ise zirvesiydi. Ara sıra da hobi, araba, seyahat bölümleri ile kaçamaklar olurdu. Şimdi haftanın 3 günü gündem. Bune yaa? Ürün incelemesi unutuldu. Kolaydan çık 1 saat gündemde konuş bitti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Beyler. Xiami mi6 ceramik 128 gb ve mi8 se modeli arasında kaldım. Sizce hangisini aliyim. Fotoraf birinci kriter.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12