@gamsizm
Abi hangi VPN'i kullanıyorsun? Önereceğin hangisi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

#TozluRaflar #fotoğrafçılık Tozlu arşivimden çıkan makineler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şükür kavuşdurana. Optik internetde gördüm sonunda. Bu tip optik bağlantı içeren önere bileceğiniz iyi router var mı? Nokianın bu modeli oldukca yetersiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Netflixin Xiaomi Redmi note 7 pro için APK biri yollarsa sevinirim. Cihazla uyumlu diğil sorunu var bende.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dünyanın ek rezil bank sistemi Türkiyededir. La İnannın ki, Mozanbikden bile alış veriş ede bilirim ama Türkiyeden yok. Murat abi Allah aşkına yurtdışı banka kartlarından para çekme kursları aç. Zengin olursun vallahi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 16

Xiaomi Redmi Note 7 Pro nihayet geldi. Fotoraf performansl mükemmel seviyede fiyatıyla kıyaslarsak. Mi 9 sensoru var Pro modelinde baz Note 7 modeli daha zayıf fotoraf performansı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bende PC internete bağlanan gibi internet kesiliyor. Sürat düşmüyor komple kesiliyor. Hiçbir şey açmama gerek yok. Masa üsdünde bile olursan kesiliyor. Ama isder 50 telefon girelim böyle sorun yok. PC kablolu ve kablosuz fark yok ikisindede aynı. Windows 10 Rayzen 5 2600X

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Meizu Note 9 ve Xiaomi Redmi Note 7 Pro. Bu iki telefondan birini alacağım. Tavsiyeleriniz ne? Önemli olan Global ROM olması. İkisindede geldi global ROM. Meizu bariz ucuz geliyor bize. Meizu 4 Ram 128 Rom 236 Dolar, Xiaoni 6 Ram 128 Rom 270 Dolar. Meizunun güncelleme sorunu var o da önemli.
EDIT- Telefonlar aliexpressden
Teknik özellikler
Xiaomi- https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_7_pro-9521.php
Meizu- https://www.gsmarena.com/meizu_note_9-9555.php
#TeknoTavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bente telefonda Whatsapp hariç tüm diğer bu tip proqramlarda sorun var. O uygulama açık değilse hiçbie mesaj ve arama baana iletilmiyor. Nezaman ben uygulamayı açsam onda geliyor mesajlar. Ama Whatsapp da bu sorun yok. Vibet, Telegram sorunlu. Defalarca silib yeniden yazdım düzelmedi. Telefon Lenovo Android. Sizce sorun ne ola bilir?

EDIT Diğer (mesajı yazan) tarafada tek tik, internetde değilim gibi gözüküyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap