Dünyanın ek rezil bank sistemi Türkiyededir. La İnannın ki, Mozanbikden bile alış veriş ede bilirim ama Türkiyeden yok. Murat abi Allah aşkına yurtdışı banka kartlarından para çekme kursları aç. Zengin olursun vallahi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 17

Xiaomi Redmi Note 7 Pro nihayet geldi. Fotoraf performansl mükemmel seviyede fiyatıyla kıyaslarsak. Mi 9 sensoru var Pro modelinde baz Note 7 modeli daha zayıf fotoraf performansı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bende PC internete bağlanan gibi internet kesiliyor. Sürat düşmüyor komple kesiliyor. Hiçbir şey açmama gerek yok. Masa üsdünde bile olursan kesiliyor. Ama isder 50 telefon girelim böyle sorun yok. PC kablolu ve kablosuz fark yok ikisindede aynı. Windows 10 Rayzen 5 2600X

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Meizu Note 9 ve Xiaomi Redmi Note 7 Pro. Bu iki telefondan birini alacağım. Tavsiyeleriniz ne? Önemli olan Global ROM olması. İkisindede geldi global ROM. Meizu bariz ucuz geliyor bize. Meizu 4 Ram 128 Rom 236 Dolar, Xiaoni 6 Ram 128 Rom 270 Dolar. Meizunun güncelleme sorunu var o da önemli.
EDIT- Telefonlar aliexpressden
Teknik özellikler
Xiaomi- https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_7_pro-9521.php
Meizu- https://www.gsmarena.com/meizu_note_9-9555.php
#TeknoTavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bente telefonda Whatsapp hariç tüm diğer bu tip proqramlarda sorun var. O uygulama açık değilse hiçbie mesaj ve arama baana iletilmiyor. Nezaman ben uygulamayı açsam onda geliyor mesajlar. Ama Whatsapp da bu sorun yok. Vibet, Telegram sorunlu. Defalarca silib yeniden yazdım düzelmedi. Telefon Lenovo Android. Sizce sorun ne ola bilir?

EDIT Diğer (mesajı yazan) tarafada tek tik, internetde değilim gibi gözüküyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu devirde Qualcomm Snapdragon 845 den bile yavaş olan HiSilicon Kirin 980 li bir amiral gemi telefon. 🙂 Eyyy Huawei ne yaptın? uyudunmu bu zamanda? hiçmi yeni CPU için zaman yokdu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • sawgent @sawgent

  Yeni işlemci Mate serisi ile gelir. Seriyi bozmadan devam ediyor.

  Huawei P10->Kirin 960
  Huawei P20->Kirin 970
  Huawei P30->Kirin 980
  Huawei P40->Kirin 985 (muhtemelen)

  Mate 10->Kirin 970
  Mate 20->Kirin 980
  Mate 30->Kirin 985 (olacak)

Arkadaşlar bana böyle anten tipi bir GSM, 3G, 4G güclendirici lazım. Önere bileceğiniz bir şey varmi?
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://youtu.be/dghiFpZCRJI

İntel'n tozlu yox balçıklı raflarından bir reklar. Allahıma şükürler olsunki o dönemde ben TV'i sadece Tom and Jery'den ibaret bir şey sanırdımda böyle bir şeyleri görmedim. 😂😂😂

Beyaz' dan intel pentium D işlemci tanıtımı.

Beyaz' dan intel pentium D işlemci tanıtımı
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler Corsair Obsidian 250D Mini ITX kasada Mini ITX anakarda bir CPU soğutucu lazım bana.Sessizlik önemli. CPU AMD 2600X. Düşüncem Noctua NH-L9x65 SE-AM4 Premium-Grade Low-Profile CPU Cooler. Diger öneriniz varsa alıyim.
https://noctua.at/en/nh-l9x65-se-am4

NH-L9x65 SE-AM4

Having received more than 100 awards and recommendations from international hardware websites and magazines, Noctua’s compact NH-L9x65 has become a standard choice among 65mm tall low-profile...
BeğenFavori PaylaşYorum yap