Modern tıbbın mucizeleri.

#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Devir "fikrini kendine sakla" devri. Herkesle aynı şeyi söylemiyorsan dışlanıyorsun hatta saygısız insanlardan hakaret yiyiyorsun. Herkes kendi fikrini ölümüne savunuyor. En kendini "açık fikirli" veya medeni sayan insanlar bile.
Sonuç olarak yalnızlaşıyorsun. Yalnızken bazı şeyleri yapmak daha zevkli tabiki ama bazı şeyler yalnızlıktan dolayı kafanda kendini tekrar eder sana saçma gelmeye başlar en sonunda kafanda gerçekten saçma olan şeylerle diğer şeyleri ayırt etmekten bıkarsın.
Şanslıysan konuşacak birilerini bulursun ama şanssızlık bulamamak değildir ona dikkat etmelisin. Şanssızlık seni dinleyen, seninle aynı düşünen insanı bulduktan sonra aslında sadece üzerinde seni kendi etkisi altına almaya yönelik sahte davranışlar olduğunu farketmen. Onunla paylaştığın her şey için pişman olursun. Bir sonraki insanla iletişimini daha dikkatli kurarsın belki de herkese kapatırsın kendini.
Yine yalnız kalırsın. Hep not aldığın uygulama yerine Teknoseyir'e yazarsın bir süre sonra silersin 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Iş başvurusu yapıyorum dönüş yapıyolar ama herkesin işe girmeden önce bi eğitimi var bazısı 600 lira bazısı 2000 lira. Başka da dönüş yapan yok zaten, nasıl iş anlamadım. Param olsa zaten iş aramam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

Çevremdekiler neden kablosuz kulaklık kullanmadığımı soruyorlar. 50-100 lira arası kaliteli kablolu kulaklık bulabiliyorum ama aynı fiyata baktığım tüm kablosuz kulaklıklar dandik görünüyor yoksa 20 liraya da var.
Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 29

Güzel, beğendim. Ne ki bu ?
https://vimeo.com/356604373

MEIZU - Aicy

Music & Sound Design: Zelig Sound Direction, Design & Animation: Flatwhite Motion
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonu rootlu kullanmayi seven varsa Huawei almayı düşünmesin. Official bootloader unlock destegi yok, bunun için 3. Parti yazılımlara para ödemeniz gerekiyor tabi IMEI numaranızı da vermiş oluyorsunuz.
Keşke baştan araştırsaydım kesinlikle almazdım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Bi de Nintendo indirim yapmaz diyolar. #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7