Hakkı bey ofise cinci hoca çağırmıştı bugün. Denk gelen oldu mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turknet'e geçince ttnetten mesaj geldi aldığınız modem varsa 7 gün içinde şubeye getirin yoksa son faturaniza eklenecek diye. Ben bu modemi 2012de faturaya ek aldım diye hatırlıyorum zaten internette sürekli kesintiler olunca dün yeni bi tane aldım. Şimdi elimde evrak falan yok. Eklerlerse nasıl ispatlarım parasını ödediğimi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eskiden Turkcell'in metin tabanlı bi oyunu vardı role play, altın istiyodun guildten 6 günde falan geliyordu. Tam kontör tuzağıydı ama güzel bi oyundu. Hatırlayan çıkar mı acaba burda ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Paketini yeni açtım, eskiden sağlam üretiyolarmış kabloları

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turknet geçişi kaç gün sürer acaba ?
"Belgeleriniz bize ulaştı ve sisteme yüklemesi yapılmıştır. Mevcutta evde kurulum kaydınız bulunmakta ve en kısa sürede sesli onayınız alınıp belge kontrolleriniz yapılacak ve herhangi bir eksiklik yoksa geçiş başvurunuz yapılacaktır. Geçişinizin tamamlanması için yasal süre 48 saat ve geçişiniz tamamlandıktan sonra size sms ile modem şifre bilgisi iletilecektir. İyi günler. ."

Bir buçuk gün oldu bu mesajdan beri

Edit: an itibariyle Turknet'e geçmiş bulunmaktayım.

https://turk.net/p/MAP40KB80FQI/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Turkcell'in insanı keriz yerine koymasına katlanamıyorum artık. Faturaliya geçmekte hatayı ben yaptım. Yok sekreter kullanmışsınız yok dijital servis, yuvarlama farkı bu nedir arkadaş ya

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Sims tarzı oyunlarda birden her şeyi batırırsınız ya hayat bir oyun değil elbet ama ben gerçek hayatı batirmayı başardım. Pek önemli olmasa da bir mahkemem var, 10.000 liraya yakın borcum var, iki aydır işsizim, eğitim durumum lise terk olmasına rağmen karamsar değilim adım adım duzeltmeye çalışıyorum. Çevrenin etkisi de önemli size destek olabilecek insanlar güzel fırsatların gelmesi için önemlidir çevremde açıkçası akıl alabileceğim kimse yok.
Bu sitede kendini mükemmel görüp size moral bozucu yorum atanlar olabiliyor maalesef. Yine de yazmak istedim. Sizden tavsiye istiyorum.
Bir insan hayatını düzeltmek için ne yapmalı ?
Kendi karakteriyle ilgili kurallar oluşturup bunlara nasıl öz disiplin ile uyabilir ?
Sorumluluk duygusu nasıl gelişir ?
Kişisel gelişim videolarının pek işe yaradığını sanmıyorum bu konuda.
Doğuştan gelen bı şey olduğuna inanmıyorum sevmediğim hoşuma gitmeyen şeyleri yaparsam faydalarını görmeye başlayınca elbet iyi hissederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Deniz Etkin @denizetkin

  Sana göre, etrafındaki düzgün insanlara danışarak hayatına yön verebilirsin.

 • Joe @joe

  Oku kardeşim. Garanti meslekler var. Tıp, Hemşirelik vs. Hem oku hem çalış, ben bu yaşımda tekrar üni sınavına gireceğim. 1 sene sene çalış sık kendini ölür boyu rahat et.

 • Sezer SEVİNÇLER @sezers

  İnsanın gercek dostları bu günlerde belli olur, her düşüşün bir çıkışı vardır, hayat düz değildir merak etme

 • Doğuş @dogus

  Yaşınız kaç bilmiyorum ama ben 32 yaşındayım. Tıpkı sizin gibi oldu. Tabii benim borçlanmam keyfi olmadı, borç bir seferde üzerime kaldı gibi. Sonra yetmedi başka borçlarda kaldı ve aynı sizin gibi danışacak kimsem yoktu. Moralim öyle bozuktu öyle hayattan koptum ki herşeyi bıraktım. İş buldum sadece yaşamaya çalıştım. Borç çalışmakla ödenecek gibi değildi.

  Şimdi aradan çok zaman geçti borç hala duruyor. Halbuki insanlar ne borçlar ödüyor. Şöyle söyleyeyim 10bin borcum olsa mutluluktan ölürüm o derece.

  Size tavsiyem kopmayın hayattan. 10bin tl hiçbir şey değil. İş buluncaya kadar girin bir yerde garsonluk yapın. Elinizde para eden şeyler varsa satın. Bunlar sizi motive eder emin olun.

  Ödeyemeyeceğinizi düşündüğünüzde daha da beter oluyorsunuz. İnanın 10bin tl hiçbir şey değil. Benim ilk borçlanmam 25binle başladı şimdi çok daha fazla ve aklım başıma geldiğinde çok geç olmuştu. Ufak ufak ödüyorum ama mesela evlilik çoluk çocuk bütün hayallerim ötelendi 32 yaşında.

  Çünkü kimse bana destek çıkmadı. Yine söylüyorum o borç rahat rahat ödenir. Hatta kendinizi zorlasanız kısa sürede bile ödenir. Yeter ki pes etmeyin.

İş aramak için kullandığınız bi yöntem var mı ? Yaklaşık 2 aydır iş arıyorum eleman net ve kariyer nette 50den fazla yere başvurdum bir iki tanesi dönüş yaptı onlar da çağırıyor form dolduruyorum bı daha aramıyorlar. Ne yapmam gerek sizce ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Çinlilerin yaptığı android oyunlara bakiyodum adamlar 2-3gblık rpg oyunları yapmışlar görüntüler harika tabi hepsi qq ile giriş yapılıyor ve tamamen çince. Şimdi oralarda satılan android konsolları anladım dünyanın kalanı için çöp çünkü dünyanın kalanında o kadar oyun yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap