10 aylık Toshiba OCZ 240GB SSD'min vefatı ile karşı karşıyayım, soldaki HDD, sağdaki ise SSD'm Windows'u HDD'ye kurar isem daha hızlı açılır sanırım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 24

ADSL kullanın ama Turkcell Superbox belasına bulaşmayın..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Superbox 4.5G sınırsız internet tarifesini kaldırmış, 4.5G üzerinde maksimum 500GB kota alabiliyoruz o da 399₺ şaka gibi 😀 zaten pahalı olan bir şeyi iyice sıvamışlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Androidli versiyonunu 2. elde 500e buldum, sadece maç izlemek için kullanacağım sizce almaya değer mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • ARMv7 @armv7

    cidden 2200 lümense fena değil. 720p Projektör için kullanılabilir bir çözünürlülük. 500 tl ye gelecek olursak, android olmaz ama piyasada daha bilindik markaların 2. ellerini de 3 aşağı 5 yukarı benzer fiyata bulabilirsiniz.

  • Kadir @abdlkadrergin

    AKEY1 modelini kullanıyorum. Air mouse ile beraber almıştım lakin Android sistemi aşırı takılıyor kullanılamıyor. Bu modelde nasıldır düzelmiş midir bilmiyorum da bendeki gibiyse fark vermeye değmez. Öte yandan maçlar için çok verimli olmayabilir denemedim ama yine de bir atmosfer oluşturuyor evde. Animasyon izlerken güzel oluyor.

#CepTelefonuFotoğrafçılığı
OnePlus 7

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Öncelikle biraz uzun bir yazı olacak; Türknet, Millenicom, Türk Telekom 3lüsü arasında her türlü sorunu sıkıntıyı yaşadım, rezillik desem yanlış olmaz bu saatten sonra ne yapsam BTK'ye şikayet etsem bir şey kazanır mıyım, lehime olur mu bilmiyorum o yüzden sizin de yorumunuzu istiyorum.

Her şey 1 Nisan 2019 tarihinde başladı, Türkiye AKN ile vedalaşırken biz internet ile vedalaşmaya başladık. 2 yıllık Türksat kontratımın son 2 ayının bu aya denk gelmesi çok üzücü oldu çünkü 2 yıldır Türksat kullanım süresinde 1 kere internet kesintisi yaşamıştım ve onu da ikindi saatlerinde müşteri hizmetlerine bildirdim akşam 9 civarı sorunum çözüldü. AKN'nin kalkması ile birlikte aldığım 50MBit 500GB AKN paketi (Engelli tarifesi) 75₺'den 160₺'ye çıkmıştı ve bu bizim için kabul edilemezdi neyse hemen kolları sıvayıp farklı bir internet sağlayıcı aramamla başladı çok zor olmamakla birlikte Türknet ile tanışmıştım.

Türknet ile tanışmamız baştan patlak verdi çünkü Türknet'in bağlanması tam 40 gün sürdü, bu sürede internetim olduğu için çok takmamıştım kafama ama Türknet'in merkez binası olan Tekirdağ'dan İstanbul'a yürüyerek kablo çekilir 40 günde... Yine engelli paketi kullanıyorduk ve 35Mbit'in fiyatı 52₺ idi. Evde hem ben hem ailem IPTV kullandığı için 35Mbit yetmedi ve Türksat kadar memnun olmasam da (haftada 1, geceleri 1 saat civarı kesinti yaşıyordum çünkü) 100Mbit'e kadar pakete geçmeye karar verdik bu da 60₺ idi aşırı uygun ve altyapımın desteklediği hız olan 93Mbit'i gayet güzel kullanıyordum. Kayışın kopması taşınmamızla başladı yeni taşındığımız evde YAPA vardı ayrıca Türk Telekom'un da 85Mbit altyapısı var gayet güzel. Nakil işlemlerini taşınmamızdan 2 gün önce başlattım taşındığımız gün de nakil işlemleri başladı, kabus da başladı. Temmuz ayında başlattığımız nakil işlemini 2 ay bekledik her gün destek talepleri şöyleydi, böyleydiler. Bu iş böyle olmaz diyerek başka bir firmaya nakil aldırmaya karar verdim ve bu firma da Millenicom.

1 ay önce de Millenicom ile Whatsapp müşteri hizmetleri üzerinden konuşmaya başladım ve durumu anlattım, bana en kısa sürede internetin geleceğini söylediler Millenicom'da da engelli paketi başvurusunda bulundum yine 100Mbit'e kadar 2 gün sonra sözleşme imzalamak için bir yetkili geldi eve buraya kadar her şey tamam ama kalan sürede her gün "Başvurunuz ile ilgili çalışmalar devam etmektedir aciliyetiniz belirtildi en kısa zaman içerisinde işlemleriniz tamamlanacaktır." "Sözleşme kimlik gibi dökümanların yüklenmesi beklenmektedir." "Başvurunuz döküman bekleme durumundadır." gibi cevaplar aldım yahu bari daha mantıklı bir yalan söyleseydiniz, kimliğin nesini bekliyorsunuz geldiniz eve fotoğrafını çekip gittiniz...

Böyleyken böyle, sıkıntılarım bu şekilde Türk Telekom'u yazma sebebim de Türknet'in sürekli Türk Telekom'a suç atması. Bu saatten sonra Türksat'a dönmek istesem taşındığım evde altyapısı yok Türk Telekom'un eline kaldık neredeyse kimsenin bu sorunları yaşamaması aklıma engelli paketi kullandığımız için mi bu muameleyi görüyoruz sorusunu getiriyor ne yalan söyleyeyim... Ne yapmam gerektiğini gerçekten bilmiyorum başta da söylediğim gibi şikayet edersem bana bir faydası olur mu, çünkü bu nakil sürecinde Türknet fatura kesmeye devam ediyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

hepsiburada'nın tasarımı değişmiş umarım mağarada değilimdir 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

müthiş bir ses kalitesi var şu programın ya, keşke Türkiye'ye özel fiyatlandırması olsa aylık 113₺ verilir mi yahu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

malum yollarla kayıt ettireceğim, sizce Redmi K20 Pro mu yoksa OnePlus 7 mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap