300 liraya aldığım MSI DS502'nin ses kalitesini beğenmediğim için iade edeceğim ve bana ayrı bir kulaklık gerekecek. Bütçemi 450 liraya kadar çıkaracağım. Sizce ne almalıyım ? Aklımda Asus TUF H3 ve Hyperx Cloud Stinger Core var. Bundan önce Corsair HS35 kullandım 6 ay ortalamanın bir tık üstüydü diyebilirim fakat kulaklık çatladığı için şu an garantide cevap bekliyorum ve bir işlem yapacaklarını sanmadığım için kulaklık almayı düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

MSI DS 502 Kulaklığını kullanan var mı ? Amazondan 300 liraya aldım henüz kargolanmadı araştırıyorum biraz daha. Daha önceki kulaklığım Corsair hs35ti ve ses memnun etmemişti Bunu yerine 100 lira daha koysam Sennheiser HD400S mi alsam diye düşünüyorum. Gaming olması zorunlu değil 400 tl ye kadar kulaküstü kulaklık arıyorum mikrofon ve sesi iyi olan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anker Soundcore Motion B Bluetooth Hoparlör - Siyah: Amazon.com.tr

Anker Soundcore Motion B Bluetooth Hoparlör - Siyah: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap
sorakrs paylaştı.

Bugün baldur’s gate 3 çıkacak. Saat sayıyorum şu an. Çıkar çıkmaz alacağım. Kaç paradan çıkacak bakalım? #oyun #BaldursGate3
https://store.steampowered.com/app/1086940/Baldurs_Gate_3/

Baldur's Gate 3 on Steam

Gather your party, and return to the Forgotten Realms in a tale of fellowship and betrayal, sacrifice and survival, and the lure of absolute power.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Monster Abra A5 v15.1 dizüstü bilgisayarım var. Bazen durduk yere bilgisayar kendini uyku moduna alıyor beş saniye sonra güç tuşuna basılı tutunca hiçbir şey olmamış gibi uykudan açılıyor ve çalışmaya devam ediyor. Daha önce genelde ısındığı zamanlar yapıyordu bunun ondan kaynaklandığını düşündüm yazın fark ettim ki normal derecelerde de yapıyor ve bu mesajı yazmaya başlamadan hemen önce de başıma geldi. Bilgisayarın otomatik uykuya almasını sağlayabilecek her türlü ayarı ve kombinasyonu kapatmama rağmen devam ediyor. Sizce neden böyle bir şey oluyor olabilir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Toplu halde eski kasamı satma fikrim var içinde bir samsung ssd ve yanlış hatırlamıyorsam wd bir hdd var. İçindeki verileri başkalarının normal yollarla ulaşamayacağı şekilde nasıl temizleyip formatlayabilirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei AppGallery'de sadece kod kullan olarak geçen hediyeler nasıl kullanılıyor ? Günlük 500 mb hediyesi verdi daha demin o kodun nasıl kullanacağını açıklamasında yazmış ama daha önce kazandığım ödüller varmış onu fark ettim fakat onlarda bir açıklama yok sadece kodu kopyala, sil ve paylaş var nerede kullanacağımı nasıl anlayabilirim ? Hediyelerin isimleri süper hediye ve özel hediye belki başına gelen olduysa diye bu bilgiyi vereyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap