300 liraya aldığım MSI DS502'nin ses kalitesini beğenmediğim için iade edeceğim ve bana ayrı bir kulaklık gerekecek. Bütçemi 450 liraya kadar çıkaracağım. Sizce ne almalıyım ? Aklımda Asus TUF H3 ve Hyperx Cloud Stinger Core var. Bundan önce Corsair HS35 kullandım 6 ay ortalamanın bir tık üstüydü diyebilirim fakat kulaklık çatladığı için şu an garantide cevap bekliyorum ve bir işlem yapacaklarını sanmadığım için kulaklık almayı düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

MSI DS 502 Kulaklığını kullanan var mı ? Amazondan 300 liraya aldım henüz kargolanmadı araştırıyorum biraz daha. Daha önceki kulaklığım Corsair hs35ti ve ses memnun etmemişti Bunu yerine 100 lira daha koysam Sennheiser HD400S mi alsam diye düşünüyorum. Gaming olması zorunlu değil 400 tl ye kadar kulaküstü kulaklık arıyorum mikrofon ve sesi iyi olan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anker Soundcore Motion B Bluetooth Hoparlör - Siyah: Amazon.com.tr

Anker Soundcore Motion B Bluetooth Hoparlör - Siyah: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap
sorakrs paylaştı.

Bugün baldur’s gate 3 çıkacak. Saat sayıyorum şu an. Çıkar çıkmaz alacağım. Kaç paradan çıkacak bakalım? #oyun #BaldursGate3
https://store.steampowered.com/app/1086940/Baldurs_Gate_3/

Baldur's Gate 3 on Steam

Gather your party, and return to the Forgotten Realms in a tale of fellowship and betrayal, sacrifice and survival, and the lure of absolute power.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Monster Abra A5 v15.1 dizüstü bilgisayarım var. Bazen durduk yere bilgisayar kendini uyku moduna alıyor beş saniye sonra güç tuşuna basılı tutunca hiçbir şey olmamış gibi uykudan açılıyor ve çalışmaya devam ediyor. Daha önce genelde ısındığı zamanlar yapıyordu bunun ondan kaynaklandığını düşündüm yazın fark ettim ki normal derecelerde de yapıyor ve bu mesajı yazmaya başlamadan hemen önce de başıma geldi. Bilgisayarın otomatik uykuya almasını sağlayabilecek her türlü ayarı ve kombinasyonu kapatmama rağmen devam ediyor. Sizce neden böyle bir şey oluyor olabilir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Toplu halde eski kasamı satma fikrim var içinde bir samsung ssd ve yanlış hatırlamıyorsam wd bir hdd var. İçindeki verileri başkalarının normal yollarla ulaşamayacağı şekilde nasıl temizleyip formatlayabilirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Doğaç @dogac

  Eraser adlı programı kullanıyorum ben. Low level format atmak da bir seçenek (tüm sektörlere 0 yazılması) Temel olarak, eski verinin üstüne yeni veri yazdığınızda yazılımla kurtarılamaz hale geliyor. Ciddi suç unsuru olabilecek birşey değilse kimse uğraşmaz.

 • kei @kei

  Windowstaki komut satırını yönetici olarak çalıştırıp cipher /w:c:\ yapın c diskindeki boş alanı siler siler yazar. C harfini diskiniz hangi harf ise onla değiştirin aynen wipe eder. Bir kere full 1, bir kere full 0 bir kere de random yazma yapıyor bu komutla. Bu cipher meselesini 3 kere yaparsanız askeri düzeyde silme yapmış oluyorsunuz. Biraz vakit alıyor ama onu söylemem lazım.

  Mesela ben şu an E olarak gözüken harici diski temizliyorum eski bilgisayardan sökmüştüm görseldekini sizin diskinize göre uyarlayabilirsiniz

 • Orcun @orcun

  Ben öyle bir durumda eski kafa olduğumdan pek programa vs güvenmiyorum. Low level formatı atıyorum ama uzun sürer sonra da hdd'i bölümlendirdim bölüm oluşturdum vs ya içine de kapasitesi ne kadarsa o kadar veri atıyorum. Film işte dizi vs neyse 1 tb veri mesela içine yazdırıyorum dolduruyorum. Sonra dolum bitti hop tekrar low level çakıyorum ve öyle satıyorum. Bunu yapan programlarda var ama güvenme işini bilemiyorum. Sonuçta tamam format attın sıfırladın ama en basiti programlarla geri getirebiliyorsun ? hani bir mantığı kalmıyor yeniden doldurmadıktan sonra.

Huawei AppGallery'de sadece kod kullan olarak geçen hediyeler nasıl kullanılıyor ? Günlük 500 mb hediyesi verdi daha demin o kodun nasıl kullanacağını açıklamasında yazmış ama daha önce kazandığım ödüller varmış onu fark ettim fakat onlarda bir açıklama yok sadece kodu kopyala, sil ve paylaş var nerede kullanacağımı nasıl anlayabilirim ? Hediyelerin isimleri süper hediye ve özel hediye belki başına gelen olduysa diye bu bilgiyi vereyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap