Cs go oynarken mouse'un dpi kaç olmalı? Hiç anlamıyorum bu işlerden mousela ilgili sıkıntı yaşıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Elimde Mafia 2 (Zamanında dlcleri için satın almıştım) ve steam key var. Takas etmek istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sniper Ghost Warrior 2 Oynayayım dedim i3 4005U 1.7 ghz GT840M 4 gb ram laptop var. Full hd monitöre bağlı olarak kullanıyorum.Full HD'de DX 9'da en düşük ayarlarda bile kötü fps veriyor. Halbu ki Ekran kartı yeni mimarı daha iyi performans vermesi gerekmez mi? 17-20 fps alıyorum. En yüksek ayarlarada alsam en düşüğede alsam fps değişmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kaliteli bir wallpaper sitesi önerir misiniz? Mümkünse çıplaklık vs. içermesin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtube'dan 1080p60 izlerken neden kasıyor anlamıyorum. Sizce bir çözümü var mıdır? Çok can sıkıcı bir durum.
i3 4005U 1.7 ghz GT840m 4 gb ram laptop Windows 8.1 Sanırım masaüstünde hd graphics devreye giriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Sürekli kullandığınız faydalı ve popüler siteler var mı? Varsa paylaşır mısınız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

Sizce beklesem Stranded deep indirime girer mi? İncelemenizden sonra çok oynamak istedim ama yok işte 😀

İkinci sorum ise Steam'de nasıl seviye atlanıyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı Dershaneler okula çevirilince sınava tekrar hazırlanmak isteyenler ne yapacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Anıl @anil

  Dershaneler amaçsız para kazanan eğitim kurumlarıdır. Çalışkan öğrenciden para almazlar, dershaneye gitmesede full yapacak adamı sınava biz hazırladık diye övünürler. "Herşeyin başı evde tekrar" Eğer tek başına sakin kafayla birşey beynine girmiyorsa 15-20 kişi içinde hayatta girmez. Ders anlatılmasını mı istiyosun? Vitamin yada benzeri eğitim setlerinden al. Takıldığın bi konu mu var? git mezun olduğun okula sor hocana. (Bana göre)

  • the3 @the3

   Ezbere dayalı eğitim sisteminde büyük iş görüyorlar maalesef. Tek başına çalışarak hiçbir şey öğrenemeyen ancak dershane ve hazırladıkları abartılı ders programı ile derece yapanlar tanıyorum.

  • Hayalet @down

   Bu sene dershaneye gitmedim.Sadece denemelerine girmek için kayıt oldum, derslere gelmediğim için de fiyatı az tuttular.Neyse, meslek lisesinde olmama rağmen anadolu lisesine giden çocuktan daha fazla net yaptım.Ki o çocuk dershane derslerine de giriyordu.Yani olay kişide başlıyor, kişide bitiyor.

  • Anıl @anil

   @down hayatım boyunca sadece 8. sınıfta benim dönemimde olan oks ye hazılanmak için 4 ay gitmiştim 😀 Takdir teşekkür arasında geçen yıllarda dersane yüzünden okulu boşlayınca o seneye kadar sınavlarda aldığım ilk 1'i görüp dersanenin bana yaramadığı düşüncesiyle ayrılmıştım 😀

  • Anıl @anil

   @waltran meb kitaplarıyla demedim zaten 😀 Dershaneye gitmeden kazanan biribi göremezsin 😀 Çünkü dershaneler full yapacak öğrencileri neredeyse evlerinden kaçırıp kayıt yaptıracak. Öğrencisine para ödeyen dersane gördüm ben.

 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Dershane olayı ilk çıktığında çok faydalı bir şeydi ama sonra, her zamanki gibi içine ettiler. Uğur Dershaneleri falan bayağı güzel katkı sağlıyordu.

Çift ekran kartı olan laptopta eski oyunları nasıl full ekran yapabilriim? Yanlardan kırpılmış şekilde gösteriyor. HD Graphics ve GT840M var.
Nvidia yazılımında eski laptopta en boy oranını ayarlayabiliyorduk. Bu yazılımda öyle bir seçenek yok.

Çözüm : Masaüstüne sağ tıklayın.Ekran çözünürlüğü sekmesinden çözünürlüğü düşürün gelişmiş sekmesinden hd graphics denetim paneline gelin oradan en boy oranını korudan tam ekranı seçin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6