Merhaba arkadaşlar

Mi box s usb ethernet girişinden interneti bağlıyamadım bir ayarı var mıdır. Usb ve mause çalışıyo hub üzerinden. Geliştirici ayarlarını açıp hata ayıklamayı da açıp denedim ama bağlanmadı yinede.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Merhaba arkadaşlar. Xiaomi mi box S siparişi verdim. 4k HDMI kablo tavsiyeniz var mıdır acaba ? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 49

Merhaba arkadaşlar ablama telefon alacağız iki telefon arasında kaldık Samsung Note 10 lite 5000 TL veya Oppo Reno 3 4200 tl ablam oyun oynamayacak sosyal medya ve kamera özelliklerini kullanacak sizce hangisini almalı Note 10 Lite Note 9 donanımıyla veriliyo Aslında 2020'de Çıksa bile sizce hangisini almalı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 25

Merhaba Teknoseyir ahalisi. Bizim kuzen iPhone x kullanıyor ona ev hediyesi olarak HDMI Converter alacağım internette ortalama 60 TL 75 TL arası fiyatlar kimsin yorumlarında hemen bozuluyor oyuncak gibi diyor uygun fiyatlı veya kendi kullandığınız bildiğiniz bir marka veya bir link önerirseniz sevinirim arkadaşlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Galaxy S8 telefonum için 256 gb micro sd kart alıcam.

Sandisc ultra 256 gb 327 tl
Samsung evo plus 256 gb 380.90 tl
Sandisc extreme 256 gb 345 tl

Sizce hangisini almalıyım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Merhaba Teknoseyir ahalisi. Galaxy S8 telefonum için 256 gb micro sd kart almak istiyorum. İnternette en ucuz 350 tl civarı. Letgo da ikinci el var alınır mı. Bir de sıfır nerden ucuza alabilirim bilginiz var mıdır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam arkadaşlar 🙂 iş yerin deki wi-fi ağında görünen adımı nasıl değiştirebilirim. S8 kullanıyorum. Müşterilere veriyolar şifreyi. Sanki müşteri girmiş gibi adımı değiştiririm diyorum yada opera max gibi vpn ler mı yarar işime. Bi program yüklemişler kim ne kadar girmiş ne kadar kullanmış çıkıyo. Onu atlatmam gerek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar 🙂 GS8 telefonuma dün oreo güncellemesi geldi. Ama iş yerinde wifi de problem olduğu için indiremedim. Akşam eve gidince önce bağlantı hatası dedi. Sonrada güncelleme kayboldu. En son sürüm yüklü diyor. Jaç defa açıp kapadım ve hem wi-fi den hem de mobilden baktım güncelleme göstermiyordu. Güncellemeyi gerimi çekmişlerdir. Yakında gelir tekrar ama ben nasıl beklemeden alırım sizce. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yurtdışın dan aldığım S8'in 120 süresi geçmiş kayıt için. 138 gün olmuş dün kapandı aramalara. Pasaportuna kayıt ettire bilirmiyim yinede ve açılır mı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Android'de vpn dışında, dns ayarlarını değiştirip kullanıyor musunuz arkadaşlar. Vpn'e gerek kalmadan ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap