Yurtdışın dan aldığım S8’in 120 süresi geçmiş kayıt için. 138 gün olmuş dün kapandı aramalara. Pasaportuna kayıt ettire bilirmiyim yinede ve açılır mı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Merhaba arkadaşlar.. 4K film indirme apk sı yada sitesi varmı.. Download manager dan bahsetmiyorum yada torrent programlarından 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android’de vpn dışında, dns ayarlarını değiştirip kullanıyor musunuz arkadaşlar. Vpn’e gerek kalmadan ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

360 derece diye avn ler de. 120TL ye yapılan telefon korumalarını öneriyor musunuz arkadaşlar. S8 için ince şeffaf silikon kılıf kullanıyorum ama ön cam için karar veremiyorum..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18
 • ApoNSHeLL @aponshell

  Avmlerde kılıf&sarj aleti tedariği yapılmaz.%100den fazla fark ödeyebilirsiniz.

 • akkirhakan @akkirhakan

  Eğer yoğun bir işte ya da hareketli bir işte çalışmıyorsanız kılıf önermiyorum. Ben de başlarda kılıf kullanıyordum, kılıf kullanırken nasılsa kılıf var diyerek çok fazla dikkat etmiyordum ve çok düşüyordu. Kılıf olsa da hasar alıyordu içten.

  Artık kılıfsız kullanıyorum aylardır. Hiç düşürmedim daha. Öyle müthiş ilgi de göstermiyorum, sadece dikkat ediyorum normal şekilde. Çok mutluyum, kılıfsız telefon hissi bambaşka. 🙂

  • murat1881 @murat1881

   Arka kılıf var ama ön camda bişey yok.. bende sevmiyorum kılıfı ama bugün koltuktan tahta parkeye düşürdüm evde camda kılcal bir çizik oluştu 1 milim lik.. daha önce mı oluştu bilmiyorum ama ara ara bakıyorum camda bişey var mı diye yoktu daha önce zaten koruyarak kullanıyodum o yüzden.. düştüğü mesafe de 30cm gorilla glass 5 galiba s8 ın canı nasıl bukadar dayanıksız olur anlamadım..kılıfnişine o yüzden bugün hız ve karar verdim..

 • zalades @zalades

  Ne alirsan al dikine dustu mu kurtuluş yok giibi. Bosuna estetigi bozma

 • eSa @esa

  önerilebilir ama aliexpress den alın zaten çoğu yer çinden toptan alıyor yada oradan getirip burada dağıtan firmalardan bu sebeple boşa para vermeyin 2-3 katı. kutusuna kadar aynı ıpad koruyucu için 40 tl istediler aliexpress de yarıdan daha düşük fiyata aldım. orada 2 tl olan kurşun kalem uzatıcı burada 15 tl 😀 birde kargo parası istiyorlar 😀

Samsung S8 için 64gb veya 128gb bi karta ihtiyacım var.. Sizce çarşı dan yada internetten en uygun nerden bulabilirim.. En az class 10 standartında.. iki tane almam gerek iki telefon için..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

Yurt dışından gelen telefonlara. Sim kart takıldıktan sonra kayıt yaptırma süresi nedir acaba. Internette 1 ay ve yeni güncellenen yasayla 4 ay diyorlar. 4 ayı bence ülkeye giriş yapmış olması gereken pasaport süresiyle karıştırıyorlar..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Samsung S8 2100 tl alınır mı? Artı kayıt parası 150 tl. Tayland an alıcam şimdi. Dikkat etmem gereken bişey var mı.

2 tane aldım. 1284 dolara aldım. Tanesi 642 dolar a geldi. Artı kayıt paraları eklenicek 300 tl..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Taylan’da daha önce giden var mı?

Bangkok’a gideceğim. Yanıma ne almalıyım ve elektronik alınır mı oradan?

Telefon, tablet, bluetooth hoparlör e ihtiyacım var. Eşimede telefon almalıyım. Mi 6 ve op5 arasında kararsızım. Kendim için. Note 8, 23 ağustos’ta tanıtılcak. Ben 29 da gideceğim ve 1 hafta kalacağım yetişmez heralde benim orada olmama.

Op5 te ois yok. Zaten ois olmayan xperia z2 kullanıyorum. Almışken ois olmayan tel olmasın diyorum ama @gamsizm bey sanki mi 6 dan daha çok beğeniyor kamerasını op5’in.

Mi 6 plus henüz çıkmadı. Mi 6 da küçük ekran geliyor bana. Başka öneriniz var mı bana. Eşime mate 9 bakıyodum büyük ekran istiyor ve kamerası iyi diye ama bu yılın sonun da mate 10 çıkacak. Karasızım arkadaşlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bluetooth hoparlör almak istiyorum. Açık alanda sesi iyi ve yüksek çıkıcak hoparlör önerileriniz var mı? Resmini koyduğum hoparlörü İsviçre de ki arkadaşuma sordurdum. 905 TL dedi. Bu fiyata almalıyım mı yoksa başka benzerlerine bakmalıyım mı? İkinci el de olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 19