Taylan’da daha önce giden var mı?

Bangkok’a gideceğim. Yanıma ne almalıyım ve elektronik alınır mı oradan?

Telefon, tablet, bluetooth hoparlör e ihtiyacım var. Eşimede telefon almalıyım. Mi 6 ve op5 arasında kararsızım. Kendim için. Note 8, 23 ağustos’ta tanıtılcak. Ben 29 da gideceğim ve 1 hafta kalacağım yetişmez heralde benim orada olmama.

Op5 te ois yok. Zaten ois olmayan xperia z2 kullanıyorum. Almışken ois olmayan tel olmasın diyorum ama @gamsizm bey sanki mi 6 dan daha çok beğeniyor kamerasını op5’in.

Mi 6 plus henüz çıkmadı. Mi 6 da küçük ekran geliyor bana. Başka öneriniz var mı bana. Eşime mate 9 bakıyodum büyük ekran istiyor ve kamerası iyi diye ama bu yılın sonun da mate 10 çıkacak. Karasızım arkadaşlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bluetooth hoparlör almak istiyorum. Açık alanda sesi iyi ve yüksek çıkıcak hoparlör önerileriniz var mı? Resmini koyduğum hoparlörü İsviçre de ki arkadaşuma sordurdum. 905 TL dedi. Bu fiyata almalıyım mı yoksa başka benzerlerine bakmalıyım mı? İkinci el de olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 19

Xiaomi Mi 6 Plus Türkiye’ye getiren bir yer var mı bildiğiniz ? birde özellikleri ve kamerası için ne düşünüyorsunuz, Teknoseyir ahalisi 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xperia z2 ye root atmak istiyorum. Ama eskisi gibi sd karttan uğraşmadan, apk yoluyla yapmanın kolay yolu var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Whatsapp’ta durum güncellemelerine bakınca, karşı tarafa bildirim gidiyor mu ? kimin baktığı yada izlediğiyle ilgili ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sony a7 serisin deki en yüksek fotoğraf makinası hangisi bilen var mı arkadaşlar. En üst model hangisiyse onu alıcam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. Fotoğraf makinaları hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım almak istiyorum. Bayan kuaförüyüm ama saç uzatma yapıyoruz iş yerimiz de. Belki duymuştursunuz keratin kaynak adıyla. Yaptığımız saçlarım öncesi ve sonrasını çekiyoruz kapalı alanda suni ışıklandırmayla. Özel bir ışıklandırmamız yok bildiğiniz tavanda olan ışıklar. Hem resim çekiyoruz hem de video. Sony a600, Sony a6300, Sony a6500, Canon 70D modelleri arasında yada başka bi kamera öneriniz varsa o da olur. @gamsizm Murat bey den de fikir alabilirsem çok sevinirim makina ve lens ne olmalı sizce. Sony olurs müşterimiz var a600 -1.875, a6300 -- 3.225, a6500 -- 4.500’e gelicek. Bu akşam Media Markt’a Canon 70D lensle beraber 3.999 du. Hatta teşir ürününü 3.500’e vericeklerdi biz almadık. İşyerimiz Kadıköy Boğa heykelinin orada 8 katlı avrupanın en büyük mağazası bulunduğumuz sektör dahilinde. Bu kamera işlerinden anlayan fikir vermek isteyen arkadaşlar ziyaretimize gelip bize fikir ve yön gösterebilir ışıklandırmalarımızı görüp. Hatta @gamsizm uğrayıp bize fikir verebilirse çok seviniriz 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap