Arkadaşlar zenfone 5 almak istiyorum bu telefonda çekilen videoları instagram a atınca fps sorunu oluyordu. 9 güncellemesinden sonra bu sorun düzeldimi kullananlar bu sorunu yaşamaya devam ediyormu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Hamdi @hamdi

    Öncelikle Pie güncellemesi hala gelmedi. Instagram kullanıyorum ama o konuda çoğu kişi hala şikayetçi. Sanırım sorun devam ediyor. 18:9 ekran formatından kaynaklı olabileceğini söylüyorlar ama emin de değilim.

Arkadaşlar Xiaomi cihaz Resmi ithalatçı garantili mi almalıyım yoksa paralel mi. Paralel cihazların tümüne deltamı bakar. https://market.miuiturkiye.net sitesindeki cihazlar KVK garantili bu iyimidir. Önerebileceğiniz bir paralel ithalat garantörü varmı.

MIUI Türkiye Market | Xiaomi satış noktası

MIUI Türkiye, Xiaomi firmasının Türkiye'de ki resmi fan sitesi olup xiaomi ürün ve telefon modellerini en uygun fiyat ve Türkiye Garantisi ile sunmaktadır.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Miheme @miheme

    Evo'nun servisi ile paralel ithalatın servisi arasında çok fark olacağını düşünmüyorum. Paralel ithalat cihazların hepsine delta bakmıyor. Misal benim aldığım cihaz için Ritzy teknik destek veriyor. Yani ithalatçı kim ile anlaştıysa. Ben maliyet açısından paralel ithalat olanı tercih ederim. Kvk daha güvenilir.

Arkadaşlar max 2500 TL like bir telefon bakıyorum kamera ve dış görünüş önceliğim diyebilirim. 5 cihaz var aklımda GM9 Pro., Honor 8x, zenfone 5, Mate20lite, A7 2018. Sizce hangisi ve sizce neden vakit ayırırsanız sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Arkadaşlar bir sorunum var.

Bugün masaüstü bilgisayarımı açtığımda tüm dosyalarımın ınk.PPTX olduğunu gördüm. Ne yaptıysam düzeltemedim. Mesela resimlerin uzantısını değiştiriyorum PPTX i kaldırıyorum jpeg yapıyorum fakat resimler açılmıyor. Bu dosyaları dizüstü bilgisayarıma atıyorum orada uzantıları değiştiriyorum yine açılmıyor. Başına gelen yada çözümünü bilen yardımcı olabilirmi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Ahada Apple nin ülkeye girişini yasaklayacaklar şimdi... Ayrıca Üretim ve İhracaat anca akıllarına geldi

https://www.ntv.com.tr/turkiye/cumhurbaskani-erdoganamerikanin-elektronik-urunlerine-boykot-uygulayacagiz,jxhsrVZfN0aqPbEsM9pzcg

''Amerika'nın elektronik ürünlerine boykot uygulayacağız''

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Türkiye'ye yönelik açık bir ekonomik saldırı var. Eskiden bu işler daha sofistike daha dolaylı yollardan yapılırdı şimdi bodoslama bir şekilde üzerimize...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Aracamı hayran kalayım çalışma ortamınamı hayran kalayım ?
https://www.youtube.com/watch?v=W_v5w-mHphQ

Audi A7 Sportback (2018) HOW IT’S DESIGNED

The design of the new 2018 Audi A7 Sportback is an expression of the new design language that Audi introduced with the prologue study and made its production...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Her yerden fışkıran stres çarkı saçmalığı acaba ne zaman son bulur.?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6