#FilmÖnerisi Bilim-kurgu seviyorsanız 2018 yapımı "Upgrade" filmini kesinlikle izleyin derim. Pişman olmazsınız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

İyi geceler. #turknet te internet paketine dahil olan 1000 dk telefon hizmeti hat üzerinden doğrudan mı yoksa modem üzerinden voip destekli olarak mı alınıyor? Bu konuda bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#SamsungGalaxyS7Edge #CepTelefonuFotoğrafçılığı #Elazığ

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TurkNet 1 aylık serüvenin ardından sonunda Türknet internetim açıldı. 35 Mbps ye kadar tarifem var. Hız olarak da gayet iyi. Test için indirme yaptım. Sn de 4 mb yi görüyor. Şimdilik bir sıkıntı gözükmüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Müşteri numaram:1000270
Destek Kayıtlarım:
(14878343)
(14955404)

20.10.2017 tarihinde Turknet' e abone oldum. İnternetim 4 günde açıldı. Buraya kadar sıkıntı yok. Başvuru yaptıktan 1 gün sonra adresimin yanlış olduğunu farkettim. Adresimi düzeltmek için müşteri hizmetlerini aradım fakat şansıma o günden itibaren Turknet tamamen insansız sisteme geçmişti. Neyse destek kaydı oluşturdum. Arayan soran yok. İnternet arıza kaydı oluşturdum en azından biriyle muhattap olup durumumu anlatırım diye. Fakat beni arayan direkt Türk Telekom' dan birisiydi. Tesisatınızda bir arıza bulunmamaktadır dedi. Durumumu anlattığımda ise "Siz arıza kaydı oluşturdunuz ve bu yüzden Turknet bizi bu konudan haberdar etti biz de binanıza geldik fakat bir arıza bulamadık" dedi. Her neyse bu sefer yeni abonelik işlemlerinden bir muhattap bulurum ümidiyle orayı aradım. Onlar da sadece yeni abonelik ile ilgili işlem yapabildiklerini söylediler. Israr edince destek kaydı oluşturttum fakat ondan da ses seda yok. Şikayetvar.com' a şikayette bulundum ondan da ses seda yok. Turknet mail hesabına durumu anlatan mail attım yine ses seda yok. En son bu gün nakil işlemiyle ilgili fax çektim. Bakalım sonucu nasıl olacak? Sizin bu konu hakkınızdaki düşünceniz nedir? @turknetdestek Yeni sisteme geçiş yaptınız fakat çok aksak işliyor hatta benim açımdan hiç işlemedi 10 gündür. İnternetim 7 gündür aktif fakat yan apartmanda. İnternet olmadığı için bir sürü işim aksadı ve telefon internetiyle idare etmeye çalışıyorum. Bilgisayara bağlayınca internet su gibi akıp gidiyor. Daha şimdiden 1 aylık Turknet faturası tutarında telefon üzerinden internet hacamam oldu. Birazcık empati kurun @turknetdestek Benim yerimde siz olsaydınız ne yapardınız? #turknet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

3 ayın ardından Microsoft Edge' den tekrar Google Chrome' a geçiş yaptım. Hani Microsoft Edge' ye bir şans vereyim ön yargılarımı yıkayım dedim ancak 3 ay sabredebildim. İnternet Explorer' dan kat kat iyi olmasına rağmen gerek eklenti desteğinin az olması gerekse karşılaştığım bazı web sayfalarının düzgün görüntülenememesi yüzünden tekrar 7 yıldır kullandığım tarayıcıma geri döndüm. Edge' nin en sevmediğim özelliği ise Youtube' de herhangi bir şey dinlerken tarayıcıyı simge durumuna küçülttüğümde videoyu durdurmasıydı. #GoogleChrome #MicrosoftEdge

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 23
 • jeune @jeune

  uzun süre firefox ardından opera ardından yine ve hala firefox kullanıyorum. Opera chrome tabanlı olduktan sonra bir süre kullandım bıraktım. Arada bir açar operayı kurcalar yine kaparım.
  Firefox ise şimdiki motoruyla çok geri kaldı. Sözde geliştirdikleri yeni bir motor var fakat entegre edildiğini görmedik daha.
  Yeni tasarıma geçiliyor yavaş yavaş, dark teması güzel bakalım. Firefox alışana güzel. Biraz bu işlere meraklıysanız firefox'un chromium tabanlı bir versiyonunu bile bulabilirsiniz. Büyük ihtimal araştırma için geliştiriliyor. Neyse sonuç olarak yeni tarayıcı motoru bir an önce kullanıma sunulmalı.

 • oguz @oguzozturk1991

  aynı şansı ben verdim. chrome kurmadım tıklamamak için tam bir ay. en son dayanamayıp opera deneyeyim dedim. 7 aydır opera yla devam. chrome a çok benziyor ve bir sürü artısı var benim için.

 • Sequoia @sequoia

  Edge youtube u durdurmuyor bende. Bir ayar yapmışsınızdır belki. Ama şu anda diğer tarayıcılardan eksik olması durumunu değiştirmiyor tabi.

  • Miraç ÇAKIR @mirach61

   @mstfanar Sadece Youtube' u değil oynatılan tüm içeriği durduruyor. Ayar yapmadım. Farklı pclerde de aynı. Tabi bu sadece etken değil. Sekmeleri ana pencereden ayırıp birleştirmesi bir eziyet. Yüklenen sayfanın kaydırıldığındaki akıcılığı çok iyi fakat çok link içeren sayfalarda linklere tıklandığında verdiği tepki yavaş. Youtube' da fps drop yok ama bariz Youtube gezintilerinde kasıyor. Özellikle yeni temada. Var da var.

#CepTelefonuFotoğrafçılığı #SamsungGalaxyS7Edge

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hayırlı akşamlar. Kardeşime Dell 7567 notebook alacağım fakat satıcılar konusunda muallakta kaldım. Satıcıların biri "Ebrar Bilgisayar diğeri ise Sinerji Bilgisayar. İkisi hakkında bayağı bir araştırma yaptım fakat iki satıcının da aldığı yorumlar hoşuma gitmedi. Bu satıcılarla alışveriş yapan bir arkadaş varsa görüşlerini buraya yazarsa çok makbule geçer.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Osman Öztürk @ptseeker

  @mirach61 sinerjinin önünden bile geçmeni tavsiye etmiyorum. Değişim verilen ürüne zorla eski fiyattan para iadesi yapmaya çalışmışlardı doların fırladığı dönemde. Aylarca uğraşmama rağmen kendilerinden bir fayda göremedim. THH ye başvurmak üzereryken işimi distribütör ile çözdüm onlar da elimizde yok diye başka bir model verdiler hiç memnun değilim verilen modelden fakat kanuna göre böyle oluyormuş maalesef.

  Kısacası ben sadecenotebook kullandım fakat onlar da sinerjiye bağlı ve seçenek olarak bile düşünmemelisiniz bence katlanılır bir süreç değildi

  • Miraç ÇAKIR @mirach61

   @ptseeker Değerli yorumunuz için çok teşekkürler. Sizin adınıza üzüldüm. İnternetten alışveriş arttıkça satıcılar iyice sapıtmaya başladı. Öyle ki herhangi bir haklı sebepten iade etmek istediğinizde istersen git THH' ne şikayet et gibi bir pişkinlik de yapabiliyorlar.

Merhaba arkadaşlar. Resimdeki lcd ekran panelinin alt kısmında bulunan devre yolları. Bu yolların üzerinde çok ince koruyucu bir madde var. Vernik de olabilir. Yollar camın üzerine basılı durumda. Acaba lcd ekrana zarar vermeden bu koruyucu maddeyi temizleyebileceğim herhangi bir çözücü bilen var mı? Ya da devre yollarını açığa çıkarmanın başka bir yöntemi var mı? Bu işten anlayan arkadaşların yardımını bekliyorum. #yardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap