Hayırlı akşamlar. Kardeşime Dell 7567 notebook alacağım fakat satıcılar konusunda muallakta kaldım. Satıcıların biri "Ebrar Bilgisayar diğeri ise Sinerji Bilgisayar. İkisi hakkında bayağı bir araştırma yaptım fakat iki satıcının da aldığı yorumlar hoşuma gitmedi. Bu satıcılarla alışveriş yapan bir arkadaş varsa görüşlerini buraya yazarsa çok makbule geçer.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Osman Öztürk @ptseeker

    @mirach61 sinerjinin önünden bile geçmeni tavsiye etmiyorum. Değişim verilen ürüne zorla eski fiyattan para iadesi yapmaya çalışmışlardı doların fırladığı dönemde. Aylarca uğraşmama rağmen kendilerinden bir fayda göremedim. THH ye başvurmak üzereryken işimi distribütör ile çözdüm onlar da elimizde yok diye başka bir model verdiler hiç memnun değilim verilen modelden fakat kanuna göre böyle oluyormuş maalesef.

    Kısacası ben sadecenotebook kullandım fakat onlar da sinerjiye bağlı ve seçenek olarak bile düşünmemelisiniz bence katlanılır bir süreç değildi

    • Miraç ÇAKIR @mirach61

      @ptseeker Değerli yorumunuz için çok teşekkürler. Sizin adınıza üzüldüm. İnternetten alışveriş arttıkça satıcılar iyice sapıtmaya başladı. Öyle ki herhangi bir haklı sebepten iade etmek istediğinizde istersen git THH' ne şikayet et gibi bir pişkinlik de yapabiliyorlar.