#akış Son günlerde b045,b217 'lerden bol bol mesaj almaya başladım. Btk illa edevlet üzerinden şikayet kabul etttiği için, tek tek bu kodların kime ait olduğunu araştırıp sitelerinden şikayet ediyorum.

Şunu farkettim bazı çakallar mesaj engelleme formu koymuyor. Bazılarıda koyuyor fakat, çalışmıyor. Çakallıkta yine 1 numarayız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • jeune @jeune

  Esas saçma olan bir şey daha var o da bu gibi firmalara bu lisansı veren BTK nın kendisi. Engellemeye başvurduğumuz kurum yie BTK.
  İşte bu yüzden engellenmek istenmiyor. Sonuçta direk bu işten para yiyen bir kurum var.

 • jeune @jeune

  edevlet kullanmak istemiyorum, bir çok bilgi sızdırdığı açıkları var. Doğru şikayet edilen yer farklı, lisansı veren btk, vermesin, bile bile veriyorlar.

 • jeune @jeune

  @fikri isterseniz yukarıdaki b045 in sitesine girip bakın btk lisansına, btk dan zaten ben spam sms şirketiyim diyip kimse lisans almıyor ki 😀 , edevlet e bilgi vermediğimi biliyorum internette biraz bakın şikayet edilip kapatılan bir açığa. Şahsen Tarayıcımı temiz tutmak istiyorum. Takip edilmeyi sevmem.

#akış #KonuDışı #starveio

starve.io
Boş vakitim oldu ve bu zamanı öldürmeye karar verdim. Bu tarz oyunları biliyorum fakat hepsini bilmemin tabi ki imkanı yok. Eminim ki bundan daha iyileri vardır. Denemenizi tavsiye ederim....
Oyun basit yiyecek, odun, taş toplayıp hayatta kalmaya çalışıyoruz. Açlık, susuzluk, soğuk ve diğer oyuncular en büyük düşmanınız olabiliyor.

Vakit öldürmek isteyen arkadaşları beklerim, sa 1 texas şu anda 29 ve en az oyuncu bulunduran bölüm olduğundan oradayım. Nickinizin başına (TS) eklerseniz buradan olduğunuzu anlar ve birbirimizi öldürmeyiz...

İyi oyunlar...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #ios 10.3.3 #apple #macOS 10.12.6 indirilebilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#macos ta #safari malumunuz çok iyi çalışmakta, fakat diğer tarayıcılar neredeyse haftada bir güvenlik güncellemesi alırken safari almamakta. #akış sizce bu bir eksi puanmıdır. Sırf bu yüzden kullanmıyorum diyeniniz var mı?
Ek olarak smooth scroll olmaması gözlerimi yorduğu için #firefox kullanıyorum. Eklentiler arasında bulamadım, varsa safaride bu eklentinin adını bilen paylaşsın....

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son Bir Ayda Tonlarca At, Eşek ve Domuz Eti Ele Geçirildi, Peki Ya 'Piyasaya'...

Son günlerde 'kaçak et baskını' haberlerinin ardı arkası kesilmiyor.  Basına yansıyan bilgilere göre ele geçirilen at, eşek ve domuz eti miktarı tonla...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • eSa @esa

  Biz toplu alıyoruz Ramazan'dan Bir gün önce büyük et pazarına gidiyoruz orada zaten arkada kesilip direkt ön tezgaha asılıyor orda da yarım saatte bitiyor gidiş geliş 120 km yapıyoruz oraya gitmek için ama 10 kg filan alınca sıkıntı olmuyor

#akış #ios için #adblockplus kullanıyordum, son günlerde bir kaç siteye girdiğim gibi 5-6 saniyelik tam ekran reklam çıkıp insanı bezdiriyordu. En sonunda masaüstünde de kullandığım #adguard 'ı kullanmaya başladım. Kesinlikle daha iyi ve safariyi kasmıyor. Ayarları oldukça detaylı, istediğiniz siteyi çok kolay şekilde hariç tutabiliyorsunuz. Tavsiye ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap