şöyle sadece siteye özel atanabilen VPN yok mu? kimse düşünmedi mi bu fikri?

Mesela; wiki, imgur, rarbg'yi ayarlayacağız programa veya eklentiye, o siteler hep VPN üzerinden açılacak gibisinden...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ali Mali @mali5481

  zenmate tarayıcı eklentisi olan versiyonunda var bu, premium özelliği, akıllı lokasyon diye geçiyor

 • protego @protego

  Var aslında, OpenVPN ile kendi sunucunu VPN olarak kurarken öyle ayar yapabiliyorsun ama niyeyse bende işe yaramıyor. Arkadaşım var onda oluyor aynı setup bende çalışmıyor. TTnet engellemiş bir şekilde, DPI işi muhtemelen.

  • Fikri @fikri

   VPN'i ikiniz de aynı firmada mı barındırıyorsunuz?

  • protego @protego

   @fikri İkimizin de aynı firmadan VPN'i var, hatta ben onun sunucusunu denedim, onda oluyor bende olmuyor, ben kendi sunucumun bilgilerini ona verdim, onda oluyor bende olmuyor. Benim sunucum benim ayar dosyam onda çalışıyor, bende çalışmıyor. Belli ki benim internette bir sıkıntı var çünkü başka açıklaması yok. Bende olmuyor dediğim de şu, eğer ben sadece bazı sitelere VPN üzerinden çıkmayı ayarlarsam hiçbir sayfa açılmıyor bende. Discord falan çalışıyor mesajlaşmaya devam edebiliyorum ama internetten hiçbir siteye giremiyorum. Arkadaşım benim ayar dosyamla benim sunucuma giriyor sıkıntı yok. Tahminimce TTnet'in bir çeşit engeli....

 • Muhammed Galip Uludağ @cheytacllc

  Bende goodbyedpi için whitelist gibi bir özellik düşünüyorum. Goodbyedpi açıkken iihs.org'a giremiyorum aç/kapa yapmak yerine whiteliste eklediklerimde paketlerde oynama yapmasın sayfa düzgün açılsın.

Dim Screen programını kim yazdıysa allah razı olsun. Gözlerimi kurtarmış olabilir. Karanlıkta ekrana bakıp gözü ağrıyan herkese tavsiyemdir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aşağıdaki linkte paylaştığım LG buzdolabının satışında öyle fiyat farkları var ki insan dolandırılacağını düşünüyor. Bu piyasa hakkında bilgisi olan var mı? Nasıl olabilir bu?

https://www.lg.com/tr/buzdolabi/lg-GN-H702HQHU

BeğenFavori PaylaşYorum yap

turk.net kullanıcısıyım. vds2 uyumlu tp-link modemimde torrent hızı wifi üzerinden 1.5mb civarında gezerken kabloya geçince 5mb a çıkıyor. hatta wifi de iken 720p video izlerken kasıldığı bile oluyor 75mbps lik internetin. önceden böyle bir sıkıntım yoktu. modemin zamanla böyle saçmalaması normal midir? gözden kaçırdığım başka bir açıklaması olabilir mi bu durumun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

İyi akşamlar arkadaşlar,

Bir arkadaşımın Vaio dizüstüsüne Win 10 kurmaya çalışıyorum fakat bir türlü Boot önceliğini değiştirmeyi başaramadım. Bu konuda tecrübeli kimse var mı?
Bios ta önceliği external drive yapmam işe yaramadı. assist tuşuna bastığımda ise direkt olarak kurtarma seçenekleri ile karşılaştım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

3 haftadır turknet ile bağlantıda kopma sorunu yaşıyorum. Destek kaydı bırakmama rağmen sorunu çözmediler. Benzer sıkıntılar yaşayan var mı? #turknet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

En az 7 yıldır her yılın bu dönemleri vizyon filmleri DVDSCR görüntü ile korsan olarak internete düşüyor. Bu olayın hep aynı döneme denk gelmesi hakkında fikri yada bilgisi olan kimse var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyir gelir modeli olarak tarayıcı üzerinden madenciliği neden denemiyor? Gönüllü olarak bağış yapmak adına bir buton eklensin siteye. İsteyen butona basıp farkında olarak bağışını yapsın. Hatta en çok bağışı kimin yaptığına dair liste bile eklenebilir altına. Kötü örnek belki ama fitgirl, kendi repack sitesinde bunu yapıyor aylardır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap