Bu touchbar ne kadar saçma bir özelliktir yahu... koymuşlar özelliği kullanalım bari diye uğraşıyorum ama yok yani, anca yanlışlıkla basmaya yarıyor.

Daha kullanışlı bir senaryo üretebilen arkadaşlardan öneri alabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 31

çözene teşekkürler : )

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PlayStation 5 Backwards Compatibility Tested - And It's Fantastic!

One of the biggest next generation mysteries is finally solved. Join Rich Leadbetter and John Linneman for a deep dive into PlayStation 5 backwards compatibi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Touchbar'daki teknoseyir ikonu sadece bende mi bi garip geliyor?
arka planı kırmızı olan beyaz bir dikdörtgen var sadece.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Netspeed kullanan var mi? Referans kodu ile hem bize hemde kullanan arkadasa indirim yapiliyormus sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 15

Macbook pro 13' (61W) icin goruntu aktarirken cihazi sarj da edebilen monitor ariyorum.
bunu yapabilen bildiginiz monitor modeli varsa yazabilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ekleme: Mobilden girerek satın alabildim.

"Hesabın şuanda daha fazla ücretsiz oyun indiremez."

Bu hatayı alan başka kimse var mı? Herhangi ters bir hareket de yapmadım (İki hesap açıp almaya filan çalışmadım.). Sadece siteye giremeyince launcher indirip oradan almayı denedim. #GTAV #epicgames

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 16

Bloodborne, hem atmofsferi hem de oynanışı ile muhteşem gerçekten. İlk defa bir FromSoftware oyunu oynadım ve bitirdim.

5 yıl önce çıktığında es geçmemin en büyük sebebi zorluğu konusunda yapılan yorumlardı. Ben insanların bunu yanlış aksettirdiğini düşünyorum. Aslında bu oyun zor değil, düşünmeden tuşlara bastığın oyunlar çok kolay. Vakti olmadığı için 2 saat kafa dağıtmalık oyun arayan adama göre değil, onu kabul edebilirim ama bunun dışında her insanın rahatlıkla öğrenip oynayabileceğini düşünüyorum. Oyunun tek istediği adımını dikkatli atman. Zaten bu tedirgin havanın atmosferle uyumu bu oyunu mükemmel yapıyor.

Bundan sonra diğer oyunların oynanışı çok yavan geliyor. Mesela; Marvel's Spider Man'in en zor modda bile aslında pata küte tuşlara bastığım ve çoğunlukla kazandığım, benden pek de bir şey beklemeyen bir oyun olduğunu anladım. Artık diğer AAA oyunlara bakış açım çok farklı olacak.

Ayrıca devamını yapmadıkları için FromSoftware'e hem kızıyorum, hem de yeni IP peşinde koştukları için takdir ediyorum. Tutku sahibi insanlardan oluşan bir şirket belli ki. Sıra Sekiro da: )

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google, arama kayıtları ile YouTube önerilerini eşleştirmeye başlamış sanırım. Entourage isimli diziyi izliyorum 2 haftadır. Youtube'da dizi veya oyuncuları ile alakalı hiçbir şeye bakmadım. Sadece google'da arattım diziyi. Ve karşılama gelen youtube önerisi:

BeğenFavori PaylaşYorum yap