Ekleme: Mobilden girerek satın alabildim.

"Hesabın şuanda daha fazla ücretsiz oyun indiremez."

Bu hatayı alan başka kimse var mı? Herhangi ters bir hareket de yapmadım (İki hesap açıp almaya filan çalışmadım.). Sadece siteye giremeyince launcher indirip oradan almayı denedim. #GTAV #epicgames

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 16

Bloodborne, hem atmofsferi hem de oynanışı ile muhteşem gerçekten. İlk defa bir FromSoftware oyunu oynadım ve bitirdim.

5 yıl önce çıktığında es geçmemin en büyük sebebi zorluğu konusunda yapılan yorumlardı. Ben insanların bunu yanlış aksettirdiğini düşünyorum. Aslında bu oyun zor değil, düşünmeden tuşlara bastığın oyunlar çok kolay. Vakti olmadığı için 2 saat kafa dağıtmalık oyun arayan adama göre değil, onu kabul edebilirim ama bunun dışında her insanın rahatlıkla öğrenip oynayabileceğini düşünüyorum. Oyunun tek istediği adımını dikkatli atman. Zaten bu tedirgin havanın atmosferle uyumu bu oyunu mükemmel yapıyor.

Bundan sonra diğer oyunların oynanışı çok yavan geliyor. Mesela; Marvel's Spider Man'in en zor modda bile aslında pata küte tuşlara bastığım ve çoğunlukla kazandığım, benden pek de bir şey beklemeyen bir oyun olduğunu anladım. Artık diğer AAA oyunlara bakış açım çok farklı olacak.

Ayrıca devamını yapmadıkları için FromSoftware'e hem kızıyorum, hem de yeni IP peşinde koştukları için takdir ediyorum. Tutku sahibi insanlardan oluşan bir şirket belli ki. Sıra Sekiro da: )

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google, arama kayıtları ile YouTube önerilerini eşleştirmeye başlamış sanırım. Entourage isimli diziyi izliyorum 2 haftadır. Youtube'da dizi veya oyuncuları ile alakalı hiçbir şeye bakmadım. Sadece google'da arattım diziyi. Ve karşılama gelen youtube önerisi:

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anlatıya hitap eden CGI muhteşem oluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=qlD8jJMITLk

Mindhunter 2019 VFX Breakdown - Artemple

Breakdown reel - David Fincher's digital filmmaking mastery
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Biraz geç oldu ama ancak oynayabildim. Gerçekten süper oyunmuş. Arkham serileri ve Witcher 3'ten sonra ilk kez bir oyundan bu kadar tad aldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple mağazalarından herhangi bir şey satın almışsanız asla silemiyormuşsunuz. Bugün Apple Destek'ten öğrendim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3 gündür monitör araştırıyorum. 2. Elden aşağıdaki iki monitörden birini almaya karar verdim. LG olanı kapalı kutu iken Viewsonic kullanılmış bir ürün. Kağıt üzerindeki özelliklere bakarak degil de bu iki model veya marka hakkında doğrudan bilgisi olan var mı? Her tavsiyeye açığım.

Not: öncelikli amacım web+multimedya. Oyun değil.

LG 34WK650-W :1200₺
Viewsonic VX3211-2k-mhd : 1250₺

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

Monitörden anlayan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

2.elde 27" civarı tavsiyeye ihtiyacım var. maximum 1000TL ye çıkabilirim. Öncelikli amacım oyun değil. Oyun olsa bile playstation ile olurdu. Bu da 1080p ve 60hz'in yeterli olacağı anlamına geliyor benim için.
HDMI ile laptopu bağlayıp çift ekran olarak kullanacağım. Multimedya içeriği yani görüntü kalitesini gecikme süresinden daha çok önemsiyorum.

600TL civarına alacağım 1080p bir monitör işimi görür diye aşağıdaki iki ilana ait yorumlarınızı bekiyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-monitor-hp-27f-2xn62aa-ips-1920x1080-27-inc-garantili-monitor-727080098/detay/

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-monitor-philips-274e5qhaw-00-27-5ms-full-hd-ips-led-monitor-704904033/detay/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple Music aile üyeliği düşünen veya hali hazırda sistemi olup da boş yeri olan varsa haber etsin.
Bu arada bilmeyen varsa aile üyeliği 6 kişi olunca kişi başı 3.5₺'ye geliyor.

@omerf97
@cmlds29

...kaldı 3

BeğenFavori PaylaşYorum yap