Paypal hakkında uzmanlığı olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

Almanya'daki bir akrabamın Paypal hesabında bana ait olan DOLAR cinsinde para mevcut. Bu parayı bana yollaması gerekiyor. Ancak parayı çekmeye kalktığında Paypal otomatik olarak EURO'ya çeviriyor ve kuru çok düşük tuttuğu için ciddi miktarda para kaybediyorum.

Bu işi en kısa yoldan nasıl çözebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

almanya üzerinde gözükebileceğim ücretsiz bir VPN servisi var mı bildiğiniz?
hızı çok önemli değil. paypal için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

şöyle sadece siteye özel atanabilen VPN yok mu? kimse düşünmedi mi bu fikri?

Mesela; wiki, imgur, rarbg'yi ayarlayacağız programa veya eklentiye, o siteler hep VPN üzerinden açılacak gibisinden...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ali Mali @mali5481

  zenmate tarayıcı eklentisi olan versiyonunda var bu, premium özelliği, akıllı lokasyon diye geçiyor

 • protego @protego

  Var aslında, OpenVPN ile kendi sunucunu VPN olarak kurarken öyle ayar yapabiliyorsun ama niyeyse bende işe yaramıyor. Arkadaşım var onda oluyor aynı setup bende çalışmıyor. TTnet engellemiş bir şekilde, DPI işi muhtemelen.

  • Fikri @fikri

   VPN'i ikiniz de aynı firmada mı barındırıyorsunuz?

  • protego @protego

   @fikri İkimizin de aynı firmadan VPN'i var, hatta ben onun sunucusunu denedim, onda oluyor bende olmuyor, ben kendi sunucumun bilgilerini ona verdim, onda oluyor bende olmuyor. Benim sunucum benim ayar dosyam onda çalışıyor, bende çalışmıyor. Belli ki benim internette bir sıkıntı var çünkü başka açıklaması yok. Bende olmuyor dediğim de şu, eğer ben sadece bazı sitelere VPN üzerinden çıkmayı ayarlarsam hiçbir sayfa açılmıyor bende. Discord falan çalışıyor mesajlaşmaya devam edebiliyorum ama internetten hiçbir siteye giremiyorum. Arkadaşım benim ayar dosyamla benim sunucuma giriyor sıkıntı yok. Tahminimce TTnet'in bir çeşit engeli....

 • Muhammed Galip Uludağ @cheytacllc

  Bende goodbyedpi için whitelist gibi bir özellik düşünüyorum. Goodbyedpi açıkken iihs.org'a giremiyorum aç/kapa yapmak yerine whiteliste eklediklerimde paketlerde oynama yapmasın sayfa düzgün açılsın.

Aşağıdaki linkte paylaştığım LG buzdolabının satışında öyle fiyat farkları var ki insan dolandırılacağını düşünüyor. Bu piyasa hakkında bilgisi olan var mı? Nasıl olabilir bu?

https://www.lg.com/tr/buzdolabi/lg-GN-H702HQHU

BeğenFavori PaylaşYorum yap

turk.net kullanıcısıyım. vds2 uyumlu tp-link modemimde torrent hızı wifi üzerinden 1.5mb civarında gezerken kabloya geçince 5mb a çıkıyor. hatta wifi de iken 720p video izlerken kasıldığı bile oluyor 75mbps lik internetin. önceden böyle bir sıkıntım yoktu. modemin zamanla böyle saçmalaması normal midir? gözden kaçırdığım başka bir açıklaması olabilir mi bu durumun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

İyi akşamlar arkadaşlar,

Bir arkadaşımın Vaio dizüstüsüne Win 10 kurmaya çalışıyorum fakat bir türlü Boot önceliğini değiştirmeyi başaramadım. Bu konuda tecrübeli kimse var mı?
Bios ta önceliği external drive yapmam işe yaramadı. assist tuşuna bastığımda ise direkt olarak kurtarma seçenekleri ile karşılaştım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

3 haftadır turknet ile bağlantıda kopma sorunu yaşıyorum. Destek kaydı bırakmama rağmen sorunu çözmediler. Benzer sıkıntılar yaşayan var mı? #turknet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7