Sayın Volkan Aktaş 'ın hazırladığı çalışma. Kendisini tebrik ediyorum: Raspberry Pi + MATRIXCreator üzerinde Python programlama dili ile sesli asistan yapımı. Google Speech Recognition kütüphanelerini kullanarak sesi yazıya ve yazıyı sese dönüştürme işlemlerini gerçekleştirirken, CEYD-A asistana web üzerinden veri gönderip sonuçları okuyor.
https://www.facebook.com/volkan.aktas.9849/videos/10215284218671924/

Volkan Aktaş

Raspberry Pi + MATRIXCreator üzerinde Python programlama dili ile sesli asistan yapımı devam ediyor. Google Speech Recognition kütüphanelerini kullanarak sesi yazıya ve yazıyı sese dönüştürme...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vakit bulursam oynamayı planladığım listem 😁 Ölmeden önce kesin oyna dediğiniz varsa yoruma yazabilirsiniz.
.Quantum Break
.Hellblade
.Syberia
.Nioh
.Wolfenstein 2 New Colosus
.Wolfenstein 2 The Deeds of Captain Wilkins
.Wolfenstein 2 The Diaries of Agent Silent Death
.The Evil Within 2
.Dishonored 2
.Killer İnstict
.The Surge Walk in the Park
.Gears of War 4
.Forza Horizon 3
.Forza Horizon 4
.Resident Evil 7
.Legend of Zelda
.Ghost Recon Wildlands
.Walking Dead Telltale
.Far Cry 5
.Far Cry New Dawn
.Life is Strange
.This War of Mine
.Trine
.Fallout 4
.Deus Ex Mankind Divided
.La Noire
.Sleeping Dogs
.Alien Isolation
.Sniper Elite 4
.Mass Effect Andromeda
.Tomb Raider http://tombraider-dox.com
.Brothers A Tale of Two Sons
.Assasins Creed Origins
.PS4 Exclusive Oyunları
.God of War 3 (1-2-4ü oynadım 😁)
.Vampr
.Prey Mooncrash
.Shapeshifting Detective
.Resident Evil Revelations
.Dirt Rally 2.0
.Metro Exodus
.Mafia 2
.Mafia 3
.Hitman 2
.Darksiders 3
.Shadow of Tomb Raider
.Resident Evil 2
.Witcher Serisi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 17

Facebook'ta beğeni ve yorumlar topluca nasıl silinir?

Facebook hesabımda bulunan en alakasız yorumu evirir çevirirler de haksız yere mahkemelerde hatta daha kötüsü hapislerde çürürüm korkusuyla 5 - 6 aydır paylaşımlara yorum atmayan ben, bu gün de tüm facebook da ki geçmiş beğenileri ve yorumları an itibarıyla sildim. Terör örgütü propagandası yapan biri değilim. Sadece bu davanın başka davalara emsal oluşturabileceği için böyle bir yola başvurdum.

Kaynak: https://tr.sputniknews.com/turkiye/201902281037930829-facebook-like-hapis-cezasi/

Facebook'ta beğeni ve yorumlar topluca nasıl silinir?

Facebook beğeni, yorum silme eklentisi: https://chrome.google.com/webstore/detail/social-book-post-manager/ljfidlkcmdmmibngdfikhffffdmphjae

Eklentiyi kullanmak için;
1) Facebook profilinize girip "Hareketler Dökümü" butonuna tıklayın.

2) Hareketler dökümü sayfasına gittikten sonra eklenti ikonuna tıklayın.

3) Eklenti penceresinde yorum ve beğenileriniz silinmesini istediğin year (yıl) ve Month (ay) kısmında select all (tümünü seç) diyerek eklentiyi tüm beğenileri ve yorumları silmeye ayarlayabilirsiniz. En sonda delete (sil) butonuna basarak eklentiyi çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

4) Artık yapmanız gereken tek şey sırtınızı yaslayıp beğenilerin ve yorumların silinmesini beklemek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

MIT Stanford gibi üniversitelerin öğrencinin algoritma yeteneğini geliştirmesi için hazırladğı exercise sorularını nerden bulabilirim bilen var mı C,JAVA ve Pyhton için

BeğenFavori PaylaşYorum yap

HGM Atlas

Harita Genel Müdürlüğü - Atlas
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #Teknomutfak Salep sever misiniz? Ben bayılırım fakat gerçek salep içmedikten sonra ne anlamı var? Salep esasen yabani orkide soğanının topraktan sökülüp kurutulması ve sonrasında öğütülmesiyle elde edilir. Endemik bir tür olması ve soyunun tükenmesi ihtimali yüksek olduğundan ihracatı yasaktır. Yine izinsiz toplanması ve kontrolsüz tüketilmesi durumunda çok ciddi para cezaları ve hatta hapis cezaları uygulanır.

Neyse biz lezzetimize dönelim. Gerçek salepi çok aradım zira öğütülmüş versiyonlarına güvenmiyorum. Ama Eski Tadında firmasının iyi yorumlarını ve salebinin analiz raporlarını bile paylaştığını görünce direk aldım. Elime geçen ürün %100 saf salepti. Elbette bu güzelim ürünü piyasada süt diye satılan antibiyotikli beyaz sularla ziyan etmek istemedim. Gittim tüm ürünlerine bayıldığım Buffa günlük manda sütünü satın aldım. Aman aman bu nasıl süt böyle! 1 litresinde toplam 70 GRAM! yağ var. Süt değil adeta krema. Rengi kokusu kıvamı mis mis. Gerçek yağlı günlük manda sütü. Hemen ocağa aldım. İki bardak için 600 Ml süt 1 tatlı kaşığı salep 1 tatlı kaşığı tohum vanilya ve 1 adet kabuk tarçın. Ardından kısık ateşte pişirmeye başladım. Sürekli karıştırmak gerekiyor. Kaynamaya başlayınca 3-4 dakikada kıvam alıyor. Ardından kalın delikli bir elekle süzerek fincanlara aldım. Tohum vanilya yerine tohum vanilyalı dondurmada gayet güzel olur. Özellikle bu dondurucu günlerde şifa ve lezzet dolu mis gibi bir içecek. Mutlaka gerçek salebin zevkine varmanız gerek. Yapay saleplerden ve piyasadaki hazır karışımlardan uzak durunuz! Afiyet olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 21

Bu site her girişinizde yapar zekayla yeni bir yüz oluşturuyormuş.

This Person Does Not Exist

This Person Does Not Exist
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap