#dayanlenovo 3 paralel 3dsmax render + max modelleme + spotify + whatsapp + firefox.
Underclock, undervolt, fancontrol yapılı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#termos ve #mug kullananlardan tavsiyeye ihtiyacım var. Günümün yaklaşık 12+ saati, haftanın genelde 5+ günü dışarıda geçmeye başladı. Bir tane 1-1.5 lt arası termos, soğuk su/çay/kahve ihtiyacı için, hissetmeye başladım. 15 saat soğuk tutmasına gerek yok. 8-12 saat beni soğuk çıkarsa yeterli. Sıcak pek kullanacağımı sanmıyorum. Bir tane de mug'a ihtiyacım var. Kahvaltıya vaktim kalmıyor. Mug'ı almayabilirim bu yüzden, shake yapar çıkarım kafasına girmiştim ama kafama yatan 0.5'lik falan uygun fiyatlı bir mug bulamadım. Karacanın birde 0.53'lük terosu var aynı tipte daha kısa, 70 lira. Hem büyük, hem küçük mü alsam?

https://www.trendyol.com/karaca/sport-black-940-ml-termos-p-3892320?boutiqueId=311661&merchantId=105072

https://www.hepsiburada.com/penguen-3016-avci-tipi-sicak-soguk-cift-katmanli-celik-termos-1-lt-p-HBV00000INPWH

Sport Black 940 Ml Termos 153.03.07.4919 Karaca | Trendyol

Trendyol.com sayesinde Karaca ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu alet ülke sınırları içinde 2400-2700 dolarlara bulunuyorya. Sözüm yok. Servisi BDH birde. Hayat Amarikanlara güzel. Thunderbolt 3'te var alette. #lenovo

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@umtk iki uzmanlık sorusu sana. LG V30+ dışında line out veren yani amfi katını devre dışı bırakıp sadece 2V sinyal çıkışı veren bildiğin bir telefon var mı? İkincisi Meizu, Pro 5 gibi sese önem veren bir cihaz çıkartmayı planlıyor mu bilgin var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Umut Koçak @umtk

  LG'nin yeni telefonları da ses konusunda benzer yeteneklere sahip diye hatırlıyorum. Meizu 16th ses konusunda iddialı bir telefon ama sizin istediğiniz şekilde çalışabilir mi emin değilim.

  • Muhammet UÇAR @haypurtiryading

   16th'nın ses konusunda, dahili olarak içerdiği bir iddiası yok. Pro 5'de ESS 9018K2M çözümü kullanıldı diye aklımda kaldı. Keza V30+'da da quad ess9018 çözüme gidilmişti diye hatrımda kaldı ama LG dışında line out veren marka var mıydı hatırlayamadım. Pro 5'te de mesela balanced çıkış olmasına rağmen şehir efsanesi olarak kaldı. Hepsi bir kenara LG'yi duyunca tüylerim ürperiyor. 😀

  • Umut Koçak @umtk

   @haypurtiryading eski Meizu çözümleri daha baskın olabiliyor tam kodunu hatırlamıyorum ama Meizu 16th 'da Cirrius Logic'e ait bir şey olması lazım.

   LG'ye ses çıkışı konusunda pek yaklaşan yok ama işte LG'nin de sesten önce yıkması gereken başka temel algıları var.

 • ARMv7 @armv7

  Amfi katını devre dışı bırakma sebebi amfi görevini external bir cihaza devretmek mi? Yani telefon sadece dijital sinyali analog sinyale dönüştürme görevini üstlenip yükseltme işini harici bir cihaza mı bırakıyor. Eğer öyle ise siz hangi external cihazla sesi yükseltiyorsunuz?

 • olasandra @olasandra

  Eskiden bütün üst seviye telefonlarda üreticiler hi-fi ses çipi koyardı. Şimdi ucuz cihaz çıkarmaya yöneldikleri için insanların çok fazla dikkat etmediği yerlerden (hi fi gibi)kısıyorlar.