Selamlar, arkadaşımın annesi telefonu bozunca pahalı bir şey istemediği için 1000 TL altı bir telefon lazım oldu, o paraya pili iyi, iş görecek kameralı bir şey bulmak imkansıza yakın olduğu için gittigidiyor gibi yerlerde yenilenmiş ürünler de dahil fiyatlara baktım. Bu paraya sıfır olmak şartıyla kaçak göçek tüm seçenekler dahil en iyi ne çıkar acaba? #1000TLaltıchallenge @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mekatroniğe giriş (:

Birkaç kez değiştirsem de çok kolay kırıldığı için baş edemediğim RJ45 bağlantısının tırnağı için çareyi bu şekilde buldum. Ben tarifi bire bir uygulamadım ama faydalanmak isteyenler olursa nasıl yapılır bağlantısı şurada:

https://www.instructables.com/id/Repair-a-Broken-Ethernet-Plug/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1.5 saatlik bir videoyu hassas şekilde kesebileceğim, CUDA destekli ücretli/ücretsiz bir program bilen var mıdır, sabahtan beri bir sürü denedim, hepsinin farklı problemleri var. Windows 10'un kendi düzenleyicisi GPU desteklemediği için çok yavaş, iş görmedi o yüzden. Avidemux da videonun başındaki bölümü kesmiyor nedense. Openshot'u da kullanamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kız arkadaşımın telefonu bozuldu, Mi 9T önerdim kendisine. Kriterleri fena olmayan kamera, büyük pil ve kronik arızası olmaması (önceki telefonu Vestel Venus V4'tü). Son telefon önerileri videosunda Mi 9T için o fiyata en iyi telefon dendi. Al, alma veya şu modeli al diyecek tecrübeye sahip olanların görüşlerini duymak isterim, teşekkürler şimdiden. @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni modamız hayırlı olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Yeni kısaltmalar, yeni dümenler. Hayatta iyi şeyler olmaz.

AKK'yi Kaldıran Kablonet AST'yi Getirdi

AKK ve AKN gibi kavramlar hayatımızdan çıktı derken Kablonet, AST isimli bir kavramla yeni döneme giriş yaptı. Peki AST nedir?
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5