İyi bir film izlemek istiyorum diyenler için bugün izlenir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selam, az önce Greenland diye bir film izledim sıkılan vs varsa aramızda baksın epey güzel, beğendim. :d

BeğenFavori PaylaşYorum yap

AMD Radeon RX 6800XT LIVE Benchmarking

Happy AMD 6800 series day! To kick the launch of the 6800 and 6800XT off (as we have a TON of content), we'll be doing some live benchmarking of the RX 6800X...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GününEskiFilmi #5HitlikFilmdir

K-PAX (2001) ‧ Bilim Kurgu/Drama ‧ 2 saat 1 dakika Filmi her senin 2. haftasında izlediğim film dir. Konusu: Bir tren garında gözlük takan baş rolümüz uzaylı olduğunu iddia etmektedir ve polisler tarafından akıl hastahanesine götürürler ve film başlar...
Filmi kime izlettiysem vaybe dedi. Ama filmi sakin kafa ile izleyin. Başka bir şeyle ilgilenmeden izleyin ve keşfedin.

Filme 10 üzerinden 10.25 veriyorum. (Benimle gelmek için resim çizin..)

TKDB: https://drive.google.com/drive/folders/17xXafF4q98dwo1jiCtjdmgTdcT2umhiV?usp=sharing

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

#GününEskiFilmi #5HitlikFilmdir

Kelebek Etkisi (2004) ‧ Gerilim/Bilim Kurgu ‧ 1 saat 53 dakika Filmi ilk izlediğimde çok etkilenmiştim. Bazen açar izlerdim. Sizinle de paylaşmak istedim. Fİlmin konusu ise şu şekilde: Baş rolümüz çekilen fotoğraflara bakarak geçmişe gidebilmektedir. Ama bunun her seferinde farklı sonuçlar doğurduğunu keşfedecektir Böylece film başlar. Fragmanını izlemeden direkt filmi izleyin. Film youtube de 1080p türkçe dublaj olarak mevcut. Çekim kalitesi, oyunculuk, açılar vs.. tam olması gerektiği gibi.

İzlemeyenler KESİN izlesin derim.

Filme 10 üzerinden 10 veriyorum. ( -Ne yaparsan yap olmaz bazen... )

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Garantisiz ve imei kaydı olmayan bir cihaza kim bu parayı verir ki.
Valla aklından şaşarım.. Yurtışından ucuza almış, en az 2k kar edecek telefon başına.
Adam mesaj attım, abi imei işi çok basit diyor 😀

OnePlus / 8 Pro / ONE PLUS 8T 12 GB RAM 256 GB HAFIZA sahibinden.comda -...

OnePlus / 8 Pro / ONE PLUS 8T 12 GB RAM 256 GB HAFIZA sahibinden.comda - 873253890
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GününYeniFilmi #3HitlikFilmdirlmdir

https://www.imdb.com/title/tt11284280/

Cadaver (2020) 86 dakika Dram , Gerilim , Korku Filmi dün izledim. Konusu güzel. ANlatımı daha detaylıca olabilirdi. Karakter derinleme anlatması zayıf. Oyunculuklar daha iyi olabilirdi. Açılar güzel. Filmi sıkılmadan izledim.

Filme 10 üzerinden 7.5 veriyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

kurektakip.tk

yeni kürek takip sitemiz. forumu var. isteyen gelsin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 23

Kimlik - Identity filmini izledim. ⏬⏬⏬⬇⬇⬇

Film piyasaya çıktığı yıl tvde tanıtımını izlemiş ve çok beğenmiştim ama filmi izlemek 17 yıl sonrasına nasip oldu.

Spoiler olabilir:

"Merdivenlerden çıkarken orada olmayan bir adamla karşılaştım. Bugünde orada değildi. Keşke dedim, keşke gitse"

Bol yağışlı ve bol kasvetli bir gecede farklı dertler peşinde yolculuk yapan bir grup insanın yolları aynı motelde kesişiyor ve karakterler sırasıyla cinayete kurban gidiyor. Grup bir polis, bir mahkum, oyuncu şoförlüğü yapan bir eski polis, bir fahişe, bir yeni evli çift, bir üvey babalı konuşamayan çocuklu aile ve bir motel sahibinden oluşuyor. Ancak karakterler hiçte göründükleri kadar basit ve masum değiller. Polis ve eski polis olayları çözmeye çalışıyor ancak katili bulmak hiçte kolay değil. Aynı şekilde izleyicide katil konusunda sürekli ters köşe ediliyor.

Filmin başındaki idam edilecek karakterin hikayesini son 15 dakikada film size anlatıyor. Katilin kim olduğu konusunda izleyicinin kafasında bir soru işareti bırakılmıyor. Filmde karakterlerin ortak noktaları ne, karakterler gerçekte kim, yaşanan cinayetlerdeki soru işaretlerinin cevapları, hepsini sonda tek tek size gösteriyor. Filmin senaryosunda beğenmediğim kısımda herşeyin ortaya döküldüğü tam bu son kısım oldu. Filmin başı ve ortası hem senaryo, hem atmosfer olarak çok iyi ancak senaryonun bağlandığı yeri beğenmedim.

Başrolü beğendiğim filmde yan karakterler rollerinde az çok başarılı olsada parlayan bir oyunculuk sergileyemiyorlar. Filmin senaryosu ve yönetmenliğiyse çok başarılı.

Psikolojik gerilim, akıl oyunları, çoklu kişilik bozukluğu, bir binada mahsur kalmış bir grup insanın başına gelenler ve karakterlerin olayları çözmeye çalışması gibi olay örgülerinin olduğu filmleri sevenlere öneririm. Filme 10 üzerinden 8 veriyorum. Sonu bu kadar basite indirgenmese ve yan karakterler biraz daha başarılı olsa tam 10 üzerinden 10luk filmdi. Mutlaka izleyin dediğim ender filmlerden biri oldu. Film gayet akıcı ve keyifli. Ailecek izlenebilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5