Selamlar. Cep telefonları için tavsiye edebileceğiniz bir ebeveyn kontrol yazılımı var mıdır? Günün belirli saatlerinde belirli özelliklerin/uygulamaların kullanımının kısıtlanması veya kapatılması ile gps üzerinden takip özellikleri önemli. Technopat'ta Eset ebeveyn kontrolü ürününün incelemesini izledim ama biraz da reklam gibi geldi bana. Başka rakip yazılımlar var mıdır, hangileri öne çıkıyor bir bakayım diyorum. Tavsiyelerinizi ve kullanım deneyimlerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ahmet Güler @ahmetguler

  "AppBlock (Ücretsiz)" uygulaması ile uygulamalara saat sınırı koyuyorum. Konum izleme içinde google'ın konum geçmişi kullanılabilir.

 • DogancanOzsel @dogancanozsel

  o bölüme bakmamıştı bir bakayım hocam. teşekürler bilgiler ve uyarılar için. açıkçası bizim çocuğun otokontrol konusunda da ek bir sıkıntısı yok ama kendisinin de bilgisi ve onayıyla yine de kurmak istiyorum böyle bir program. özellikle okula götürmesi gerektiği günlerde telefondan oyuna, internete dalmasın, asosyalleşmesin veya telefonu bir prestij unsuru olarak kulşanmasın diye. çok sağolun uzun uzun yazmışsınız...

Selamlar,

yakın zamanda g920 ve yanında bir direksiyon standı almak istiyorum xbox'ım için. Wheel Stand Pro tarzı katlanılır bir şey işimi görecek gibi. Ancak bunun orjinalini ydışından almak, 250 euro+gümrük gibi bir fiyata maloluyor. Yerli üretimleri ise 350-500TL arasında satılıyor. Bu yerli üretim standlardan kullanan arkadaşlar var mıdır acaba? Varsa kullanım deneyimlerini paylaşabilrler mi? Direksiyon bu standlara sağlam bir şekilde sabitlenebiliyor mu? Memnunlar mı? ya da başka bir stand önerebilir misiniz?

Teşekkürler.

#Xbox #playstation4 #Logitech #Direksiyon #TeknoYardım #Simülasyon

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10
 • DogancanOzsel @dogancanozsel

  F1 2018 ve dirt rally 2.0. Belki ileride asetto corsa da olabilir. iRacing vb kadar olmasa bunlar da fena degil aslinda. Yerli wsp alacağım sanırım da işte elimde kalır, veya duzgun sabitlenmez de ff efektleri sırasında saga sola oynar diye endişeliyim. Neyse, bakalım...

 • DogancanOzsel @dogancanozsel

  Sistem kurmak bu kadar maliyetliyken, en az undan bu nesil bitene kadar konsolla devam edeceğim. iRacing o nedenle.simdilik zor. Ama f1 2018de de tüm asistler kapaliyken bana keyif verecek bir simulasyon deneyimi yaşıyordum. Şimdi direksiyon ile daha da keyifli olur sanirim. 1-2 sene sonra sistem kurunca da g920 zaten onda da çalışır, gecişi yaparım diyorum.

  • Hasan ilker Com @ilkercom

   f1 aslında simulasyon değil. Sim-cade denilen karışım. Ama son sürümünde bayağı ilerleme kaydedilmiş. Asetto kullanılabilir. O simulasyona çok yakın. Konsollarda cidden bir maliyet avantajı var. Ben ps4 ile gran turismo sport oynuyorum. O da tam bir sim değil. Ancak pratiklik açısından çok güzel. konsolun düğmesine basıyorum 1 veya 1.5 dakika sonra yarıştayım. aylık psn plus parasından başka maliyeti yok.

   iRacing bu açıdan çok büyük dezavantaja sahip. aylık 20 lira abonelik ücreti + pistlerin her biri ve araçların her biri parayla satılıyor. ücretsiz 20 kadar araç ve 20 kadar pist var. Bunların da hepsinde yarış yok. ilk etapta 3 pist 3 araba alsan 300 lira para yapar. araçların tamamını ve pistlerin hepsini alayım desen 2. el araba parasına geliyor. Daha bunun pc maliyeti var. Elinde pc yoksa hiç bulaşma daha iyi.

 • DogancanOzsel @dogancanozsel

  Evet F1 için de tam simulasyon değil diyorlar ama yaşattığı zorluk, mücadele ve verdiği başarı hissi şimdilik bana yetiyor. Ama muhtemelen bir süre sonra daha fazlasını arayacağım. Yeri gelmişken sorayım, bir sonraki adım için asetto mu project cars mı? Aslında forza 7 de var ama pek sarmadı o beni, onu hiç saymıyorum.

  • Hasan ilker Com @ilkercom

   Ben project cars ı sevemedim. Hem pc de hem ps4 de var. açıp bakmıyorum bile. Asetto daha iyi bana göre.

   Forza artık arcade sayılıyor. Veya sim-cade nin en alt seviyesi. f1 ondan daha sim duruyor. f1 de müsabaka ruhu var. Ve e-spo olarak da tutulan bir oyun.

   Daha fazlasını aradığında yolun iRacing e düşecek. iRacing de ki hissiyat hiç birinde yok malesef. Ben gran turismo yu artık beğenmiyorum. Yolu hiç hissettirmiyor. iRacing den sonra.