G29 gibi ürünler, ülkeye girişte "Oyun Konsolu" olarak kabul edilip mi vergilendiriliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şöyle bir toplama yaptım. Ekran kartı ve SSD'yi mevcuttan kullanacağım şimdilik. İlerde bakarız 4070 yada 3080TI filan alabilirim daha sonra duruma göre.

Power Supply'dan emin değilim sadece alacağım tarihe kadar daha iyisini bulursan biraz daha iyisini alabilirim.

Ne dersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 23

Nasıl ya ilk ay/ilk sene daha ucuz olması gerekmiyor mu? 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Trafik/Kasko sigortalarınızı yaptırdınız mı? Geçen seneye göre %30-40 arasında artış olmuş diye duydum bir sigortacıdan. Sizde durum nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

VER - LEC savaşını izledikten sonra geçen seneki VER - HAM savaşları çok yavan gelmeye başladı. Dayanıklılık hariç bu araçlar çok daha eğlence kattı. #Formula1

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Centurion @burakdogn

  Kesilikel temiz geçişler oldu. eğleneli umarım mercedede biraz hızlanırda 6 ara birbrlerine yakın olur .d

 • Erdinç B. @erdincb

  Araçların birbirlerini yakından takip etmeleri tuhaf bir durum ortaya çıkarıyor aslında. Eğer takımın iki pilotu da benzer yetenekteyse kendi aralarında turlar süren bir geçiş döngüsü oluyor. Alonso - Ocon savaşını gördük pit duvarı kalp krizi geçiriyordu az daha. Araçlar aynı, pilotlar da aynı seviyede, arkadaki araç drs avantajı alıyor, bir o geçiyor bir öteki, e fark açman da mümkün değil takip kolay çünkü. Anca takım sen hele biraz bekle dedi de Ocon'a öyle duruldular.

  • Breakpoint @breakpoint

   Bence bu eğlence katıyor. Üst sırada bunu zor görürüz ama orta sıralarda olabilir. Ocon’a da arkadan Bottas gelince tamam kal pozisyonda dediler yoksa ikisi de tehlikedeydi. Belki bu rekabette pilotlar da daha fazla seviye atlar. (Alonso abim için demiyorum 😂)

   Geçen seneki Macaristan Alonso Hamilton çekişmesini hatırladım bir yandan 😂

  • Erdinç B. @erdincb

   @breakpoint ben de şikayetçi değilim ama bu sene bir takım patronu kalpten giderse şaşırmam 🙂 Otmar'ı o halde görünce üzüldüm valla. Yarın öbür gün Sainz Leclerc, Vers - Perez, Ham - Russel görebiliriz. Henüz bu pilotlar doğru düzgün arka arkaya yarışma fırsatı bulamadı. Perez belki sorun çıkarmaz ama diğer takımlarda çok olay olur.

 • Türker Sezer @dirigeant

  Ben dayaniklilik sorunlarini da ozlemisim aslinda. Eskiden yaris ortasinda tozu dumana katan motorlari, patlayan lastikleri gormeye aliskindik. Bu olaylar tek duzeligi engelleyip, biraz sans ve heyecan katiyordu sonuclara. Ayrica daha sik guvenlik araci vb. durumlara yol aciyordu ki bu da takimlari olagan stratejilerini bozdugu icin guzel oluyor bence.

Bilgisayarın egzoz fanı bozuldu. Ses çıkartıyor, eski televizyonlar gibi vurunca düzeliyordu. Söküp temizliğini yaptım kanatları çıkartıp yağladım filan ama düzelmedi. El mahkum yenisini alayım dedim. Ön taraftaki fanlar da aynı marka almışken bunları da yenileyeyim...

Abooov bu fiyatlar neymiş ya? İsmini az buçuk duyduğum markalar 200-250 arası, 50-60 liralık olanlarda tipinden belli patates... 15 dolarcık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15

Google sürekli dark modun renkleri ile oynuyor gibi 😀 Önceleri griye yakın, linkler maviye yakındı, sonra linkler açık griye yakın bi hale geldi(ki kötüydü), şimdi linkler mavi arka plan simsiyah 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

Speedtest normal ama genel internet performansında yine bir problem var. Yurtdışı çıkışlarında sıkıntı var diyeceğim ama TS bile geç açılıyor. Var mı hisseden?

Turknet/Samsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap