#oc #intel

Merhaba, uzun uzun denemeler sonucu 9700k işlemcimi 1.392V vererek stabil bi şekilde 5ghz yapmayı başardım, soğutma olarak corsair h150i pro kullanıyorum push pull şeklinde, boşta 30 derece civarı, prime 95 testinde 75 dereceye kadar rahatlıkla tutabiliyor.

Benim elimde olan işlemcinin silikon kalitesi pek iyi değilmiş, arkadaşım 5 ghz için yaklaşık 1.3 v vererek çalıştırabiliyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #vr

Merhaba vive cosmos vr setim var genelde beat saber oyunu oynuyordum diğer oyunlar pek yeterli değildi vr için. Half life duyurulduğunda hiç ümidim yoktu ama oynanış, grafik, gerilim olarak mükemmel bir oyun olmuş şu anlık %25 kadarını oynadım diye tahmin ediyorum ama aldığıma değen 2. vr oyunu oldu almayı düşünen varsa kesinlikle alabilir. Ayrıca altyazı problemi için steam dilini ingilizce yapınca çözülüyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #Covid19 sakaryada bir türk telekom bayisinde çalışıyorum mağazada günlük ortalama ziyaretçi sayımız 1200 kadar gelen müşterinin hastalık kapma gibi bir korkusu bile yok belki 5-10 kişi önlem alıyor geri kalan herkes normal, hala daha tokalaşmaya çalışan müşteri var, günde en az 20 kere eldiven değiştiriyoruz temizleniyoruz ama nafile.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #kulaklık

Merhaba, elimde bulunan galaxy buds kulaklığımın bir tanesini kaybettiğim için yeni bir kulaklık arıyorum, buds tizleri yeterliydi fakat bassları yetersiz kalıyordu kullandığınız veya önerebildiğiniz bir kulaklık var mıdır? Bütçem yaklaşık 600 tl civarında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#otoseyir

Merhaba, yakın zamanda araç almayı planlıyorum, 125.000 tl kadar bir bütçe ile 2. el olarak tavsiye edebileceğiniz araç var mıdır? Aklımda Volkswagen cc var ama elden çıkarmak zor oluyor diyorlar bilemedim.

3 kişilik bir aileyiz babam annem ve ben kullanacağız, mümkünse sedan olmasını istiyoruz, ayrıca otomatik vites ve performansı üzmeyecek bir araç aramaktayız

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 21

#akış #vr #vive

Merhaba yaklaşık 1 ay önce Vive Cosmos aldım, çokta araştırmadım yeni ürün problem çıkmaz sanıyordum meğer çok problemli bir ürünmüş, problem şu şekilde, kontrolcüleri algılayan sistem ışıkla çalışıyor, kontrolcülerin üzerinde ışıklı bir sistem var başlığın üzerindeki 6 kamera ile takip ediliyor, sözde bu açı 270 derece lakin çokta tutarlı değil, iki kontrolcüyü arka arkaya tutunca donma, kendi kendine hareket etme gibi problemler oluyor veya çok hızlı bir şekilde hareket edince başlık takılıyor, başlık kontrolcülerin lokasyonunu kaybediyor, ışıktan kaynaklanıyor diye 1500 lümen ışık alıp denedim hirbişey değişmedi alacak varsa bunu göz önünde bulundursun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #dualshock

merhaba 1 yıldır kullandığım ps4 cihazımı satıp ps4 proya geçiş yaptım ama bir problem var çözümünü bulamadım, oyunlarda sağ analog sanki yukarıya doğru kayıyor gibi hissediyorum, sabit dururken dualshock'u sağa sola yatırınca sanki kamerada dönüyor, problemle karşılaşıp çözebilen oldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #turktelekom
Merhaba bugün bir turk telekom bayisinde bu afişi gördüm hani akn kalkmıştı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap