#turknet #turktelekom

Merhaba load balance yaparak 2 hat bağlantısı yaptım evime, şu an türk telekom 100 mbps stabil olarak verebilirken turknet 30 mbps anca verebiliyor oda sürekli kopuyor, hat değerlerine bakınca turknete bağlı olan hat çok uzakta gözüküyor, turknet tarafı problemi 8 gündür çözemedi sırf ne zaman çözebilecekler diye iptal etmiyorum her güncellemede konuyu güncelleyeceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış
merhaba şu anda evimde bağlı olan bir internet hattım var ben bu hat üzerinden 2. internet bağlantısı yaparsam aynı bilgisayar üzerinde bağlantı yapabilir miyim? Anakart üzerinde 2 tane LAN girişi var ama kullanım kılavuzun da doğru dürüst bi bilgi bulamadım.

Özet olarak 2 interneti tek bilgisayarda kullanmak istiyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ps4 pro cihazım da bir arıza var denemediğim çözüm kalmadı. Daha önce başına gelen varsa onarım haricinde bir çözümü var mı?

Deneme 1: HDMI kablosu değiştirdim çözülmedi.
Deneme 2 : Port yuvaları temizlendi çözülmedi.
Deneme 3 : Monitör değiştirdim düzelmedi, belki TV'de çözülür diye denedim yine çözülmedi.
Deneme 4 : Elektrik yüzünden statik olma ihtimaline karşı priz değiştirdim çözülmedi.
Deneme 5 : Oda değiştirdim çözülmedi.
Deneme 6 : Farklı bir evde denedim yine çözülmedi.

Bana kalırsa GPU da bir problem var gibi gözüküyor ama hayırlısı garantiye göndericem detayları paylaşırım buradan.
https://www.youtube.com/watch?v=6kdRBYNVrOQ

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

#oc #intel

Merhaba, uzun uzun denemeler sonucu 9700k işlemcimi 1.392V vererek stabil bi şekilde 5ghz yapmayı başardım, soğutma olarak corsair h150i pro kullanıyorum push pull şeklinde, boşta 30 derece civarı, prime 95 testinde 75 dereceye kadar rahatlıkla tutabiliyor.

Benim elimde olan işlemcinin silikon kalitesi pek iyi değilmiş, arkadaşım 5 ghz için yaklaşık 1.3 v vererek çalıştırabiliyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #vr

Merhaba vive cosmos vr setim var genelde beat saber oyunu oynuyordum diğer oyunlar pek yeterli değildi vr için. Half life duyurulduğunda hiç ümidim yoktu ama oynanış, grafik, gerilim olarak mükemmel bir oyun olmuş şu anlık %25 kadarını oynadım diye tahmin ediyorum ama aldığıma değen 2. vr oyunu oldu almayı düşünen varsa kesinlikle alabilir. Ayrıca altyazı problemi için steam dilini ingilizce yapınca çözülüyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #Covid19 sakaryada bir türk telekom bayisinde çalışıyorum mağazada günlük ortalama ziyaretçi sayımız 1200 kadar gelen müşterinin hastalık kapma gibi bir korkusu bile yok belki 5-10 kişi önlem alıyor geri kalan herkes normal, hala daha tokalaşmaya çalışan müşteri var, günde en az 20 kere eldiven değiştiriyoruz temizleniyoruz ama nafile.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #kulaklık

Merhaba, elimde bulunan galaxy buds kulaklığımın bir tanesini kaybettiğim için yeni bir kulaklık arıyorum, buds tizleri yeterliydi fakat bassları yetersiz kalıyordu kullandığınız veya önerebildiğiniz bir kulaklık var mıdır? Bütçem yaklaşık 600 tl civarında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#otoseyir

Merhaba, yakın zamanda araç almayı planlıyorum, 125.000 tl kadar bir bütçe ile 2. el olarak tavsiye edebileceğiniz araç var mıdır? Aklımda Volkswagen cc var ama elden çıkarmak zor oluyor diyorlar bilemedim.

3 kişilik bir aileyiz babam annem ve ben kullanacağız, mümkünse sedan olmasını istiyoruz, ayrıca otomatik vites ve performansı üzmeyecek bir araç aramaktayız

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 21

#akış #vr #vive

Merhaba yaklaşık 1 ay önce Vive Cosmos aldım, çokta araştırmadım yeni ürün problem çıkmaz sanıyordum meğer çok problemli bir ürünmüş, problem şu şekilde, kontrolcüleri algılayan sistem ışıkla çalışıyor, kontrolcülerin üzerinde ışıklı bir sistem var başlığın üzerindeki 6 kamera ile takip ediliyor, sözde bu açı 270 derece lakin çokta tutarlı değil, iki kontrolcüyü arka arkaya tutunca donma, kendi kendine hareket etme gibi problemler oluyor veya çok hızlı bir şekilde hareket edince başlık takılıyor, başlık kontrolcülerin lokasyonunu kaybediyor, ışıktan kaynaklanıyor diye 1500 lümen ışık alıp denedim hirbişey değişmedi alacak varsa bunu göz önünde bulundursun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap