#akış #vr #vive

Merhaba yaklaşık 1 ay önce Vive Cosmos aldım, çokta araştırmadım yeni ürün problem çıkmaz sanıyordum meğer çok problemli bir ürünmüş, problem şu şekilde, kontrolcüleri algılayan sistem ışıkla çalışıyor, kontrolcülerin üzerinde ışıklı bir sistem var başlığın üzerindeki 6 kamera ile takip ediliyor, sözde bu açı 270 derece lakin çokta tutarlı değil, iki kontrolcüyü arka arkaya tutunca donma, kendi kendine hareket etme gibi problemler oluyor veya çok hızlı bir şekilde hareket edince başlık takılıyor, başlık kontrolcülerin lokasyonunu kaybediyor, ışıktan kaynaklanıyor diye 1500 lümen ışık alıp denedim hirbişey değişmedi alacak varsa bunu göz önünde bulundursun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #dualshock

merhaba 1 yıldır kullandığım ps4 cihazımı satıp ps4 proya geçiş yaptım ama bir problem var çözümünü bulamadım, oyunlarda sağ analog sanki yukarıya doğru kayıyor gibi hissediyorum, sabit dururken dualshock'u sağa sola yatırınca sanki kamerada dönüyor, problemle karşılaşıp çözebilen oldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #turktelekom
Merhaba bugün bir turk telekom bayisinde bu afişi gördüm hani akn kalkmıştı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #türktelekom

Merhaba türk telekom maceramda ki ilk problem başıma geldi, stabil şekilde yaklaşık 6 aydır hiç internetim yavaşlamamasına rağmen bugün 4mbit üzerine çıkamıyorum ping değerlerim inanılmaz yüksek ve müşteri hizmetleri bir problem yok diyor, diyorum cgnattan çıkartın beni öyle bir işlemimiz yok diyor, en son statik ip aldım yine düzelmedi help. Hız testi bile koyamıyorum açılmıyor 10 dakika teknoseyirin açılmasını bekledim. 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #vr #oyun

Merhaba, bir vr gözlük sahibi olacağım kısa zamanda vr ile oynanabilecek güzel oyun tavsiyesi var mıdır? Şu an listede Dirt Rally 2.0 var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#skyrim

merhaba piyasada oynayacak oyun kalmadığından skyrime geri dönmek istiyorum fakat uzun zaman geçtiğinden dolayı kullandığım modları hatırlamıyorum kendi kullandığınız modlardan önerebileceğiniz var mı? Tercihen grafik modları daha güzel olabilir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#araç #kamera

Merhaba, aracıma araç içi kamera takmak istiyorum bütçem yaklaşık olarak 600 TL, önerebileceğiniz bir kamera var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

#akış #samsung

Merhaba, s10+ için kamera gizleyici wallpaper arıyorum yaratıcı şekilde olan varsa bi ucundan alırım teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap