Bir oppo ürününe 10 bin TL vermek mi? Bu ülkede çoğu insan 10 bin lira verebiliyorsa Apple alır diye düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 22
 • Marmara Kazım @digitalanimal

  telefona verecek 10 bin liram olsaydı apple kesinlikle almam...

 • reducto @protego

  Şahsen telefona verecek 10.000 liram olsa Apple almam. Çünkü bir telefona o kadar para verebiliyorsam ikinci elde iyi fiyata satmak da umrumda değil demektir 🙂 Apple'ın yazılım ve arayüz mantığını, "sen anlamazsın gardaş bak bizim ayarladığımız gibi yapacan" mantalitesini sevmiyorum. Annemde Huawei mate 20 lite ne var. Onun da arayüzünü sevmedim. Huawei almazdım o kadar param olsa, Samsung'u da pek sevdiğimi söyleyemem. Oppo'yu bilmiyorum bi alıp denemek lazım 🙂 Ama benim için telefonda öncelik her zaman ses kalitesinde. Bu yüzden Meizu veya LG'ye yönelirdim muhtemelen.(LG'nin de arayüzünü bilmiyorum gerçi)

 • CimAdam @cimadam

  Markaların değeri ikinci elde anlaşılıyor.

 • Özay @ozay

  Gidin mağazaya bi Oppo alın, bı Samsung ve Apple alın inceleyin, kullanın, fazlası olduğunu eksiği olmadığını anlarsınız.

  Fiyatlar pahalı ama telefonların yazılımı, materyali, işçiliği üst düzeyde, benim gibi kullanıp 1-2 seneye birine veriyorsanız, parayada kıyarım diyorsan düşünme al, ikinci el piyasasını düşünen adamın telefonu değil Oppo.

  Samsung Volkswagen ise Oppo Mercedes gibi hissettiriyor, Apple işe tasarım ve bir çok noktada bir Volvo sayılır...

Her ay 36 TL boşu boşuna gidiyor. Operatörler hiç kullanmadığım şeylerden para alıyor. Ne yapalım? Devlet baba bile sermayeden yana tavır takınıyor. Her şey devam edebiliyormuş gibi... Olsun 1GB'ımız var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vodafone azizliğine uğradık.
Bugün annemin telefonunda çıkan pop-up tarife değişikliği teklifine hızlıca tıklamış. Farketmeden ve istemeden. Sitesinde geçebileceğimiz tarifelerde sadece ve sadece RED tarifelerinin daha üst limitli seçenekleri bulunmakta. Bu durumu çözebilmek için ne yapmamız gerekiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

Playstation 4 fiyatları ne böyle?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar. Ben evdeki internet bağlantımın bana en fazla ne vereceğini merak ediyorum. Router ayarlarına bakarken şu sayfayı gördüm. Şu an evde bağlanan internet 24 Mbps olduğunu bildiğimden, bu hat 84 Mbps hızı destekliyor diye düşündüm. Doğru mu düşünmüşüm?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Microsoft Xbox One S 1 TB All-Digital Edition 4K Ultra HD Fiyatı

Microsoft Xbox One S 1 TB All-Digital Edition 4K Ultra HD en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sony MDR XB450AP kulaklığımın pedlerini değiştirmem mümkün mü? Mümkünse nereden temin edebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Acer Nitro5 AN515 Intel Core i7 9750H 8GB 512GB GTX1660Ti Fiyatı

Acer Nitro5 AN515 Intel Core i7 9750H 8GB 512GB GTX1660Ti en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 20 / 21

7700HQ lu bir bilgisayar mı yoksa 8300H lı bilgisayar Autocad de daha iyi performans verir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap