Cosa'nın oda termostatondan satın aldım. Bir türlü wi-fi bağlantısını sağlayamadım. Yakın zamanda alıp bunu sağlayabilen var mı? 2.4 GHz bağlantısı ile bağlamaya çalışıyorum fakat bağlantıyı sağlayamıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkdaşlar selamlar,

Geçtiğimiz aylarda Asus'un kampanyasında TUF serisi ürünler alınca geri ödeme yapacaklarını söylemişlerdi. Ninepoint Consulting diye bir yerden ödeme geldi acaba bu o mu? Ödemeyi kim yapıyor bileniniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

8 yıl geçmiş üzerinden 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=p0ysH2Glw5w

Google My Bulbul | Funny Google Song | Krsna Solo | English Search Engine Song |...

"Google Google, my Bulbul Bulbul" Song Written, Composed & Produced by Krsna Solo.A Funny Funzoa Mimi Teddy Song on Google Search Engine.CREATOR OF FUNZOA : ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese günaydın. İmkanınız varsa sabah yürüyüşüne çıkın. Bir mutlu oluyor insan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son zamanlarda siteye sadece ürün tavsiyesi alıp çıkar oldum 😀

Masa başında çok çalışıyorum. Plastik sandalyeden artık güzel bir koltuğa geçeyim diyorum. Yardımcı olur musunuz? Bürosit'in banzai serisine baktım ne dersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 17

10 yıldan fazladır Samsung Wi-fi'dan başlayarak sırayla S4 ve S8+(şu anki telefonum) kullandım. Yeni akıllı telefon alma konusunda bir karar vermem lazım. Samsung'un yeni tanıttığı S23 Ultra sonrası Iphone 14 pro max arasında kaldım. Maliyet konusu sorun değil. Bunu yaşadığım çevreme sorsam herkes Apple deyip geçiyor. Ancak uzun yıllardır Samsung kullanan biri olarak her zaman Samsung gözlem alanımda bulundu. Bu hafta tanıttıkları ürün de hoşuma gitti. Buradaki yorumlar benim için değerli. Daha önceki satın alma kararlarımı buradaki arkadaşla almıştım 😀

Anket Linkini Ekliyorum

https://strawpoll.com/polls/mpnboarKbg5

Siz ne dersiniz?

Samsung Galaxy S23 Ultra vs. Apple Iphone 14 Pro M... - Online Poll -...

What's your opinion? Vote now: Samsung Galaxy S23 Ultra, Apple Iphone 14 Pro Max...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 44

23 yaşında yüksek tansiyon hastası olunur mu? Olunuyormuş. Kan, idrar, kalp yapısında, böbreklerde bir şey çıkmadı. Holter ile ölçüm 150 / 90 ortalama çıktı. İlaç yazdı doktorum. 1 hafta gözlem yapılacak. Irsi olduğunu biliyorum ama stres de olabilir dedi. İlginç olan ise günlük yaşantımda bir etkisini görmüyordum. Tansiyonum hep yüksekti. İşe girişte sağlık hekimi tavsiye etti. Umarım tansiyonu normale çekebiliriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 27

MSI GeForce RTX 4090 Gaming X Trio 24G Gaming Grafikkarte - NVIDIA RTX 4090, 24...

MSI GeForce RTX 4090 Gaming X Trio 24G Gaming Grafikkarte - NVIDIA RTX 4090, 24 GB GDDR6X Speicher - Kostenloser Versand ab 29€. Jetzt bei Amazon.de bestellen!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese selamlar. Geçtiğimiz günlerde yeni bir depolama birimi alacağımı burada yazmıştım. İlerleyen zamanlarda da kullanabileceğim güncel bir ürün almak istemiştim. S70 Blade karşıma çıktı. Ürünü kullanmaya başladım. İlk testleri gerçekleştirdim. Bilgisayarımda kullandığım C diski içinde bulunan disk. H diski yeni olan. PCIe 3 ile alabileceğimin en yüksek değerlerini aldığını düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap