Bu hafta caddemize fiber geldi. Elimde Keenetic Extra DSL modem var. Bu modem 200 Mbps hızları destekler mi? Adında DSL olduğundan dolayı kuşkulandım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Geçtiğimiz ay içerisinde Xbox 9. Nesil controller satın aldım. Konsolla oyun oynarken üzerindeki xbox logosu yanıp sönüyor ve bu arada controller bağlantısı kopuyor. 3 saniye sonra kendisine geliyor. Bunun sebebi nedir? Kronik bir hata mı sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 17

Merhaba iyi günler. Evdeki çamaşır makinesini değiştirmeyi düşünüyorduk. Vestel'in ürünlerine bakınca kurutmalı çamaşır makineleri olduğunu gördüm. Evdeki makine 12 yıllık. Belki daha eskidir. Aşağıdaki paylaştığım ürünü almayı düşünüyoruz. Sizin de fikirlerinizi alayım dedim.
https://www.vestel.com.tr/vestel-kcmi-98142-g-wifi-kurutmali-camasir-makinesi

Bu da sadece çamaşır makinesi olan alternatif ürün:
https://www.vestel.com.tr/vestel-cmi-108142-g-gi-wifi-camasir-makinesi

Vestel KCMI 98142 G WIFI Kurutmalı Çamaşır Makinesi Modelleri ve...

Vestel KCMI 98142 G WIFI Kurutmalı Çamaşır Makinesi Vestel kalitesiyle sizlerle. Farklı Vestel KCMI 98142 G WIFI Kurutmalı Çamaşır Makinesi modelleri uygun fiyatlarla Vestel internet sitesinde
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Babamın General Mobile 4G telefonunun arka kamerası algılanmıyor. Kamera yok uyarısı veriyor. Son haftalarda telefonu düşürdün mü diye sorduğumda düşürmediğini söyledi. Yine bir ihtimal soket çıkmış olabileceğini düşünüyorum. Akşam gelince içine bakacağım.
Ayrıca uygulamalar bölümünden kamera ön belleğini boşalttım. Herhangi bir şey değişmedi. Ön kameraya ulaşabiliyor ama arka kamera açılmıyor. Bunun sebebi ne olabilir? Sizin başınıza böyle bir şey gelmiş miydi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Monitörlere bakıyordum bu aralar. Samsung Odyssey G5 32'' 2K buldum. Bu fiyatlara alınır mı? Ne dersiniz?
https://www.hepsiburada.com/samsung-odyssey-g5-lc32g55tqwmxuf-32-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-2k-curved-led-monitor-p-HBV00000XKI5Y

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 31

Selamlar. Üniversite dönemi evde devam edeceğinden masa başında çok oturacağım. Bu yüzden rahat bir oyuncu koltuğu gibi bir şeyler bakıyorum. Mümkünse 1000 lirayı geçmeyecek bildiğiniz çözümler var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eğitimsizlik ve adaletsizliğin bir sonucunu bu gece yine gördük.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung'un fiyat politikasına akıl sır ermiyor. S20 Ultra ile S21 Ultra arasında 5 bin lira fark var. Bir kullanıcı bu farkı neden versin? Onda olup bunda olmayan, kullanım deneyimimi artıracak ne var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar. Arkadaşımla birlikte monitörlere bakıyorduk. İki monitör arasında kaldık. Aşağıda bırakacağım linklerleki monitörlerden hangisini tavsiye edersiniz? Bunların dışında bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka bir monitör var mı?
https://www.epey.com/monitor/lenovo-thinkvision-s24e-10.html
https://www.epey.com/monitor/viewsonic-va2432-h.html

Lenovo ThinkVision S24e-10 (61CAKAT1TK) Monitör

Lenovo ThinkVision S24e-10 Monitör 61CAKAT1TK detaylı özelliklerini inceleyin, benzer ürünlerle karşılaştırın, ürün yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun.
BeğenFavori PaylaşYorum yap