Arkadaşımla yapmaya başladığımız 3d retro oyun tablolarımızın satışına nihayet başladık. Tasarım ve işçilik sürecimiz yorucu olsa da ortaya çıkan tablolar çok güzel oluyor. Tablolar katmanlı olduğu için hangi açıdan bakarsanız bakın perspektif bir görüntü alıyorsunuz. İster masanızda isterseniz duvarınızda sergileyebilirsiniz. Almayı düşünen arkadaşlar benimle irtibata geçebilir. Fiyatımız 170 tl
@gamsizm
https://youtu.be/d5oiQa2kPGg
https://youtu.be/U4vG9kpEoIU
https://i.hizliresim.com/7B4oJ5.jpg
https://i.hizliresim.com/OrPR6Z.jpg
https://i.hizliresim.com/yGXPaL.jpg
https://i.hizliresim.com/VQblnn.jpg
https://i.hizliresim.com/vaqg2v.jpg
https://i.hizliresim.com/gPBk03.jpg

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 14

Arkadaşlar geçen sene Samsungdan 27 inç 144 hz 1 ms bir oyuncu monitörü aldım. Kendi evime geçemediğim için kutuda durdu ve daha iki aydır kullanabildim. Fakat photoshop word un karanlık moduna aldığımda panelin sağ tarafında bariz bir sararma var. Bu sararma ısınan kısıma denk geliyor. İlk çalıştığında bir sıkıntı yok ama yarım saat geçtiği zaman sağ tarafta sararma başlıyor ve en bariz göründüğü renk gri. Bende bu arızanın üstüne fotoğraf ve video çekerek teknik servisin yolunu tuttum. Üç gün sonra teknik servis beni aradı ve böyle bir arızanın olmadığını paneli değiştirmeyip geri bana monitörü geri iade ediceklerini söylediler. Bende teknik arkadaşın direk beni araması ve ona foto ve videoları göndermek istediğimi söyledim. yaklaşık bir beş dakika sonra arkadaş beni aradı. Bu yanığın başka renklerde olmadığını gride de göremediğini hiç bir arıza olmadığını söyledi. Bende videosunu fotosunu çektiğimi gerekirse çektiğim tarihe bakabileceğinin hatta isterlerse benim gelip arızayı gösterebileceğimi söyledim. Teknik arkadaşta videoda seri numarasınıda çekmiş olmam gerektiğini söyledi bende inatla foto ve videoları gönderdim. Arkadaşta bi kaç gün daha dursun ben geri iade yaparım olmadı size diyor. @gamsizm @hkellecioglu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • SonkaBonka @sonkabonka

  Satın alınma tarihinden itibaren 6 ay içinde olan tüm sorunlar (fiziksel hasar hariç) malın ayıplı olarak değerlendirilmesiyle sonuçlanır. Ürünü bu şekilde size geri teslim ederlerse THH'ye başvurun. Lehinize sonuç çıkacaktır.

 • demigod @demigod

  Samsung'dan monitör satın almak cidden kumar oynamak ya da piyango bileti almak gibi bir şey.

  satın almadan evvelki karar alma aşaması olsun, satın aldıktan sonraki bekleme süreci olsun hep "ya forumlarda vs şikayetlerini sıralayan insanlara gelen gibi bir şey gelirse" stresi ile ürünü bekleyip nihayetinde sorunsuz bir ürün gelince büyük ikramiyeyi kazanmışcasına sevinmiştim. aynı monitörü tavsiye eden yorumlarımın yer aldığı mecrada satın alan (özellikle 11/11 ve Xcuma kampanyaları ile) kişilerin de bazılarının ürünlerinin azımsanmayacak sorunlar çıkarmaları benim markaya olan güvenimi iyiden iyiye sarsmış vaziyette. hani cidden üretim hatalı cihaz stoklarını eritmek adına bizim ülkemizi kurban bellemişler gibi, zira bahsi geçen monitör Rtings tarafından 2019'un en iyilerinden biri ve kendi branşının en iyisi seçilmiş niş bir ürün.

  • XYuNuSX @yenigeceben

   İşin ilginci monitörü ilk aldığımda teşhir ürünüydü ve gri ekranda bariz mediamark logosu çıkıyordu damga gibi onu iki gün içinde yenisiyle değiştirdiler. O yerine yenisi gelenide kullanmak iki ay nasip oldu bariz bir sararma başladı.

 • ozturka @ozturka

  c24fg73 kullanıorum, sağ tarafındaki bu garip durum bende de mevcut.

Arkadaşlar yazıyı sese çevirebileceğim ücretsiz bir site biliyor musunuz. Bir kaç gündür araştırıyorum ücretli ve demo hep bulduğum servisler. Bulduğum programlar ise hiç güzel okumuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Arkadaşlar elimde bir sürü telifsiz fon müzikleri var. Bunları basit bir sitede insanların indirmeleri için sunmak istiyorum. Fakat hem dinlenebilecek hemde tek tıkla indirelebilmesi için online yeterli bir web sitesi hizmeti bulamadım. Buna wix te dahil. Bana google drivedeki telifsiz fon müziklerini yayınlayabileceğim bir platform lazım. Bana yardımcı olurmusunuz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Arkadaşlar Oneplus 5 telefonum için ekran koruyucu film sipariş ettim ama kenarları çok açık kalıyor ekranı tam kaplayan bir cam filmi almak istiyorum tekrar. Bana önerebileceğniz bir yer varmı link verirseniz çok mutlu olurum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Levent abi keşke bu arkadaşı Teknoseyir'e konuk etsede şöyle güzel bi tozlu raflar çekse
@leventp @gamsizm @hkellecioglu

https://www.youtube.com/watch?v=XCpvQiCeWw8&feature=youtu.be

Yatak odasında 2 bin cep telefonu olan adam: Ekrem Karagüdekoğlu - Cengiz...

15 yılda 2 bin cep telefonu biriktiren adam Ekrem Karagüdekoğlu, Cengiz Semercioğlu ile Sabah Sohbeti'ne konuk oldu. Telefonları yatak odasında sakladığını s...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar an itibariyle yakaladım Letgodan dolandırıcı bir çakal ava çıkmış ve insanları tuzağına düşürmeye çalıyor ben ilanlarını gördükçe şikayet ediyorum buyrun buda linki
https://letgo.onelink.me/O2PG/f4d0034d

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gump @runforrest

  Dün gördüm siz yazınca fakat bu iş böyle tek tek şikayetle olmaz. İnsanımız halen 1 verip 100 alma peşinde, daha geçenlerde altın saat diye dayıya 100 liralık saat okutmuşlar 24.000 TL'sini yürütmüşler. Yine aynı mevzu benim nazarımda, alacağın ürünün piyasa fiyatı 2. el fiyatı belliyken o fiyatlara yöneliyorsan seni kazıklayacak her millette ve devirde bulunur. Cahillerdir, konuya hakim değillerdir diyeceğim fakat Letgo'ya girip 2. el kovalıyorsan, bir zahmet başka platformlardan da bilgi edin.

Arkadaşlar bu gerçekmi yoksa google play'in bize bir şakasımı.1.6 mblik bir temizleme programının fiyatı buysa ben bundan mucize beklerim 😀
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.creative.myphonecleaner

My Mobile Cleaner - Apps on Google Play

My Mobile Cleaner is the Best App for your Your Phone. It is helpful to clean your phone. It cleans your temp files, dumb files. And phone will be faster.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8