Yurt dışına freelance iş yapmak istiyorum, uzmanlık alanım Google Adwords. Bu konuyla ilgili önerebileceğiniz web siteleri var mıdır? Ödemeleri nasıl almaktasınız malum paypal falan yok. Nasıl hallediyorsunuz? #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

EY AHALİ KINDLE ALMAK İSTİYORUM!

Gözüme Kindle Paperwhite 3'ü kestirdim. Şimdi konuyla ilgisi olanların meraklarımı gidermelerini bekliyorum.

- Kindle'ı nereden satın almam daha uygun olur? Şu an gümrük vergisi yürürlükte mi? N11'de 975 ₺'ye buldum. Daha ucuza alabileceğim yurtdışı sitesi mümkün mü?
- Araştırdığım kadarıyla Kindle'larda REKLAM gösterme gibi bir durum olduğunu gördüm. Yani 2 ayrı modeli oluyorMUŞ. Special offers ve reklamsız sürüm olarak geçiyormuş bunlar. Bunun aslı nedir?

Şu döneme kadar Türkçe kitap desteği konusunda endişelerim vardı ama artık bu endişem e-bookun yükselmesiyle beraber içeriklerin artmasıyla yok olmaya başladı. Özellikle Hattusa.org'un şu özelliğiyle epey rahat edeceğim gibi duruyor: https://hattusa.org/kindle-ekitap-indir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 27

MSI Geforce GTX 1080Ti Lightning Z tam 4600 TL. Şu an alabileceğiniz en pahalı kart olması fan testinden korkacağım anlamına gelmiyor tabi ki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 31
 • ARMv7 @armv7

  abi senden sonra aldığım tüm ekran kartlarının fanını kırmaya başladım dedim vardır hamdi abinin bir bildiği.

 • primat @primat

  Fan kırılır, kasa içinde kalır.. kol kırılır fifa oynayamazsın..

 • Radagast @sistemuzmani

  Tüm Teknoseyir ailesine günaydın. Hepiniz çok kaliteli samimi insanlarsınız ve çok seviliyorsunuz. Ancak desteğinizin olmaması youtube abone sayınızın diğer şaklabanlık ve saçmalık dolu kanallardan az olması donanım firmalarının yeterli desteği sizlere sunmaması bazı bloglarda olduğu gibi önde gelen bi kaç markaya yalakalık yapmadığınız her ürününe ooo bu çok iyi mükemmel demediğiniz kullanıcıya gerçekleri söylediğiniz için büyüyememeniz çok ama çok üzücü.. Şahsen ben bi ürün alacağım zaman eğer sizde incelemesi varsa gözü kapalı sizi referans alırım. Levent abininde o detaylı yazılı incelemelerini mumla arar olduk. İnceleme adı altında yapılan yalakalık videolarının ayyuka çıktığı şu zamanlarda. Burdan Levent abiye sesleniyorum bir blog açsın (bütün masraflarını karşılarım) ve incelemelerini deneyimlerini yazsın ondan sizlerden öğrenecek çok şeyimiz var. Hepinizi çok seviyoruz ve inşallah sizleri daha iyi yerlerde görürüz.

 • Ahmet aykök @systemnet

  Hamdi abiyi çok seviyorum sempatik biri

Gün ortasında klasik müzik ziyafeti. 🙂 Video bana ait değil sadece paylaşayım dedim 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=BGKuD3MPjCs

TeknoSeyir Ofisinde Klasik Müzik Ziyafeti

Bu videoyu beğenmeyi unutmayın 👍🏻
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Kulaklık vb küçük şeyleri şarj eden Mophie Capsule'ü bir aydır kullanıyorum. Gerçekten kullanışlı ürünmüş. Jaybird X3 kulaklığı 3 defa, Samsung HS3000'i de 1 defa şarj ettim ve halen 4 LED'den 2'si yanıyor. Zaten hep bu kılıfın içinde saklıyorum kulaklıkları, bir de bunların şarjı ile uğraşma işini azalttı baya.

http://www.mophie.com/shop/power-capsule-wireless-headphone-charger

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TeknoSeyir Plus Dönemi Başlıyor

TeknoSeyir'de yıllardır konuştuğumuz, ücretli abonelik sistemi TeknoSeyir Plus başlıyor. Detayları bu videoda konuşuyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 367