https://www.vatanbilgisayar.com/philips-23-8-246e9qjab-5ms-hdmi-dp-vga-full-hd-monitor.html

Bu monitörü kullanan var mı, nasıldır? Çok oyun oynamıyorum, görüntü kalitesi daha önemli benim için. Bu fiyat(~900tl) civarı önerileriniz varsa beklerim. #TeknoYardım #Monitör

Philips 23.8" 246E9QJAB Full HD Monitör - Vatan Bilgisayar

Philips 23.8" 246e9qjab monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Philips 23.8" 246e9qjab monitör uygun fiyat seçenekleri ile sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Stumaster paylaştı.

Ülkeyi etkileyen büyük olaylarda bunun topluma ve sosyal platformlara yansıması en doğal şey olduğundan, sinirlerin yatışmasını ve olayın soğumasını beklemek yönünde davranmak en doğrusu.

Biz de bu şekilde davrandık ve bekledik. Ancak üyeler birbirine hakareti geçip ölüm tehditleri savuracak hale gelmişler. Böyle davranışlara izin vermiyoruz. Bu arkadaşları uzaklaştırdık. Devam edenlere de aynısı olacak. Silineceğini bildiğiniz mesajları boşu boşuna yazıp hem zaman kaybetmeyin hem de hesaplarınızı askıya aldırtmayın.

Siyasetin yasak olmasının sebebi tam da bu şekilde düşmanca yaklaşımların hızlı bir şekilde ortaya çıkması. Birbirine bilgisi ile yardımcı olabilecek kişilerin, birbirini öldürmek istemesi aşamasına gelmesi.

Eğer kişisel olarak birbirinizden şikayetiniz var ise mahkeme yoluna gidersiniz. Gidenleriniz var. Biz de bizden istenen her türlü bilgiyi ilgili makamlara vermekle yükümlüyüz ve veriyoruz. Bu işin yolu budur. Burada hakarete ya da tehditlere izin verilmeyecek.

Gördüğünüz, kurallara aykırı her mesajı ve yorumu bize bildirin. Mesajlar silinip, mesaj sahiplerinin hesapları da dondurulacaktır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 28
 • gugurluer @gugurluer

  Geç bile kaldınız , her yoruma hakaretle cevap veren, hiçbir farklı görüşe tahammülü olmayan bu güruh nasıl oluştu oda ayrı bir tartışma konusu.

 • kenya @kenya

  Neden insanlar burada siyaset yapar ki ? İsteyen gider kafasına uyan bir partiye üye olur ve orada yapar. Her yeri kirletme hakları olduğunu sanan bu kişilerin banlanması gayet normal. Platformun sahipleri siyaset yok diyorsa yoktur. Beğenmeyen gelmez.

 • Enes Pst @enoes_34

  @gamsizm kimseye konuşturmayın ama sizde susmayın Allah aşkına ülke bu durumdayken onun bunun incelemesini görmek helede bu incelemeleri görürken sizden sanki hiçbişe yok muş gibi sessizliği görmek iç acıtıcı

  • Murat Gamsız @gamsizm

   Ben konuşmam gerektiği yerde konuşuyorum. Mesela burada konuşmuyorum. Klavye silahşörlüğünü de sevmem. Kişisel şovumu yapmam. Benim tanımadığım takipçilerim için söyleyeceğim tek şey onların güvenliğini ilgilendiren konularda kendimce uyarmaktır. Bir konuda gaza gelmek en kötü şey. Düşünmeyi engeller. Bir de tabii şu var. Tarihi olayları onu yaşarken değerlendirmek zordur. Çünkü sonu görülmemiştir, bilgiler etraflıca toplanmamıştır. Bugün olan olaylarla ilgili doğru yorum yapabilmek, belki 20 sene sonra mümkün olacak. O yüzden sayfalarca yazılan yorumlar aslında boşuna yazılıyor.

   Geçmişte yaşanan önemli olaylarla ilgili gerçekleri şimdi okuyoruz. Ama o zaman yaşayanlar birçok şeyden habersizdi. Bizim şimdi bildiklerimizi bilseler tarih çok farklı gelişirdi.

   O yüzden ben kişisel olarak şu an orta doğuda yaşanan ve bizi de içine alan olayların hepsinin bir yere varacağını düşünüyorum. Hiçbir olay tek değil. Kişisel çabam da elimde olan imkanlarla ve özellikle geçmişte yaşanan tarihi olaylara bakıp fikir yürütmek. Çünkü vatandaş olarak bizim şu an doğru bilgiye ulaşmamız bir hayli zor.

   Ölenlere rahmet dilemek belki de yapılabilecek en kesin şey. Çünkü hikaye nasıl devam ederse etsin ölenler geri gelmeyecek.

  • Enes Pst @enoes_34

   @gamsizm @mrt87 @mrt87 sonuç itibariyle hepimiz bu ülke topraklarında yaşayan buranın ekmeğini suyunu tüketen birer TC vatandaşıyız, ben asla kimse kavga etsin klavye delikanlıları ortaya dökülsün demiyorum.zaten sizden bişey beklememin sebebi bu. sizden beklediğim şey ise uzun uzadıya yorum veya siyasi görüş değil çünkü burası siyaset yeri değil ama yorumlarda kavga edenleri susturup olayla ilgili Allahtan şehitlerimize rahmet diliyoruz ülke adına herkesten dua bekliyoruz gibi siyasi görüş içermeyen ama ülke durumuna da duyarsız kalmayan birkaç küçük yazı idi sadece beklediğim.... bunda yanlış bişe yok
   günlük rutine dönmek ise zaten hem kendi psikolojimiz için gerekli hemde tabir-i caizse biz sizi sallamıyoruz demek için iyi bir cevap fakat günlük rutine dönmek ayrı sanki duyarsızmış gibi sessiz kalmak ayrı (duyarsızmış gibi dedim duyarsız demedim yanlış anlaşılmasın)

 • Yalçın Aydın @yalcinaydin

  Bir şey olsa da onun yeri burası değil, herkesin kendi siyasi görüşü var ve herkesinki de kendine özel. Teknoloji ve otomobil konuları için buradayım ben, başka bir şey değil. Siyasi ve özel konuşmamı yapacaksam facebook, twitter üzerinden yaparım, instagram bile değil.

#Nexus4 'üme #SailfishOS kurdum ve oldukça memnun kaldım.
Port işini güzelce halletmişler sanırım her şeyi çalışıyor ama telefon özelliğini denemedim.
Arayüz alışılmışın dışında ama kullanması oldukça rahat.
Uygulama sıkıntısı var fakat benim için sıkıntı değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Stumaster paylaştı.

Nasıl olmuş 🙂 #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 73
Stumaster paylaştı.

35 ölçekte el yapımı çalışmam. Oyuncu camianın yakınen bildiği karakter, The Evil Within oyununun Silent Hill'den çakma karakteri "The Keeper". Altlık ve koruma olarak elde boş duran 50'lik CD kutusu kullandım.

Fotoğraflar ikinci el aldığım Canon IXUS 117 HS ile çekildi. Işık kaynağı olarak tek bir masa lambası ve mini tripod kullandım. Makine beklediğimden çok daha iyi sonuç verdi.
#akış #maket #theevilwithin

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 22