srcn paylaştı.

Merhaba
Bizim logomuzdaki profesörümüze şirin bir vücut tasarlamak ve sonrasında da animasyonlar yapmak istiyoruz. Bu konuda nasıl ilerlememizi tavsiye edersiniz.
Bize bu konuda destek olabilirmisiniz.

https://bilendenal.com/

Bilendenal.com doğru ürünü, konusunu iyi bilendenal

Bilendenal.com 22 yıldır Ram ( Bellek ) , Server ( Sunucu ) yedek parça ve depolama ürünleri ( Kingston, Samsung ve diğer 8 marka'nın) distribütörü olan Asnet'in e-ticaret kuruluşudur.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16
srcn paylaştı.

24.09.2018 10:29
İnternet yayınlarına MİT denetimi, Erdoğan'a kapatma yetkisi getiriliyor
İnternete sansürü düzenleyen yönetme ik taslağına ulaşıldı. İnternetten radyo-tv yayınlarına MİT izni, denetim, sansür ve kapatma geliyor
Cumhuriyet gazetesi, radyo-TV ve isteğe bağlı yayınların internet üzerinden sunumuna ilişkin yönetmelik taslağına ulaştı. RTÜK ve BTK uzmanlarının hazırladığı taslağa göre, internetten yayın lisansı için MİT ve Emniyet’ten izin koşulu getiriliyor. Tüm radyo-TV yayınları, platform yayınları ile Netflix, Blu TV gibi “IPTV” formatındaki yayınlar “denetim, erişim engeli, lisans iptali” gibi geniş bir sansür çarkının içine alınıyor.
https://www.birgun.net/haber-detay/internet-yayinlarina-mit-denetimi-erdogan-a-kapatma-yetkisi-getiriliyor-231422.html

İnternet yayınlarına MİT denetimi, Erdoğan'a kapatma yetkisi getiriliyor

İnternete sansürü düzenleyen yönetme ik taslağına Cumhuriyet ulaştı. İnternetten radyo-tv yayınlarına MİT izni, denetim, sansür ve kapatma geliyorCumhuriyet,
BeğenFavori PaylaşYorum yap
srcn paylaştı.

#tsanahtarlık isteyenleri böyle alalım 👇👇
TeknoSeyir ailesinden 3 kişiye TS anahtarlığı hediye ediyoruz. Honor Türkiye TeknoSeyir hesabını takip edin ve Honor 10'un en beğendiğiniz özelliğini #Honor10 ile paylaşın anahtarlıklardan birisinin sahibi olun!

Son Katılım: 5 Temmuz 23.59

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14
srcn paylaştı.

Google podcastler uygulamasını indirdim. Ama Teknoseyir'inkiler haricinde podcast bilmiyorum. Tavsiye edeceğiniz podcastleri konuları ile birlikte yazabilirmisiniz? Hem bilmediğimiz bazı podcastleri öğreniriz hem de benim gibi bu işte yeni olanlara güzel bir kaynak olur.

@gamsizm @hkellecioglu podcastlerin açıklama kısmına haberleri dakikalarıyla birlikte ekleme şansınız var mı? Böyle biraz zor oluyor da.
#podcast #Tavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap
srcn paylaştı.

Elektronik ürünlere ek vergi geliyor.

Bakandan flaş ek vergi açıklaması

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, önümüzdeki dönemde ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 88

Merhaba arkadaşlar. 20-25 dakika süren ingilizce dizi bilenler yazabilir mi acaba?
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

#Mi6 telefonumda yaklaşık 1 haftadir #miui9 sürümünü deniyorum. İlk baslarda pil suresi felaketti fakat su an son derece iyi sureler aliyorum. Ayrica #miui8 de bu sureleri aldığımda pil %5 düşmüş oluyordu. Ayrica hiçbir stabilite problemi görmedim. Telefon boşta iken ise neredeyse hic pil harcamıyor. Split screen özelliği de cok guzel olmus. Guncelleme gelen arkadaslara guncelleme yapmasını öneririm. Miui 8 ile telefondan hic memnun değildim fakat miui 9 benden tam not aldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaslar Xiaomi mi6 telefonu aldim. Yardım eden arkdaslara tesekkurler. Ilk izlenimlerim cok iyi. Su ana kadar gordugum tek dezavantaj ise cihaz biraz agir. Sorusu olan arkadaslar sorabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 21

Merhaba arkadaşlar. Vodafon hat kullanan arkadaşlarda xiaomi mi5 veya mi6 altı cihazlarla 4G performansı nasıl. Bu cihazlardan birini alıcam ama vodafon ile 4G de problem yaşandığı söylendi. Acaba durum nasıl?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12