#akış #wordpress Herkese iyi pazarlar.Kendi işlerimi yayınlamak için bir internet sitesi oluşturmak istiyorum ancak en ufak bir bilgim yok.Domain ve hosting almam gerektiğini biliyorum o kadar 😀 .Yaptığım araştırmalara göre de galiba wordpress ücretsiz temalarıyla işimi en kolay şekilde halledebileceğim.Sizce nasıl ilerlemeliyim? Bir yol yordam gösterirseniz çok çok iyi olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #mouse #TeknoYardım Merhabalar.Kulandığım mouse herhangi bir ekranda atlama yapıyor, sanki frame atlaması oluyormuş gibi.Farklı mouse, driver, aygıt kaldır denedim.Sorun sizce neden kaynaklanıyor olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar freelance iş yaptığım bir sitedeki ilanlarım için reklam yaparak trafik arttırmak istiyorum.Buna benzer bir tecrübesi olan var mıdır aramızda veya bana yardımcı olabilecek.İşe yarar mı onuda bilemiyorum.Biraz akla ihtiyacım var??#akış #reklam

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • gordonfreeman @gordonfreeman

    hangi siteyi kullanıyorsun? freelancer falan mı?

  • Equitatus @equitatus

    En iyi geri dönüşü Adwords ile alabilirsin. Kendine göre bir bütçe belirleyebilirsin böylece uçuk fiyatlar ödemek zorunda kalmazsın. En çok dikkat etmen gereken şey anahtar kelimeleri iyi seçmek ve reklamları olabildiğince anlaşılır hazırlamak. Adwords sana girdiğin anahtar kelime ile ilgili yüzlerce farklı öneri sunacak ancak bunları eklersen faydadan çok zararı oluyor. Sadece senden satın alım yapabilecek kişilerin aramalarını sitene almaya çalış. Genel anahtar kelimelere ilan verirsen eğer alıcı değil bakıcı olan kişiler veya birşeyi almak istemeyip sadece araştıran kişilerin aramalarına boşuna para vermiş olursun. Mesela "X" sattığını düşünelim. Kullanacağın anahtar kelimeler "X satışı, X al, X satın al" şeklinde olsun. Bunun yerine "X markaları, X ürünleri, X tipleri" gibi kelimeler kullanırsan satın alma amacı olmayan insanların aramalarına para ödemiş olursun.

#akış Kusura bakmayın sarjim çok az o nedenle doğrudan sorumu soracağım.Max. 450 euroluk nır makine arıyorum mimarlık öğrencisiyim o yüzden ihtiyacında var bir fotoğraf makinesine.Tavsiyede bulunursanız çok sevinirim iyi günler hepinize.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış 400 watt power supply arıyorum.Elinde olan kullanmayan var mı? ikinci el talip olabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Akış hızlı bir bakış attım ama bir şey göremedim.Yeni IPad pro 12" için bir benim mi içim gitti ne de güzel olmuş.1 hafta okula air 2 ile gittim bütün işlerimi onda yaptım gayet pratikti.Onda öyleyse bunda nasıldır diye merak ettim doğrusu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış Merhaba.Enpara hesabı açtırmak istiyorum ama bu yakınım aman dikkat sözleşmeyi falan iyi oku diyince içime bir kurt düştü.Guvenilir midir nedir ne değildir, önerir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

#akış Merhaba elimde i5-3350 P bir işlemci var.Buna uygun bir anakart arıyorum.Ts den Onur beyin elinde birkaç anakart varmış fakat hangisi bana en uygun bilmiyorum chipset olayı kafamı karıştırdı hangisi bana daha uygun yardımcı olabilirseniz sevinirim.Simdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9