#akış Kusura bakmayın sarjim çok az o nedenle doğrudan sorumu soracağım.Max. 450 euroluk nır makine arıyorum mimarlık öğrencisiyim o yüzden ihtiyacında var bir fotoğraf makinesine.Tavsiyede bulunursanız çok sevinirim iyi günler hepinize.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış 400 watt power supply arıyorum.Elinde olan kullanmayan var mı? ikinci el talip olabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Akış hızlı bir bakış attım ama bir şey göremedim.Yeni IPad pro 12" için bir benim mi içim gitti ne de güzel olmuş.1 hafta okula air 2 ile gittim bütün işlerimi onda yaptım gayet pratikti.Onda öyleyse bunda nasıldır diye merak ettim doğrusu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış Merhaba.Enpara hesabı açtırmak istiyorum ama bu yakınım aman dikkat sözleşmeyi falan iyi oku diyince içime bir kurt düştü.Guvenilir midir nedir ne değildir, önerir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

#akış Merhaba elimde i5-3350 P bir işlemci var.Buna uygun bir anakart arıyorum.Ts den Onur beyin elinde birkaç anakart varmış fakat hangisi bana en uygun bilmiyorum chipset olayı kafamı karıştırdı hangisi bana daha uygun yardımcı olabilirseniz sevinirim.Simdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

#akış Günaydın.Çok tanımadığım birinin bana bir kargo göndermesi gerekiyor fakat ev adresinide vermek istemiyorum.Bu durumu nasıl çözebilirim?Yurt dışından gönderilecek ,bir ptt şubesine göndermesini sağlayabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış Fiverr sitesinde yaptığım freelance işlerden birikmiş bir 60 dolar var.Sizce dolar olarak mı yoksa euro ya dönüştürüp elde tutmak mı daha mantıklı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #WhatsApp Bir arkadaşım android den ios a geçiş yaptı fakat whatsapp yedeğini bir türlü aktaramadı bende baktım üstünkörü fakat ben de beceremedim.Bilgisi olan,nasıl yapılabıileceğini bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
 • Ergin Bilgin @erginbilgin

  Normal yollardan yapılamıyor. Yaptığını iddia eden 1-2 yazılım var ama onlar da paralı.

 • Jubei @jubei

  #1. WhatsApp Mesajlarını Android’ten iPhone’a E-Posta Yoluyla Aktarma
  WhatsApp’ı Android’den iPhone’a aktarmak için aşağıda verilen adımları uygulayın:

  Adım 1: Bu yöntem mesajları aktarmak için oldukça kolay bir yoldur. Tüm yapmanız gereken Android telefonunzda WhatsApp’ı açmak ve mesajlarınızı eski aygıtınıza yedeklemektir.

  Adım 2: Ayarlar > Sohbetler > Sohbet Geçmişi > Sohbeti e-postala seçeneğine gidin ve aktarmak istediğiniz sohbetleri tek tek kendi mail adresinize gönderin. (Mail adresinin iPhone’a geçiş yaptıktan sonra kullanacağınız mail adresi olmasına dikkat edin.) Daha sonra WhatSapp uygulamasını Android cihazınızdan kaldırın.

  Adım 3: Öncelikle e-postanızı yeni iPhone’unuza kurun. Daha sonra WhatsApp uygulamasını kurun. Kurulum tamamlandıktan sonra otomatik olarak yedeklemeyi bulacaktır. Daha sonra sadece mesajları geri yüklemeyi seçmeniz gerekiyor.

  Alternatif olarak, WhatsApp mesajlarınızı Google Drive’a yedekleyebilirsiniz. (Ayarlar > Sohbetler > Sohbet yedeği)

  Daha sonra, yeni iPhone’unuzda Google Drive hesabınızla ilişkili olan e-posta adresiyle oturum açtığınızda, WhatsApp yedeklemesi iPhone’dan erişilebilir olacaktır. E-posta kurulumunu yaptıktan sonra WhatsApp’ı yüklerken yedeklemeyi geri yüklemenizi sağlayacak bir seçenek göreceksiniz. WhatsApp mesajlarınızı yeni iPhone’unuza aktarmak için Geri Yükle’ye dokunmanız yeterlidir.

  #2. WhatsApp Konuşmalarını Android’den iPhone’a “WhatsApp Transfer Plus” Uygulaması Kullanarak Aktarma
  Manuel olarak hiçbir şey yapmanız gerekmediğinde, bu yöntem sizin için daha kolay olabilir. Mobiledic WhatsApp Transfer Plus adlı uygulamayı kullanarak, WhatsApp mesajlarını yedekleyebilir ve daha sonra yeni iPhone’unuza aktarabilirsiniz. WhatsApp Transfer Pluss, WhatsApp sohbet geçmişini Android’den iPhone’a aktarmakla kalmaz, aynı zamanda Android’den Android’e, iPhone’dan iPhone’a ve iPhone’dan Android’e de aktarmak için de kullanılabilir.

  Bu program, herhangi bir veri kaybı olmadan doğrudan bir bilgisayarı kullanarak Android ve iPhone arasında WhatsApp mesajlarının aktarılmasına olanak tanır. Yapmanız gereken tek şey, Android telefonunuzun ve iPhone’unuzun her ikisini de bilgisayara bağlamak ve “Aktar” düğmesini tıklamaktır. Aktarım birkaç saniye içinde gerçekleşecektir.

 • Ertuğrul Öztürk @ertugrulozturk

  Onun tersini denemiştik. E-mail falan denedik beceremedik. Çok önemli bir şey varsa aynı platformdaki cihaza atın. Uğraşmaya değmez.

 • Yunus @yunus

  Benim bildiğim farklı platformlar arası yedek aktarımı mümkün değil. Sebebi de her cihazda farklı bir şifreleme yöntemiyle yedekleme yapılması. Yani mesele yedeği almak değil, yedeğin şifresini çözebilmek. Bunu yapabildiğini iddia eden yazılımlarında işe yarayanını görmedim. O yüzden farklı bir işletim sistemine geçiyorsanız, önceki yedeklerinize maalesef erişemeyeceksiniz.