#akış #Hepsiburada Hepsiburada'dan 20 Mart tarihinde 1,411.20 TL'ye HP marka a3 yazıcı satın aldım. Yaklaşık 5 gün sonra bana bir toner gönderildi satıcıdan, ben de doğru ürünün gönderilmesi için paketi geri gönderdim. Satıcı ise doğrudan para iadesini yaptı. Aynı gün ise aynı ürünü satıcı 1.685,60 TL'den tekrar stoğa soktu. Hepsiburada çözüm merkezi ve müşteri hizmetleri ile yaptığım o kadar görüşmeye rağmen bir sonuca varamadık. Sizce ne yapmalıyım bu durumda.

https://www.hepsiburada.com/hp-cr768a-officejet-7110nw-inkjet-yazici-a3-a4-p-HBV000002LH78?magaza=JohnWick%2B

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mr.Bell @mr-bell

  Normalde thh ye gitseniz hakkınızı alma durumunuz olabilir.
  Hepsiburada canı isterse çözüyor ama kendisi bence sütten çıkmış ak kaşık değil.
  Eğer ben illa ki bu malı alacağım ve arada ki farkı verebilirim diyorsanız başka bir yerden alıp geçmek mantıklı, böyle bir satıcı belki iade mal gönderecek yani bilmek zor.
  Geçmiş olsun.

 • Joe @joe

  Hbden don lastiği bile alma..Ne yapılır bilmiyorum.

 • Pennywise @pennywise

  HB denen iş etiği sıfır olan siteden bir daha alışveriş yapmamak yapabileceğiniz en güzel şey olur bence.

 • POfficer @felixfelicis

  GittiGidiyor bana bi benzerini yaşattı. Teknosa mağazasından indirim ile jabra kulaklık almıştım. Bekledim kargolamamalarına rağmen bekledim sonra iptal ettiler. GittiGidiyor hiçbir şey yapmadı. Bende o gün bugündür o siteden alışveriş yapmıyorum.

 • Boba Fett @bobafett

  Garip bir durum olmuş. Aynı satıcıdan toner aldım. En hızlı ürünü gönderen firma idi. İletişime geçilecek bir durum olmadığında değerlendirmek pek mümkün değil.
  Normalde iade veya ürün temini tercihiniz size sorulmalı. Normalde THH bu durumda size yardımcı olmalı ama - bölgeye göre değişmekle birlikte - genelde para iadesi olduğunda dosyayı kapatıyor.

 • Seçkin @nemesis8

  Şikayetvar'a yazdım. Daha 2 gün önce bu çözümü önermiştim ve onay almadı. Çok kabul edilemez bir çözüm değilmiş demek.