Ayakkabı alışverişlerinizi nerden yapıyorsunuz? Önceden airmax falan alırdım ama artık bu fiyatlar beni yormaya başladı. Ucuz kolpa ayakkabıda 1 ay dayanmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ttnet #turknet #İnternet
Hattımın dsl değerleri aşağıdaki gibidir turknete başvurdum 75 mbit e kadar vdsl hız veririz dediler bu değerler ile 50 ve üstü hız alabilir miyim yoksa iç tesisat yenilemek mi gerekiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spotify Öğrenci Hesabına Geçme

İndirimden yararlanmak için öğrencilerin yapması gereken, öğrenciler sayfasından premium hesaba geçiş yapmak için kredi kartı bilgilerini girmek ve öğrenci olduğunuzu kanıtlayacak bir belge sunmak. Bunun için istenilen belgeler transkript belgesi, öğrenci belgesi veya üniversite ödemesi olabilir. Belgenin verilişinin üzerinden 3 ayın geçmemesi gerekiyor. Bu şartları yerine getirirseniz, 12 ay boyunca Spotify’i aylık 6.99 TL’den kullanabileceksiniz. Spotify öğrenci sayfasına buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Spotify öğrenci indiriminden en fazla 4 sene yararlanabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Monitörümde vesa bağlantısı yok ve monitörü masadan biraz yükseltmek ve ayırmak isitiyordum. Aklıma bundan başka seçenek gelmedi açıkçası. Ayırmak istememin sebebi masaya biraz yüklenince monitör sallanıyor.Bu da rahatsızlık veriyor. Bunun için duvar rafı alıp masanın hemen 1 cm kadar üstüne masaya değmecek şekilde yerleştirmek istiyorum. Bu şekilde hem monitörün masa ile ilişkisi kalmayacak hemde yükselmiş olacak 😀 Bakalım yarın bakmayı düşünüyorum. Başka önerilere de açığım ama pek alternatif yok.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/duvar-raflari/raflar/80143953/ekby-osten-duvar-rafi.aspx

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/duvar-raflari/raf-ayaklari/50169001/ekby-bjarnum-raf-ayagi.aspx

EKBY ÖSTEN duvar rafı, beyaz, 119x28 cm

EKBY ÖSTEN duvar rafı, beyaz, 119x28 cm
BeğenFavori PaylaşYorum yap

😀 Artık... İpek Hosting tüm müşterilerine ücretsiz olarak SSL sağlıyor.

Çalışmalardan önce SSL kullanmak için 80 TL ip ücreti + 20 TL SSL sertifikası (Yıllık) ödenerek sahip olunan güvenlik sertifikası. Tüm müşterilerimizin hizmetine ücretsiz olarak sunulmuştur.

En küçük paketten en büyük pakete, kadar tüm paketlerde geçerlidir...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 21 / 41

Bu siteden alışveriş yapan oldu mu ?
http://elago.com.tr/

IPHONE Aksesuarları Elago Türkiye Resmi Sitesi

Iphone orijinal Elago Aksesuarları Kılıf kırılmaz cam filmi kulaklık araç şarjı stylus stand ve usb kablosu modelleri ile ELAGO Kalitesi
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Herakles @herakles

  Sanırım artık çok geç, Geçen cumartesi kılıf siparişi verdim. İşin garip tarafı elimde ne takip numarası nede aldığıma dair bir şey var 😀 1 haftadır da gelmeyince biraz işkillendim 🙂

 • Herakles @herakles

  @orcun İletişime geçtim bakalım ne olacak.

 • Herakles @herakles

  @orcun Telefon numaralarını bulamadım, Bende mesaj yolladım siteden 12 saat sonra cevap geldi. Takip numarıs ve ürünün nerede olduğunu yazmışlar

 • Herakles @herakles

  7 plus kullanıyordum, Boyutundan şikayetciydim en son zam ile yaklaşık 500 TL karlı bir şekilde sattım. Sonra 1300 TL 6s buldum aldım şimdi 6s kullanıyorum. Fakat sonradan anladım ki 7 bulunan sanal tuş işleri baya kolaylaştırıyor ve bozulma riski sıfır, Tabi birde çift ses çıkışı aradığım noktalardan, Suya dayanıklılıkta önemli benim için. Onun için bu aralar İphone 7 arayışındayım tabi ucuz fiyata 3800 TL hayatta vermem 🙂 Yani kısaca çok memnundum 1 nesil düşmem bile kafamı taşlara vurmama sebep oldu.