Tam kavrayamadım. Mesut abi neden yükselmiş?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

SolidWorks kullanan var mı? Nasıl ücretsiz edinebilirim? Öğrenci için olan sürümü bile 927 lira

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlk defa devletin yükümlü olduğu ödemeyi geciktirdiğine şahit oluyorum. Normalde işsizlik ödeneği her ayın 5 inde ödenir. Geçen ay 4-5 günden fazla gecikmeli alanlar olmuş. Bu ay da henüz ödenmedi. Şikayetvar bununla ilgili şikayetle dolu. Sonumuz hayır olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Askerlik şubesine yoklama için başvurdum. Aile hekimliğim küçük bir kasabada aynı zamanda hastahane olarak hizmet vermekte. Pandemiden dolayı hastahanelerde oluşan yoğunluk sebebi ile askerlik şubesine başvurduktan 10 gün sonra aile hekimliğine gidip muayene oldum ve askerliğe elverişlidir belgemi aldım. Askerlik şubesi arada geçen 10 gün için yoklama kaçağı olduğumu belirlemiş ve 7179/24 maddeli kanun gereğince 2219₺ para cezası uygun görmüş. İşin tuhaf yanı ilgili kanun maddesinde kaçak olunan her gün için 5₺ para cezası uygulanır şeklinde bir hüküm bulunuyor 🙂

Özet: Allah devletimize zeval vermesin

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 16

Turknova torrent kullanan var mı? Siteye erişim yok bende. Bu arada hangi torrent sitesini kullanıyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam dostlar. iPhone 7plus kullanıyorum. Bazı uygulamalara hücresel veriyi kapatmıştım daha önce. Şimdi açıyorum. Uygulamaya girdiğimde açılmadığını görüyorum. Tekrar açmak için girdiğimde kendiliğinden kapanmış olduğunu görüyorum. Bir türlü açılmıyor. Acaba kronik bir sorun mu? Daha önce yaşayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iOS ta e kitap okumak için kullandığınız bir uygulama var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap