İngilzce sözlük uygulamalarından hangilerini kullanıyorsunuz, ne tavsiye edersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

#akış #instagram
Bir süredir tarayıcıdan instagram sayfalarına, linklerine girip birkaç gönderi aşağı indiğimizde tıpkı facebookta olduğu gibi sayfa kitlenip giriş yapmaya zorluyordu. Bu zaten sinirimi bozmaya yetiyorken bugün de linke tıkladığımda karşıma direk giriş yap kısmı çıkmaya başladı. Nefret ediyorum. Nefret...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün bi arkadaşım wp grubumuzda paylaştı bunları. Hepsi de bugün birkaç saat arayla olmuş. Pişmiş tavuğun başına bile gelmez mi denir, çölde kutup ayısı mı bilmiyorum. Okurken sinirlerim bozuldu.
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mkyb @mkyb

  N11'de iade talebi kısmı sorunlu. İade açıyorsun satıcı kafasına göre osuruktan nedenlerle red ediyor N11 karışmıyor. Şikayetvar.com'a yazınca aman efendim kusura bakmayın biz ilgileniyoruz deyip paramı iade etti N11. Şikayetimi silmem içinde özellikle istekte bulundular. Ben üşenip silmedim 2 gün sonra paranızı iade ettik lütfen şikayetinizi silin diye tekrar aradılar.

#teknotavsiye #akış #tavsiye
Annem iphone 4 kullanıyordu. Ekranı kırıktı şimdi de ahizeden ses alamıyor konuştuğu kişi. Anneler günü için sürpriz yapıp yeni bi telefon almak istiyoruz. 1500 lira civarı büyük ekranlı ve kamerası bi tık iyi olursa annem için harika olur. Öneriniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Meizu 16th'ya ANDROID 10 nasıl kurulur? | Detaylı REHBER!

Meizu 16th modeli bildiğiniz gibi Android'in özelleştirilmiş versiyonlarından biri olan FlymeOS arayüzünü kullanıyor. Şu an içerisinde 8.0 Oreo işletim siste...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Bende yeni izledim. 50 lira para veriyorsun bootloader'ı açtırmak için, ondan sonra tek seferlikmiş işlemi yapamazsan yanlış vs paran gitti. Yüklenen stock android 10 ve parmak izi çalışmıyormuş. Sene 2007 beyler, ben iphone'a unlock yapıyorum cihazı yollayın geveyle yapıcam birde jb atıcam o sayede hattınızı takıp kullanabilirsiniz. 2020'de bize 13 sene evvelini yaşatan meizu'a bir alkış tutalım.

  • Ömer Faruk Bostan @omerfarukbostan

   Bitek meizu değilki huaweinin bootloaderleri de parayla açılıyor.

  • Orcun @orcun

   @omerfarukbostan Huawei de açsan ne yapacan ki cpu da kirin custom rom işi ne alemde acaba ? zamanında 10 sene evvel htc de de s-off belası vardı. 😀

  • Ömer Faruk Bostan @omerfarukbostan

   @orcun en temizi samsung ayarlardan açıyorsun oem kilit açmayı temiz. Bakmayalı Şayominin bootloader kilit açma süresi de 1 hafta olmuş.

  • Orcun @orcun

   @omerfarukbostan Şayomi de mi unlock ile açılıyor ama evveliyatı telefondan gsm hattının interneti üzerinden mi hesabıyla giriş yapıp talepte bulunuyorsun. Mi unlock ile pc'den denetlettiriyorsun 200 saat falan süre veriyor. O süre bitince unlock programı ile açılıyor. Şayomi efendi diyor ki bu süre uzun vs diyenlere efendim telefon çalındıysa işte yetkisiz kişiler rom yükleyip kullanamasın diyeymiş bu süre diye savunuyorlar.

  • Umut Koçak @umtk

   O servis işi kolaylaştırmak için çile çekerim, dert sahibi olurum dersen para vermeden de kilit açılıyor.

  • Orcun @orcun

   @umtk Diğer sıkıntılar ne olacak ? sade rom atmakla bitmiyor ki parmak izi de çalışmıyormuş. Bu rom ile pil ne kadar gidecek ? meçhul.

  • Umut Koçak @umtk

   @orcun ekran içi parmak izi okuyuculu telefonlara yapılan custom romların çoğunda çalışmıyor.

  • Orcun @orcun

   @umtk Benim 9t var mı böyle sıkıntı ? Pixel experiance romda mesela sorun yok. Keza eurom miuimix titanium os neydi o birde havox mu havoc mu öyle bir sürüm falanda vardı, falan bunlarda da görmedim. Ama şöyle de bir olay var. Bizim telefonların ekrandan parmak izi okuyucusu optik diye geçen türden, 16th optik değildi diye biliyorum s10 lar gibi ekrana falan yapışık sensör değil mi ? o zaman bu hadise de çok saçmaymış.

  • Emir @ecy

   @orcun lineageos kuran biri ekrandan parmak izi okuma özelliğinin 16th'da çalıştığını yazmış

  • Orcun @orcun

   @ecy https://meizuturkiye.org/threads/meizu-16th-m1882-lineageos-17-1-unofficial.1283/ Rus biri derlemiş onu da ama çalışıyormuş. Meizu sağolsun yeniden amerikayı keşfediyor. 😀

  • Emir @ecy

   @orcun ne kadar doğru bilmiyorum ama bi davranışın alışkanlık haline gelmesi 21 günde oluyor denilmişti bi videoda. Şu telefonu aldım alalı yok romdu, uygulamaydı, kameraydı, bataryaydı internette en ufak haberi, gelişmeyi kaçır(a)maz oldum, bakmadığım gün kendimi rahat hissetmiyorum yemin ediyorum ayaklı gazeteye döndüm 😄

  • Orcun @orcun

   @ecy Bu rom işinde meizu çok geç kaldı. Ek olarak herifler çinliye okey biraderim sana desteğimizi çıkarız diyor globalde meizu serum takılmış hasta gibi bana elleşmeeeeeeeeeeeyyyin halsizim rahatsızım diye kıvranıyor. Ha mağdem bu işi yürütemiyorsun satma o zaman arkadaş defol git çinde sat sadece ? bu marka imajı açısından felaket birşey yani kullanıcını resmen ötekileştiriyorsun. Bunu öğrenen adam senden niye telefon alsın ki ? almaz. Birde böyle port romlarla uğraşıyorsun vs. elin rus biraderleri toparlamış falan. Xda'a bakıyorum parça pinçik adam gibi bir konusu vs yok. Xda'da bu arada cihazı bile bulamadım 16th'ı aratıyorum cihaz olarak bulamıyor. YA bir telefonun xda'da konusu işte ayrı bölümü olmaz mı ? ne bu yani operatörden aldığımız zübizarretta marka telefon mu da yok ?

  • Emir @ecy

   @orcun geç kaldı demek için bu işlerin önünü açmış olması gerek ama öyle bir şey yok 😬 o yüzden de xdada falan çıkmıyor bir şey, didik didik edip uğraşan bi ruslar var o kadar. O adamlar da bi garip, meizuya takık durumdalar sanki, bootloaderdı, romdu falan baya inat etmiş gibi uğraşıyorlar 😃 Globalde de buraya veya başka ülkelere gitmeyen telefonlar Rusya'ya gidiyor sanırım. Türkiye'den sorumlu olan adamı en son geçen sene hpwnin yayınında gördüm sonra kayboldu. Ne bi açıklama var ne bilgilendirme @umtk olmasa haberimiz yok 😃 şirket devlet destekli olduğu için midir nedir global olsa da olur olmasa da gibi bi durum var tamamiyle kapalı kutu

#bluetoothkulaklık #tavsiye #kulaklık
Elimde anker soundcore life q10 bluetooth kulaklık var. Kulaklıkta aptx sertifikası yok ama hi-res sertifikalı. Telefonun geliştirici seçeneklerini açtığımda gördüğüm bu ayarları değiştirirsem performansına katkısı ne olur? Hangi ayarları ne olarak değiştirmeliyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#teknoyardım
Geçenlerde ethernet kablosu aldım eve gelip ambalajından çıkardım ve en ufak kıvrılmada gitti, kullandıkları malzeme kağıt gibiydi. 10 - 15 metrelik bi ethernet kablosu ve ara kablo almam gerekiyor, internet üzerinden alıcam tavsiyeniz var mı tsciler?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım
Teyzemin telefon rehberi silindi. Rehberdeki kişileri geri getirmenin yolu var mı? Kendisi android kullanıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Emir paylaştı.

WhatsApp'a sonunda dark mode gelmiş. Tanıtım filmi çok iyi 😀 😀

https://twitter.com/WhatsApp/status/1234901128887668736

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17