#TeknoYardım
Teyzemin telefon rehberi silindi. Rehberdeki kişileri geri getirmenin yolu var mı? Kendisi android kullanıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Emir paylaştı.

WhatsApp'a sonunda dark mode gelmiş. Tanıtım filmi çok iyi 😀 😀

https://twitter.com/WhatsApp/status/1234901128887668736

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18

Bu uygulama hakkında bilgisi olan var mı? Alınır mı?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.itemstudio.castro.pro

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#googlecamera #gcam #meizu16th
Telefona yüklediğim google kamera saçmalamaya başladı. Arka kamerayla çektiğim fotoğraflarda sıkıntı yok ama ön kamera renkleri çok farklı veriyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Ve google kamerayı silip farklı sürümleri denemek istesem bu uygulamayla çektiğim fotoğraflar da silinir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İran Abd'ye misilleme yapıyor, bir şeyler gümbür gümbür geliyor. Twitterda konuyla ilgili yazılanlara bakayım diyorum... Mizahşörü, işin içinden espri çıkaranı, sanki bilgisayar oyunuymuş gibi patlamış mısırını alıp izlercesine yorum yapanı gırla gidiyor. Ya şöyle bi olaydan nemalanmaya çalışıp nasıl bu kadar basitleşebiliyor ki insanlar? Millet canımız sıkılıyordu bize de meşgale çıktı hadi kapışın modunda. Bu nasıl bi kafa bu neyin kafası?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Burak @burakk

  bu şunun kafası bence : her şey zıvanasından çıkmış durudma yeryüzünde şu son 20 yılda. battı balık yan gider moduna almış herkes kendini oturmuş izliyor. kimsenin elinden bir şey gelmiyor. bir kaç savaş karşıtı paylaşım gördüm zaten. üzüldüm.
  bok gibi insanlar yönetiyor koca koca ülkeleri. bu bok kafalılar seçildiği ve böyle yönettikleri sürece elden bir şey gelmiyor.
  benim merak ettiğim bakalım bizim ülkemiz nasıl tavır alacak bu süreçte... dilerim en az zararla atlatırız.

 • Alper Kutlu @alper-kutlu

  o tipler hem cahilliğinden hemde bana değmeyen yılan bin yıl yaşasın düşüncesinde olmasından öyle rahatlar hiç düşünmüyorlar hadi diyelim empati duygun yok o bölgedeki insanlara değer vermiyorsun ölene üzülmüyosun. bu bölgenin karışması daha fazla kan akması ülkemizin ekonomisini de etkiliyor hem ticaret yapamıyoruz hem turist gelmiyor hem daha çok mülteci geliyor. birde kürt devleti sorunu var suriye karışık ırakta zaten kürt devletini kendi elimizle meydana getirdik irandaki kürtlerde bağımsızlığını alırsa yeni kocaman bi kürt devleti doğar ve ülkemizdeki kopmak isteyenlerin de onlara bağlanmak istemeleriyle türkiye iyice içinden çıkılmaz bi hal alır bunu bilmedikleri içinde rahat rahat konuşuyorlar

 • Echo @echo

  Travma Sonrası Stres Bozukluğu gibi bir şey sanırım. Delirmemek için de olabilir. Çok şaçma sapan bir yere gidiyoruz. İklim değişiyor, içme suyu azalıyor, sular yükseliyor, dünyanın ısısı hızla artıyor. Aklı başında olan herkes gelecek kaygısı yaşıyor. Evrimin gereği, eleğin çalışması lazım gerçekten hakeden DNA lar geleceğe taşınsın. İyi olan kazansın. 🙂

Günlerdir bilgisayaramı kullanamıyorum. Bilgisayar açılıyor ama ekrana görüntü gelmiyor. Bios pilini çıkarıp taktım, bilgisayar açıldı ekran geldi ama birkaç dakika sonra gitti ve bir daha açılmadı. İnternette bu konuyla ilgili videolara baktım. Sorunla karşılaşanlar ne yaptıysa (power supplyden gelen 12 voltluk akımı ölçmek hariç) ben de yaptım ama bi değişim yok. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir, ne yapmalıyım? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #teknoyardım #googlecam
Bir sorum olacak. Telefonumda Google Camera var. Portre modunda çektiğim tüm fotoğrafları hem normal halleri hem de arka planın flu olan haliyle iki fotoğraf şeklinde çekip saklıyor. Ayrıca bunu yaparken de galerimde ayrı albüm oluşturuyor. Yani portre modunda çektiğim her fotoğraf aslında iki tane oluyor ve her birini de ayrı ayrı klasörlüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kulaküstü kulaklık için darbeye dayanıklı, sert yapıda, uygun fiyatlı bi taşıma çantası almak istiyorum. Öneriniz var mıdır? Herhangi bi internet sitesi dışında Eminönü, Karaköy civarında da bulabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#bluetoothkulaklık #kulaküstü #kulaklık #akış
11.11'de hb'den Anker Soundcore Life Q10 kulaklık aldım. Ürün elime ulaştı ancak kısa bi süre sonra sağ kulaktaki bass efektinin çalışmadığını fark ettim. Hb aracılığıyla ya da direkt kargoyla teknik servise gönderim yapılabiliyordu ama kargonun ulaşma süresi, işleme alınması (2 gün) ve 21 günlük servis süresi çok uzun geldi, uğraşmak istemedim. Haritalardan baktığımda abidik gubidik bi yer çıkıyordu teknik servisin lokasyonu ama kalktım kendim götürdüm. Durumu anlattım, aldılar, bakıp incelediler. 15 dakika sonra adam geri döndü ve değişim yapıldı. Bu kadar kısa sürmesini beklemiyordum 😀 Bu da böyle bi anımdı işte.

Ek olarak kulaklık black friday için yeniden indirime girecekmiş sanırım. Ben kampanyayla 200 liraya almıştım. Kulaklık almak isteyenler bi düşünsün çünkü gerçekten de güzel bi seçenek.
Kaynak: https://www.teknoblog.com/anker-efsane-cuma-ozel-urunler-indirim-firsatlari/

Anker'den Efsane Cuma gününe özel ürünler ve indirim fırsatları

Anker Efsane Cuma'da yoğun ilgi göreceğini tahmin ettiği ürünlerini paylaştı. Teknosa ve Hepsiburada ile de kampanyalar var.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #tavsiye #telefon #android
Bir arkadaşım için maksimum 3.000 TL'ye kadar bi telefon bakıyoruz. Önceliğimiz batarya. Kamera, ekran vs pek önemli değil. İnternet üzerinden değil de herhangi bir teknoloji marketten almak istiyor. Kendisi Oppo A9 düşünmüş. Varsa önerileriniz nelerdir arkadaşlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18