#akış #teknoyardım #googlecam
Bir sorum olacak. Telefonumda Google Camera var. Portre modunda çektiğim tüm fotoğrafları hem normal halleri hem de arka planın flu olan haliyle iki fotoğraf şeklinde çekip saklıyor. Ayrıca bunu yaparken de galerimde ayrı albüm oluşturuyor. Yani portre modunda çektiğim her fotoğraf aslında iki tane oluyor ve her birini de ayrı ayrı klasörlüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kulaküstü kulaklık için darbeye dayanıklı, sert yapıda, uygun fiyatlı bi taşıma çantası almak istiyorum. Öneriniz var mıdır? Herhangi bi internet sitesi dışında Eminönü, Karaköy civarında da bulabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#bluetoothkulaklık #kulaküstü #kulaklık #akış
11.11'de hb'den Anker Soundcore Life Q10 kulaklık aldım. Ürün elime ulaştı ancak kısa bi süre sonra sağ kulaktaki bass efektinin çalışmadığını fark ettim. Hb aracılığıyla ya da direkt kargoyla teknik servise gönderim yapılabiliyordu ama kargonun ulaşma süresi, işleme alınması (2 gün) ve 21 günlük servis süresi çok uzun geldi, uğraşmak istemedim. Haritalardan baktığımda abidik gubidik bi yer çıkıyordu teknik servisin lokasyonu ama kalktım kendim götürdüm. Durumu anlattım, aldılar, bakıp incelediler. 15 dakika sonra adam geri döndü ve değişim yapıldı. Bu kadar kısa sürmesini beklemiyordum 😀 Bu da böyle bi anımdı işte.

Ek olarak kulaklık black friday için yeniden indirime girecekmiş sanırım. Ben kampanyayla 200 liraya almıştım. Kulaklık almak isteyenler bi düşünsün çünkü gerçekten de güzel bi seçenek.
Kaynak: https://www.teknoblog.com/anker-efsane-cuma-ozel-urunler-indirim-firsatlari/

Anker'den Efsane Cuma gününe özel ürünler ve indirim fırsatları

Anker Efsane Cuma'da yoğun ilgi göreceğini tahmin ettiği ürünlerini paylaştı. Teknosa ve Hepsiburada ile de kampanyalar var.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #tavsiye #telefon #android
Bir arkadaşım için maksimum 3.000 TL'ye kadar bi telefon bakıyoruz. Önceliğimiz batarya. Kamera, ekran vs pek önemli değil. İnternet üzerinden değil de herhangi bir teknoloji marketten almak istiyor. Kendisi Oppo A9 düşünmüş. Varsa önerileriniz nelerdir arkadaşlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18

Bi internet sitesinden alışveriş yaptım. Kargomun bugün teslim edilmesi gerekiyordu ama tabi ki de gelmedi. Kargo takipten baktığımda ''varış şubesinde'' yazısı çıkıyor. Bugün gelmeyeceği belli. Yarın şubeye gitsem alır mıyım? Sizce ne yapmalıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#kulaklık #bluetoothkulaklık
https://www.amazon.com/Anker-Soundcore-Bluetooth-Headphones-Certified/dp/B07SHG4H92#customerReviews
Şu kulaklık hakkında bir şeyler söyleyebilecek biri var mı? Fiyatına ve özelliklerine göre tercih eder misiniz? @orcun @umtk

Amazon.com: Anker Soundcore Life Q10 Wireless Bluetooth Headphones, Over Ear and...

Amazon.com: Anker Soundcore Life Q10 Wireless Bluetooth Headphones, Over Ear and Foldable, Hi-Res Certified Sound, 60-Hour Playtime and Fast USB-C Charging, Deep Bass, Aux Input. Not for iPhone 11:...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

#kargo
Arkadaşlar gittigidiyordan telefon siparişi verdim. Kargo yarın elime ulaşacak. Kargoyu teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

#Google #pixel
Kayıtlı, garantisiz bir Google Pixel 3 xl için ne kadar verilebilir?
Bazı sorunları var diye okudum, alırken nelere bakılmalı, dikkat edilmeli?

BeğenFavori PaylaşYorum yap